Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obniżka VAT w 2017. Szczurek potwierdza wcześniejsze deklaracje

Obniżka VAT w 2017. Szczurek potwierdza wcześniejsze deklaracje

Wyświetlaj:
Anarheo / 195.246.216.* / 2015-05-14 16:38
2017r to jak za górami i za lasami. VAT może i obniżą, ale lepsza była by obniżka kwoty wolnej od podatku. I chyba bardziej opłacalna dla budżetu państwa. Bo Polacy w większości to biedacy. Jak dostana parę groszy więcej to na pewno wydadzą na swoje potrzeby czyli na konsumpcje, a w związku z tym 22 czy 23% wróci na dzień dobry do budżetu, czyli praktycznie 1/4. A ponieważ, będzie większa konsumpcja, to stworzy ona nowe miejsca pracy,czyli że zyska budżet na podatkach od dochodu, ZUS na składkach i znowu producenci bo osoby zatrudnione też biedą kupowały i tak w kółko Macieju. Zarobki u nas takie, że trudno oszczędzać, więc wszystko prawie idzie na konsumpcje. A jeżeli p. Szczurek ma jakieś wątpliwości niech zaznajomi się z danymi po obniżeniu stawki VAT na alkohol. Mechanizm zadziała podobnie. Co prawda, jego postrzeganie rzeczywistości zostało wypatrzone przez pracę w sektorze bankowym, ale reformować się zawsze warto.
pras / 94.15.105.* / 2015-05-14 16:29
"Mateusz Szczurek skrytykował propozycje zwiększenia kwoty wolnej od podatku, która pojawiła się w kampanii wyborczej. Przypomniał, że oznaczałoby to wielomiliardowe koszty dla budżetu".
Szczurkowi się pomyliło kto/co ma podmiotem w Polsce. Obywatel czy administracja państwowa.
To nie kwota wolna od podatku jest kosztem tylko podatki są zbyt dużym kosztem życia dla obywatela. Swym gadaniem obnażasz Szczurze j**..ny, że traktujesz pieniądze budżetowe jak swoją własność, a obywatela jak dojną krowę.
Dlatego PO przegra następne wybory. Kukiz upodmiotowi obywateli. A ty wylądujesz w p******.
carloi / 87.116.234.* / 2015-05-14 16:17
Kłamie przed drugą turą. Takie małe wsparcie dla Komora.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
elmi / 92.210.117.* / 2015-05-14 16:06
Obiecaliscie bezplatny internet, zniesienie abonamentu, mieszkania dla modych, wzrost zasilkow i pensji minimalnych i setki innych rzeczy bez pokrycia. Pocalujcie spoleczenstwo w d..e i wyjazd z Polski. Wiekszosc zlodziei jest juz za granica, powinniscie do nich dolaczyc.
elmi / 92.210.117.* / 2015-05-14 16:05
Obiecaliscie bezplatny internet, zniesienie abonamentu, mieszkania dla modych, wzrost zasilkow i pensji minimalnych i setki innych rzeczy bez pokrycia. Pocalujcie spoleczenstwo w d..e i wyjazd z Polski. Wiekszosc zlodziei jest juz za granica, powinniscie do nich dolaczyc.
POL HAK / 89.67.39.* / 2015-05-14 16:04
Obniżka VAT dla osób fizycznych o podwyżka kwoty wolnej od podatku!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko obiecanki i obniżka tylko dla przedsiębiorców. Zanim wypowiesz się szczurku to dwa razy pomyśl bo oszukujesz jak tylko możesz. Obniżka VAT i pożywka kwoty wolnej od podatku już o dzisiejszego dnia i nie ma odwrotu.
POL HAK / 89.67.39.* / 2015-05-14 16:03
Obniżka VAT dla osób fizycznych o podwyżka kwoty wolnej od podatku!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko obiecanki i obniżka tylko dla przedsiębiorców. Zanim wypowiesz się szczurku to dwa razy pomyśl bo oszukujesz jak tylko możesz. Obniżka VAT i pożywka kwoty wolnej od podatku już o dzisiejszego dnia i nie ma odwrotu.
POL HAK / 89.67.39.* / 2015-05-14 16:01
Obniżka VAT dla osób fizycznych o podwyżka kwoty wolnej od podatku!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko obiecanki i obniżka tylko dla przedsiębiorców. Zanim wypowiesz się szczurku to dwa razy pomyśl bo oszukujesz jak tylko możesz.
elmi / 92.210.117.* / 2015-05-14 16:01
Jaka q..va wczesniejsza deklaracje. Caly czas byl za podwyzszeniem albo utrzymaniem podatkow. Teraz smrod kolo d...y przed jesiennymi wyborami wiec beda obiecywac gruszki na wierzbie. Gotowi sa sprzedac swoje matki, by utrzymac koryto. Szczurek utrata stanowiska przez was to maly pikus. Wam sie nalezy Trybunal Stanu, juz czekamy na was.
basia1957 / 46.170.176.* / 2015-05-14 15:59
Teraz obniżą a zaraz jak zostaną przy korycie podwyższą. Ja już nie wierzę w ich obietnice. Teraz jak im się grunt paliw pod nogami to zobaczcie ludzie jacy są wszyscy hojni.Chcą rozdawać pieniądze na lewo i prawo. Wiedzą doskonale że wyborcy Kukiza to młodzi ludzie to wszystkie ustawy dotyczą właśnie ich. A co z wiekiem emerytalnym. Ja przepracowałam 40 lat, wychowałam 4-ro dzieci, zwolnili mnie z pracy (prezes - cwaniaczek z PO bo trzeba było stołek załatwić kolesiowi) w wieku 56 lat i co dostałam w zamian od państwa 850 zł zasiłku. przedemerytalnego. I ja mam wierzyć tym zakłamanym z PO, do końca moich dni.
ecwe / 46.76.125.* / 2015-05-14 15:55
Kolejne kłamstwo pod wybory. Ile jeszcze będziecie oszukiwać ludzi? Mam nadzieje, że niedługo.
cerek / 109.173.209.* / 2015-05-14 15:53
i kto mu w to uwierzy, chyba głusi i ślepi.
oj / 78.10.129.* / 2015-05-14 15:50
Wszyscy co głosowaliśmy na Kukiza teraz głosujemy na DUDĘ nie ma wyjścia trzeba wy,,,,,,,,ć Komorowskiego dość rządów złodziejskiego PO
ghkgh / 93.179.224.* / 2015-05-14 15:17
Jak wprowadzali wyższą stawkę, to działało to od następnego roku.
Teraz obniżkę zapowiadają za dwa lata.
Ludzie! Oni nas znowu oszukują!

Najnowsze wpisy