Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obniżenie wieku emerytalnego i kwota wolna od podatku. Duda zaprezentuje projekty

Obniżenie wieku emerytalnego i kwota wolna od podatku. Duda zaprezentuje projekty

Wyświetlaj:
Janek206 / 185.18.140.* / 2015-09-19 00:49
Parlamentarzyści płacą pod doch po przekroczeniu 62000 zł a reszta społeczeństwa już po przekroczeniu 3091 zł !! Skandal !! CZAS NA ZMIANY NA PARTIE KORWIN !!
ABCv / 83.29.205.* / 2015-09-18 23:58
DUDY to nam się udały jedna większa od drugiej duda. Gra fałszywie i bez sensu.
Hubcisław / 31.178.90.* / 2015-09-18 23:58
Najgorsze,że naród ciemny,naród naiwny-niestety od 25 lat nie nabraliśmy ani centa mądrości-co rząd to nowe propozycje zmian,nowe propozycje ulepszeń i co rząd to mamy: corqaz bardziej zaciskające dla Polaków przepisy-od podatków po prawo jazdy idąc po pracę i na wykształceniu kończąc.Parę pielęgniarek,górnków wyjdzie,rząd zrobi z nich maslankę,przekupi,da jakieś tam podwyżki,potem cisza..Tak sie ucisza ludzi..Znaczy nie przekupi-złe słowo: obieca poprawę,da sie parę grosza,by ludzie przestali podskakiwac wyżej niż może.Cisza pare miesięcy i znowu ta sama zagrywka...I w kółko to samo.........Myślicie,że inne partie Nam dadzą dobrobyt?Inne partie walczą o władzę,nie o Nas,my jako naród jesteśmy kluczem do władzy,maja pijarowców,wiedzą co w trawie piszczy.Rzucą hasło,reszta za nimi ruszy i wierz jak pijany menel za przeproszeniem że jak urwie zęba za wino to mu po wypiciu odrośnie szybko...Nierealne prawda?Tak samo z ich obietnicami.Zwłaszcza dlatego,że u Nas można bezkarnie obiecywać,ale żadnej grubszej odpowiedzialności za to sie nie bierze...To tak jakbym ja np jako prezes dał obietnice,zarzekał się i powolywał na swój honor pracownikom,że da im podwyżki i wakacje w Egipcie,potem w czasie po wyborach mówił: że albo się nie da,albo że nic takiego nie mówił,że sie przejęzyczył,albno ucinka i koniec tematu....Fałszywe nie?
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-09-18 23:55
Złoży projekty miesiąc przed wyborami? Doskonale wie, że ten sejm ich nie zatwierdzi (choćby chciał), a po wyborach pójdą do archiwum. Gdyby faktycznie próbował spełnić swoje obietnice, to albo złożyłby je dzień po zaprzysiężeniu, albo poczekałby na nowy parlament. To jest próba mydlenia oczu w rodzaju "widzicie? ja chciałem". Tylko idiota nie widzi, że wcale nie chce -wie zresztą, że teraz oba projekty są dla kraju szkodliwe, a skrócenie wieku emerytalnego będzie szkodliwe i później.
grafik / 86.18.93.* / 2015-09-18 23:54
Duda obiecal, ze to zrobi, a nie zlozy projekty a co sie stanie to juz nie jego sprawa. W ten sposob wykrecil sie z obietnicy. Obiecal obnizyc wiek emerytalny, a nie tylko zlozyc projekt. Moglby zlozyc tez projekt podarowania kazdemu obywatelowi 100tys, czy zniesienia calkiem podatkow. Kretacz zalosny i tyle. Sejm oczywiscie MUSI odrzucic rujnujace gospodarke projekty. Duda wtedy powie : chcialem, ale ci zli zablokowali.
Nie Duda - OBIECALES to zrobic, nie skladac projekty. I za oszukanie narodu cie rozliczymy.
Proste / 109.173.221.* / 2015-09-18 23:44
Jak chcą się przyglądać co zrobili Niemcy to niech się dobrze przyglądają bo jeśli im chodzi po głowie 45 lat składkowych to mnie chodzi po głowie przynajmniej sześciokrotnie wyższa płaca w POLSCE ŻEBY BYŁO TAK jak jest w Niemczech . Jak się chce brać przykłady z Niemiec to proszę je wdrażać . Nie tylko te które są rządzącym na rękę tylko wszystkie
