Forum Polityka, aktualnościKraj

Obowiązek szkolny dla sześciolatków podzielił Sejm

Obowiązek szkolny dla sześciolatków podzielił Sejm

Wyświetlaj:
Michał.8.1 / 46.205.54.* / 2013-10-24 21:55
Szumi w głowie
Szumi las
Dzieci, do roboty czas !
Szumi pustka w kasach ZUS
Kto ten ciężar będzie niósł ???
JanuszPOlikot / 2013-10-24 20:32 / Tysiącznik na forum
Pani minister czym skorupka za młodu to będzie tak dalej w życiu POstępowała......Wpajajcie tym dzieciakom dalej dewiacje to czas POkaże co z tego wyrośnie........ Unia wam każe to robicie z oświatą co jest ustalane w Brukseli
zxc12 / 83.31.216.* / 2013-10-24 20:00
skąd my to znamy?
wiek produkcyjny można osiągnąć prostszymi metodami. wystarczy przymus pracy od 10 roku zycia
JanuszPOlikot / 2013-10-24 19:55 / Tysiącznik na forum
POwcy chcą sobie "wykształcić" ciemnotę którym bedzie mozna wcisnąć każdy kit......Vide Lasek i jego brednie które są wbrew prawom fizyki
canza / 79.184.44.* / 2013-10-24 19:48
Jeśli będzie to takie samo lepsze życie jak obiecanki płemieła o Irlandii to współczuje tym maluchom i ich rodzicom.
kbx / 83.25.130.* / 2013-10-24 19:46
Jestem przeciwko pełnemu kursowi historii. Więcej patrzenia w przyszłość, mniej świętowanie wszystkich narodowych porażek i cierpień. Jestem za całkowitym wyrzuceniem religii ze szkół. Będzie więcej czasu na ważne przedmioty i więcej środków na nie. Ludzie, którzy wprowadzili religię do szkół powinni być przebadani przez psychiatrów, ewentualnie oskarżeni o działanie na rzecz jednej korporacji i na szkodę społeczeństwa. Myślę, że to czy dzieciak rozpocznie naukę w wieku 6 czy 7 lat kompletnie o niczym nie decyduje, myślenie inaczej jest paranoją. Ważna jest jakość kształcenia, system kształcenia, w jakie ręce dzieciak trafii, a nie równica w progu o 1 rok w tą czy tamtą. Proponuję też zamiast angażować środki w edukację sześciolatków zająć się aktywizacją aktualnych bezrobotnych i poprawą sytuacji w tej kwetii. W przeciwnym wypadku te sześciolatki dołączą do aktualnej i pokaźnej grupy bezrobotnych magistrów.
JanuszPOlikot / 2013-10-24 19:57 / Tysiącznik na forum
Proponuję więcej lekcji z "przedmiotów" typu fryzjerstwo,gastronomia nauka zakładania baloników na banan........POstaw na Tolka banana...:):):):):)
a.b. / 83.29.133.* / 2013-10-24 19:12
Kto zrobił, że ministrą edukacji jest Baba Jaga? (ta od Jasia i Małogosi)

Najnowsze wpisy