Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obniżenie wieku emerytalnego. "Chaos w obozie władzy"

Obniżenie wieku emerytalnego. "Chaos w obozie władzy"

Wyświetlaj:
PADA / 83.11.160.* / 2016-04-27 10:51
...I TE ICH PALUSZKI WSKAZUJĄCE, ZAKAZUJĄCE, GROŻĄCE.....
krystyna 1956 / 83.168.116.* / 2016-04-27 10:48
Jesli Pan prezydent nie zgadza się to co obiecał emerytom przyszłym obnizenie wieku emyrytalnego TO NIECH POZOSTANIE TO CO PO ZROBILO mam nadzieje ze za rok chociaz pójde na emeryture .Marne zycia przyszłego emeryta wszystko wudłuzaja kobiety tak cięzko pracuja za 6 zl na godzine a ile musza w domu zrobic i CO JESZCZE IM WYDŁUZAC TE EMERYTURY PANIE PREZYDENCIE jak ufac jaj zyc za te 6zl na godzine niech Pan odpowie WSZYSTKM KOBIETOM KOBIETOM
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-27 10:37
Komu pomógł upadek komuny?Mieszkałem w Polsce Cały wschód chiny wietnam zawalił Polskę swoim towarem u nas padały zakłady .u nich rozwijały się.Od nas chiny ściągaly miedz w każdej ilości u nas padały huty Wszystko padało u nas oni rozwijały się Przed faktami nie uciekniecie,Liczby nie kłamią .polityka to liczby.Jesteście w dup-e Doprowadziliście sami siebie do tego.Jeżeli twierdzicie że Polska to kraj grupy ludzi rządzących to niech tak zostanie.Wy macie na nich robić nie na siebie i na kler.Obiecali sobie że będą wygodnie żyć i sprawdzają się ich zamierzenia .To powinno wam wystarczyć
Kasia0507 / 85.221.237.* / 2016-04-27 10:30
Z tego co pamiętam prezydent dał gotowy projekt powrotu do 60 i 65 lat rządowi PO, ponieważ dał tak późno, że zostało ostanie posiedzenie i nie było możliwości, żeby uchwalić, nic z tego nie wyszło. Ale ponieważ był tak doskonały i przyszli posłowie PIS bardzo go chwalili, nie widzę przeszkód, żeby wprowadzić go w tej chwili.
trrk / 78.10.198.* / 2016-04-27 10:26
Ahahaashahahaha, ale jaja, a goopki za 500+ łykały wszystko jak młode pelikany. Teraz się okaże, że nie możemy obniżyć podatków (a obiecywaliśmy), mało tego musimy je podnieść. Nie możemy obniżyć wieku emerytalnego (a obiecywaliśmy), też go podniesiemy, ale jeszcze nie w tej chwili. Normalnie cyrk, ciekawe kiedy ludzie zorientują się, że wybrali PO tylko z innym szyldem
TARANZB / 81.210.42.* / 2016-04-27 10:05
NIE TYLKO OZUSOWANIE UMÓW ALE PŁACENIE SKŁADEK PRZEZ WSZYSKICH PRACUJĄCYCH DLACZEGO CI KTÓRZY NIE PŁACĄ SKŁADEK POBIERAJĄ EMERYTURY Z ZUS
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-27 10:04
Osiągneli swój cel dorwali się do władzy,Nie ważne środki .Zawsze Polski naród był poniżany i czas było przywyknąć do tego.Żadnej władzy od obalenia komuny Polacy nie byli piorytetem.Trzeba to zrozumieć Godność Polaka to wybraliśmy musimy się męczyć 4 lata Wybierzecie nowy rząd .Tylko on będzie taki sam.Bo to są ludzie .Widzeli że przez 4 lata poprzednicy nakradli nic im się nie stało i nie odpowiadają za nic ,To to samo będą robić.Nie mówcie że tak nie będzie Bo tak jest od 25lat.Nie macie godności jako naród.Godność się nie kupi ją się posiada w środku.Nic nie znaczycie da nich Jak nastąpiły zmiany to powinni ponosić je wszyscy każdy Polak z nimi na czele .Oni po kilkaset tysięcy zarobków rocznie wy po 8 tysiecy na rodzine i utrzymanie siebie i rodziny.O czym wy marzycie jakie zmiany?
Staś169 / 213.73.9.* / 2016-04-27 09:53