Krz777 / 89.75.118.* / 2015-09-18 23:44
To jest nielogiczne i niedorzeczne... a bezrobocie... dodatkowi ludzie tylko je zwiększą. Z takimi argumentami artykuł wygląda na sponsorowany przez ludzi, którzy nie życzą Polsce dobrze.
Piotr Gdańsk / 109.241.253.* / 2015-09-18 23:40
Pewnie, lepiej ściągnąć imigrantów niż rodaków. Szmaciarzu parszywy... Polska przede wszystkim dla Polaków później można myśleć o reszcie...
Zrozumcie na Boga. Jak w naszym kraju zagoszczą mniejszości później staną się większością i to oni będą decydować o naszym życiu. Czy wy naprawdę macie tak zakute łby?
Hubcisław / 31.178.90.* / 2015-09-18 23:39
W imię spokoju,nawet będziemy w stanie znieść podatek katastralny,gwarantuję ero protestów,bo spokój i pewność stabilnego Państwa ważniejsza,niż tysiące bezdomnych.Honor ważniejszy,patriotyzm niż własna przyszłość-Państwo i bezpieczeństwo najważniejsze,nawet kosztem własnego dobrobytu.
Hubcisław / 31.178.90.* / 2015-09-18 23:34
A dlaczego będzie działać?Bo ludzie są zmęczeni strajkami,są nauczeni strajkiem z lat 80tych-zamiast wolności szeroko pojętej mamy tak jak największa częśc społeczeństwa uważą zreesztą i slusznie-kolchoz,za śmieszne wynagrodzenia,z wielkimi obiążeniami kosztów pracy,byle zgolić obywatela jak sie najlepiej da wg prawa.Nikt nie będzie strajkować,bo każdy sie boi pogorszenia sytuacji i destabilizacji-lepiej być okradanym,być cicho ale mieć cokolwiek PEWNEGO,niż walczyć o swoje ale dostac kulkę miedzy oczy.
Hubcisław / 31.178.90.* / 2015-09-18 23:28
Szczerze?Przecież o to Prezydentowi chodziło.Da ustawę pod koniec kadencji tego rządu,wiedząc że nie przejdzie z góry ani ws. emerytur,ani w sprawie kwoty bo budżet ucierpi,potem zamiecie pod dywan,bo tak najwygodniej,powie że to wina rządu i tyle.Przecież to było od samego początku wiadome,że z tych obiecanek nici będą.Ale będzie mówić: ja robiłem,ja dawałem ustawy,rząd nie przyjął,nie moja wina tylko rządu....Ale dobrze wie z góry,że to nie przejdzie: ani za kadencji tej,ani w kadencji następnej.Oto polityka= dać mięso,potem w trakcie wyborów je przyprawiać,by wyborcy wygłodniali je chcieli.Potem po wyborach sie mówi: Głupi naród?Niech ma.Tyle im damy( tu gest Kozakiewicza) i już plany podniesienia danin.Od 25 lat to funkcjonuje bez zarzutu,więc będzie dalsze 150 lat to działać.
hrjimmarco / 37.248.255.* / 2015-09-18 23:28
Żałosne są te jego wypowiedzi w stylu Maliniaka i zjadliwe tylko dla głupich. Myślałem, że będziemy mieli mądrzejszego Prezydenta, ale sroga się zawiodłem. Mamy przy tym bezkrytycznego Narcyza. I tak jak mówią Anglicy; że nie ma się dwóch szans na zmianę pierwszego wrażenia . A ono wypadło fatalnie.
JESTEM ZALOGOWANY / 37.47.39.* / 2015-09-18 23:28
PANIE EKONOMISTO A CO MA WSPÓLNEGO PODNIESIENIE WIEKU EMERYTALNEGO KOBIET O 7 LAT JAK I TAK BĘDZIE POBIERAĆ PO ZMARŁYM MĘŻU A SWOJA PRZEPADNIE DZIĘKUJE ZA TAKICH EKONOMISTÓW I TO TO EKSPERT
tefececfcs / 77.113.80.* / 2015-09-18 23:24
to bzzdury że kraj upadnie za ileś tam lat bo będą wcześniejsze emerytury. jesli warunki się poprawią to raz dwa może rodzić się więcej dzieci i tendencja odejdize w niebytt barany wielkie ekonomisty
Adam952 / 164.126.119.* / 2015-09-18 23:13
Nie chcę być niewolnikiem we własnym kraju , 47 lat pracy i Ajchajsera czy top jest Polska

Najnowsze wpisy