Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obniżenie wieku emerytalnego. Prezydencka reforma może zmniejszyć świadczenia nawet o 60 procent

Obniżenie wieku emerytalnego. Prezydencka reforma może zmniejszyć świadczenia nawet o 60 procent

Wyświetlaj:
magadis / 188.146.132.* / 2015-12-01 10:34
wspaniały mamy nowy rząd. i wierzę ze zrobi wszystko, widzę że robi wszystko żeby każdemu uczciwemu Polakowi żyło się lepiej. chociaż po tym jak PO nas zadłużyło i okradło łatwe to nie jest. ale ten rząd ma głowę, chęci i nie boi się pracy. będzie u nas lepiej niż w większości tych pseudopostepowych lewackich krajów, których media szczują na nasz rząd od początku
trabant56 / 87.168.6.* / 2015-12-01 10:34
Ludzie obudzcie sie nareszcie. Jak dlugo bedziecie jeszcze wierzyc w te nierealne obiecanki PiS-u. Kazda ustawa to poprostu niedopracowany gniot. PiS powiedzial, ze PO zostawilo kraj w ruinie, hmmmmmmmm............... a w jakim stanie zostawi kraj PiS ..... tego wyrazu jeszcze w polskim slowniku nie ma
atita / 46.186.87.* / 2015-12-01 10:33
jaki procodawca bedzie trzymal pracownika do 67 lat? Jak zwolni czlowieka ten zostanie bez srodkpw do zycia----ani emerytury ,ani pensji.Lepsza wiec nizsza niz zadna.Pomyslcie matoły
jantosia / 89.231.12.* / 2015-12-01 10:33
Mordasiewicz niech liczy swoje nie moje straszą bo sami mało się nie zes...... ą że PiS z nimi porządek zrobi . Naród już miał dosyć Ewki i tego kłamliwego ugrupowania ale oni nie maja dosyć władzy !! bo władza ich uzależniła od frykasów , ośmiorniczek i życia w luksusie tylko onas WYBORCACH zapomnieli a mi nikomu laski nie będziemy robić !!
Kaki! / 91.228.113.* / 2015-12-01 10:33
Wiek się wydłuża?co to za teoria?Mnie osobiście taki pogląd nie przekonuje. Tylko w ciągu roku kilkoro osób spośród moich sąsiadów i rodziny zmarło przed 60 rokiem życia, że coś niebywałego. Aż strach pomyśleć jak ludzie umierają niedoczekawszy starości. Ludzie umierają w tak niespodziewanym dla nich czasie. Bzdurą jest dla mnie stwierdzenie, że wiek się wydłuża!!!!!!
trsa / 188.146.69.* / 2015-12-01 10:33
Misie, możecie sobie pyskować, ale NAPRAWDĘ za 20 lat nie będziecie miały żadnej emerytury :)
GJIAIOGUHT / 83.11.208.* / 2015-12-01 10:33
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI PRZEŻARLI NASZE EMERYTURY NA OŚMIORNICZKI PAŁACE NA FLORYDZE
A TERAZ UJADAJĄ JAK KUNDLE ŻEBY DALEJ NA NICH ZASUWAĆ NAJLEPIEJ DO ŚMIERCI !!!
ZŁODZIEJE !!!! OSZUŚCI !!!GDZIE NASZE PIENIĄDZE WY MACIE ZADBALIŚCIE PONOĆ O SWOJE ROCZNIKI !!!! REFORMA CHILIJSKA WIADOMYCH MĘDRCÓW!!!!!
qwerty616 / 83.12.237.* / 2015-12-01 10:33
Nikt nikomu nie zabrania pracować dłużej, Ustawa jedynie przywraca prawo do emerytury a nie nakłada obowiązku przechodzenia na emeryturę. Oczywiście "Lewiatanom" to nie pasuje bo pracownik będzie miał wybór zależnie od sytuacji i stanu zdrowia a chodzi o to żeby jak najwięcej ludzi szukało pracy bo wtedy można płacić mniej. Temu też miało służyć zagonienie do szkoły 6 latków, by jak najszybciej przybywało taniej siły roboczej.
ja5 / 195.117.218.* / 2015-12-01 10:33
Obniżyć wiek emerytalny do 60-tki !!!!
Nie rozumiem dlaczego mam harować aż do 65. Dość już się napracowałem. Chcę korzystać z życia dopóki zdrowie jeszcze dopisuje
BOŻENA814 / 83.16.80.* / 2015-12-01 10:32
KRA...KRA...KRACZĄ WRONY Z PO. WSZYSKIE MEDIA KRACZĄLICZĄ ,ZE IM SIĘ UDA ZAKRAKAĆ.NIC Z TEGO.JUŻ MEDIOM NIKT NE WIERZY
Arixon / 87.119.17.* / 2015-12-01 10:32
Najwyższa emerytura nie powinna przekraczać średniej krajowej.
Jak ktoś chce mieć większą to niech sobie uskłada.
Łatwiej uskładać tym, którzy mają taką możliwość, niż tym, którzy zarabiają grosze.
Jak qfa emerytura może przekraczać 10 000zł?
To jest ten system SOLIDARNOŚCIOWY ????
oj tam / 89.229.209.* / 2015-12-01 10:31
Tako żecze Mordasewicz- ekspert Konfederacji Lewiatan."W literaturze chrześcijańskiej Lewiatan jest często wyobrażeniem Szatana, zagrażającym istotom stworzonym przez Boga i próbującym je pożreć. Podobnego zdania był św. Tomasz z Akwinu, który opisywał Lewiatana jako demona zazdrości.". Źródło:Wiki...
cvq / 94.78.181.* / 2015-12-01 10:31
System wyliczania emerytury jest bandycki i tu jest sedno problemu.Ten który całe życie ciężko pracował i utrzymywał z podatków budzetowców teraz też ma najmniej wyliczonej emerytury.
./. / 77.255.31.* / 2015-12-01 10:31
Ledwo tylko żydowska Liga Antydefamacyjna, zainspirowana skrzydlatymi wieściami, jakoby mianowany na ministra obrony w rządzie Beaty Szydło Antoni Macierewicz „dopuszczał” autentyczność „Protokołów mędrców Syjonu”, zażądała jego natychmiastowego odwołania, a już żydokomuna w naszym nieszczęśliwym kraju utworzyła Komitet Obrony Demokracji. Widać gołym okiem, że żydokomuna nawiązuje do metod sprawdzonych w okresie stalinowskim i później. Jeśli partia chciała kogoś zgubić, albo przynajmniej – zdyffamować – ale przy okazji zależało jej na wrażeniu, że inspiracja nie wyszła od UB, czy Sowieciarzy - to obstalowywała u jakiegoś Żyda z „Morning Star”, czy innej „L’Humanite” publikację, że „cały świat” aż „trzęsie się z oburzenia” na widok „wstecznictwa”, czy „reakcyjności” osób, czy środowisk wyznaczonych do ostrzału – no i w ogóle – „aj waj, gewałt”!

Taki obstalunek nie nastręczał żadnych trudności, ponieważ Żydzi zamieszkiwali po obydwu stronach żelaznej kurtyny i żeby biznes sze kręczył, potrafili zarabiać na usługach zarówno dla jednej, jak i drugiej strony..
Jarema444 / 77.114.70.* / 2015-12-01 10:30
Mam pytanie. Z czego żyje niejaki Mordasewicz? Opinie takich ekspertów to zwykła propaganda.

Najnowsze wpisy