Moi znajomi, których namówiłem na głosowanie na PIS dziś mają mi za złe ze nadal są nie dotrzymane obietnice wyborcze dot. wieku do 60 l i 65 l, obniżenia kwoty wolnej od podatku itd. Zebrałem tyle podpisów przy każdych wyborach na PIS na ich listach poparcia - dziś widzę, że znajomi maja mi to za złe, że nie ma tego co w pierwszym roku obiecali. Są ciągle spekulacje. Rodzina dostała 500 +. Niektórzy nawet z Anglii i Niemiec jak wiem przyjechali i tu złożyli wnioski, po czym wyjechali. będą brać tu i tam ??? Kto to sprawdzi. Przeciętnemu Polakowi się dokłada jak z oplata za TV- z propozycji widać, że ja będę płaciła dwa razy , gdyż mam letni domek z licznikiem po mamie !!!! Dużo by pisać. czas dotrzymać obietnic. Społeczeństwo czeka na obniżkę nie kolejne spekulacje polityków. Gdy tak się nie stanie w najbliższych m-ch to...
Majka 077 / 80.55.176.* / 2016-04-27 12:43
Tacy właśnie jak Ty są odpowiedzialni za to g....no które teraz mamy. Niestety jak to mówią Polak przed i po szkodzie głupi. Jak można było uwierzyć im w te puste słowa i sprzedać się dla paru srebrników ? Oni rządzili już w latach 2005-2007 i wiemy jak się to skończyło. Teraz tez skubią co się da, ile się da i gdzie się da . Na osłodę i dla odwrócenia uwagi od swoich poczynań rzucili ochłap w postaci programu 500 + , żeby zamknąć ludziom mordy (dosłownie ) i zagwarantować sobie stały elektorat bez względu na wszystko.
ona1956 / 31.52.223.* / 2016-04-27 09:51
A co nas to obchodzi,ze kosztuje,tonasza kasa! Mogli nie krasc!
Netboy / 87.204.59.* / 2016-04-27 09:47
Kasa pusta , rozdawać nieistniejące pieniądze łatwo było , ciemny lud to kupił , teraz nie ma komu powiedzieć że PIS jest nagi, stąd ten bajzel
22 kris / 78.8.39.* / 2016-04-27 09:46
A to że będzie to kosztować 30 mld zł to przecież przed wyborem tego rządu i prezydenta było wiadome
Przecież Pani Szydło przy kazdym wystąpieniu pokazywała teczkę z programem twierdząc że jest to wszystko wyliczone Po co opozycja zbierała podpisy za referendum w sprawie wieku emerytalnego
i zrobiła wielką aferę jak te podpisy poszły do kosza. Pani Premier i Panie Prezydencie wywiążcie się ze zobowiązań przedwyborczych
Zbyś766 / 213.73.9.* / 2016-04-27 09:45
Jak Energii wprowadzono zmiany w opłatach Np. za 3 KVH zapłaciłem 34 zł za 2 m-ce, wcześniej za 17 KVH -74 zł. Koszt energii mały a opłaty naliczane co m=-c powoduje , ze 1 KVH kosztuje obecnie ponad 10 zł. Można sprawdzić rachunki są to opłaty jakościowe, zmienne, stale i co m-c naliczane. Jak podpisywałem umowę nie było tylu opłat. Kto je i na jakich podstawach prawnych wprowadza by doić coraz bardziej przeciętnego obywatela - pytam ??? Człek oszczędza energie- a płaci coraz więcej ,. Jak dojdzie za TV to za dwa liczniki w mieszkaniu i działce będę dwa razy płacił za to samo. W którym kraju tak jest. Co na to obywatele, których to dotyka ????
D.S. / 5.172.190.* / 2016-04-27 09:36
Mnie nie interesuje 61. Chciałam głosować na Kukiza i tylko obniżenie wieku emerytalnego skłoniło mnie do poparcia PiS. Poza ich uwielbieniem dla kościoła - wszystko mi się podoba, ale mój głos mają tylko przy obniżeniu wielu do 60.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-27 09:15
W posiadaniu mam zdjęcia kilkanaście sztuk Dziadek robił w niedziele jak myli sobie nogi przed kościołem parobki w korycie i buty wkładali.Czemu takich zdjęć nie pokazują,Jaka prawda jest o tamtych czasach? Już wtedy zacofanie było do europy.Para butów na pare lat w rodzinie.Jeden po drugim nosił.A Widzicie Szydło wam grozi jednym palcem Duda już dwoma
Bettti / 176.105.133.* / 2016-04-27 09:03
O co chodzi z tymi paluszkami w górę - prezydent , premier .... , zaczynam się niepokoić. Taki gest znany jest w islamie jako wskazanie Allacha, a tu .... dla niepokornych groźba gromu z nieba ???

Najnowsze wpisy