Forum Polityka, aktualnościKraj

Obraził internatutów? Solidarna Polska chce kary dla Niesiołowskiego

Obraził internatutów? Solidarna Polska chce kary dla Niesiołowskiego

Wyświetlaj:
Zawiedziony / 77.254.154.* / 2012-01-30 14:50
już raz chciano uczynić własność prywatną dobrem wspólnym w tym kraju.Ale niektórzy już o tym nie pamiętaja a mlodzi nie znaja problemu.
Puk / 31.11.183.* / 2012-01-30 14:47
No też, obraził?, jak idiota może kogoś obrazić. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że Polska jest dziwnym krajem, w którym pełni i sprawdzeni idioci występują w rządzie, co prawda rozmydlają wizerunek reszty złodziei a więc jest działanie celowe..
bsf / 46.45.103.* / 2012-01-30 14:43
Autorytety w PO
Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego systemnerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej. (Stefan Niesiołowski)
Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować ? to jest filozofia PiS. Tylko facet, który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi. (Donald Tusk)
Można być prezydentem, ale można być też chamem. (Sikorski)
Jeśli to zamach, to bym powiedział: jaka wizyta, taki zamach. Bo żeby nie trafić z 30 metrów w samochód to trzeba ślepego snajpera. (Bronisław Komorowski)
:))) / 199.67.203.* / 2012-01-30 15:03
elita PO. banda niedouczonych chamów i tyle
mk34 / 194.153.119.* / 2012-01-30 14:37
nie trudno sie jednak z Niesiołowskim nie zgodzić. Przeczytalem calosc ACTA dostepnej miedzy innymi na wikipedii i szczerze, to nie widze tam nic co by moglo ubezwlasnowolnic naszych obywateli. ACTA ma umozliwic walke Panstw z podrobkami, chronic wlasnosc intelektualna, czy tez zobowiazuje Panstwa do kontroli transgranicznej. Czego sie wiec boimy?, ze zabraknie nam towarów podrabianych z Chin?. Wydaje mi sie, ze jest to jedno z wielu porozumien pomiedzy krajami, a akurat o tym stalo sie glosno.
xyz777 / 195.117.16.* / 2012-01-30 14:52
Czego się boimy? Przede wszystkim procedur które zostaną wdrożone, żeby chronić tę własność intelektualną. Może zaczniesz mieć wątpliwosci jeśli przeczytasz sobie np. komentarze Gwiazdowskiego:

"Kilka lat temu, gdy kupowałem nowego laptopa znany koncern wprowadził właśnie na rynek nową wersję swojego oprogramowania! A ja wolałem zostać przy starej – bo się przyzwyczaiłem i uważałem, że była lepsza. Więc ją sobie zainstalowałem na nowym. Zgodnie z ACTA, na wniosek koncernu produkującego ten program, bez wysłuchania mnie, sąd ma mieć możliwość nakazania zabranie mi laptopa! Sąd przecież nie wie, że starego już nie używam, a z treści licencji nie wynika bynajmniej, że jest ona ważna tylko i wyłącznie na czas jego funkcjonowania, więc skoro „funkcjonować” przestał to sąd powinien wysłuchać mojej argumentacji, że mogę software używać na innym hardware. Co więcej – sąd powinien przyjąć moje oświadczenie w tej sprawie, a skazać mnie jedynie wówczas, gdy druga strona wykaże, że jednak używam tego samego oprogramowania na obu laptopach."

Całość tu:
http://gwiazdowski.blogbank.pl/2012/01/30/acta-pana-redaktora-zaremby/
jankomuzynkant / 85.222.86.* / 2012-01-30 14:41
To powszechna przypadłość: brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tylko po co się tym chwalić?
>>> / 213.17.201.* / 2012-01-30 14:28
chciałbym założyć temu panu sprawę w sądzie. jak mam to zrobić? ktoś podpowie?
Angelika11 / 2012-01-30 14:51
Teraz właśnie zaczyna się walka o elektorat. Teraz będą "tamci źli" , "my dobrzy". Bo to my nie chcemy ACTA a Oni chcą... typowe dla polskiej polityki, zamiast konstruktywnych pomysłów, narzekanie na innych...
xyz7777 / 195.117.16.* / 2012-01-30 14:39
Nic ci to nie da. Sąd pana N. uniewinni z powodu niepoczytalności, a Ty zostaniesz skazany za obrazę posła. W dodatku na rozprawie możesz zostać przez niego opluty, a kiedy podniesiesz rękę, żeby się zasłonić zostaniesz oskarżony o czynną napaść. Dziennikarze GW zadbają o odpowiednią relację z rozprawy. W tym kraju są równi i równiejsi. Ty należysz tylko do równych.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy