Forum Polityka, aktualnościKraj

Obrona TV Trwam w Brukseli. Ojciec Rydzyk pyta

Obrona TV Trwam w Brukseli. Ojciec Rydzyk pyta

Money.pl / 2012-06-05 12:51
Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-06-07 21:34 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy Ci anonimowi klepacze minusów to tchórze czy niedouczeni pieniacze? Taniej byłoby po prostu dać TV Trwam spokój, przyznać jej tą częstotliwość i tyle.
Ha.... jednak strach jest przed tą "Wolną Europą". Widocznie coś jest na rzeczy... Poza tym i tak ten spór wygra.
Pyclik / 2012-06-07 22:47 / Tysiącznik na forum
A dla mnie jest ciekawe, dlaczego Ty widzisz i potępiasz tylko jedną stronę – klepaczy minusów, jeśli działają tutaj zarówno ci od + jak i ci od - ; tak naprawdę - zgodnie z możliwościami i regułami tego forum.
Niby ktoś - niby Grzybek - coś wygra?
Co to znaczy dać spokój?
Sprawa prosta, trzeba spełnić wymogi procesu koncesyjnego, zapłacić co i kiedy trzeba, a nie próbować robić rozróby.
A te rozróby – to przecież po to aby zbić jakiś kapitał pijarowski dla swoich mediów, zdobyć nowych widzów i słuchaczy, pokazać, kto tu rządzi!
-------- / 109.95.150.* / 2012-06-07 09:50
Niech maybach będzie z tobą
cyrenejczyk / 91.65.210.* / 2012-06-07 02:19
Boją się straszliwie TV TRWAM. Boją się łatwego dostępu do kultury i informacji ujawniającego przepaść cywilizacyjną w stosunku do mediów pro-reżymowych. Boją się też dostępności programu TV Trwam w czasie uzgodnionym na przerwy reklamowe wszystkich obecnych telewizji, gdy musimy setny raz oglądać zachęty do ubezpieczania kosztów pogrzebu czy normalnego wypróżniania się u Doroty Wellman. Trwam na multipleksie to droga do omijania badziewia obecnego w innych telewizorniach.
Antek138 / 89.78.140.* / 2012-06-05 22:51
Ten klecha za swoją bezczelność nigdy nie powinien dostać licencji na jakąkolwiek telewizję. Jego arogancja przekracza wszelkie granice. Widać właśnie co by było, gdyby kler dostał władzę. Po trupach, a do celu. Bezczelność i arogancja.
ździcho / 178.42.51.* / 2012-06-06 11:02

Bezczelność i arogancja.

Ani jedno ani drugie. To jest ultranacjonalizm. To jest teraz bardzo modny ruch, a Rydzyk dobrze wie, do jakiej koniunktury się podpiąć, by zyskać sławę oraz dobra wymierne.
JAG1 / 83.11.47.* / 2012-06-05 19:14
Chrześcijańska Unia Jedności z Tobą Drogi Ojcze Tadeuszu.
Teraz i zawsze.
Niepisiak / 77.255.188.* / 2012-06-05 17:11
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


usłużny / 213.158.217.* / 2012-06-05 19:33
hmm, pomyślmy... Był taki jeden odważny w ekipie Kiszczaka i tzw. generała. Jak mu tam było na przezwisko? a już wiem Piotrowski. Widzisz chłopie tzw. nieznani sprawcy są ciągle do wynajęcia
ździcho / 178.42.47.* / 2012-06-05 15:20

Co my robimy złego w Polsce, Radio Maryja, Telewizja Trwam.

Nic. Siejecie tylko ksenofobię, której efektem prędzej, czy później będą czystki (rasowe, narodowościowe, światopoglądowe itp.) A to czy to złe, czy to dobre , to już jest relatywne, nie?
wwff / 212.244.255.* / 2012-06-05 14:45
to nie stado baranów. Potrafią zarówno czytać Money jak i słuchać Radia Maryja. Dlatego powyższy tekst jest całkiem neutralną relacją.

Żeby nie było cukierkowo to przynajmniej zdjęcie jest złośliwością redakcji. Mam nadzieję, że dziennikarze Money są jednak na tyle sprytni, że trzymają na zapas zdjęcia "te dobre", np. w ornacie, itp. Bo jak będą wybory ...
Pamięć / 212.180.184.* / 2012-06-05 14:43
na Stocznię Gdańską? Jesli odda, jestem pierwszy aby dostał koncesję. Inaczej wała...
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 14:46

na Stocznię Gdańską?

Jesli ty zaplaciles to sie trzeba bylo zglosci to bys dostal.
Ja dostalem.
Ale ty tylko pluc potrafisz.
wroclawijanin / 83.5.202.* / 2012-06-05 14:05
Gdzie pieniądze na stocznię??? Oddaj !!!
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 14:47

Oddaj !!!

Jesli ty zaplaciles to sie trzeba bylo zglosci to bys dostal.
Ja dostalem.
Ale ty tylko pluc potrafisz
345 / 86.111.118.* / 2012-06-05 13:02
Nie ma nic złego w tv trwam, ale jedno kłamstwo padło na public hearing - że tv trwam to medium niezalezne.
JanuszPOlikot / 2012-06-05 13:04 / Tysiącznik na forum
Niezależne od Dyzmopajaców zapomniałeś POwiedzieć......I to niektórych boli.....
Pyclik / 2012-06-09 18:13 / Tysiącznik na forum
A ja mam głębokie przekonanie, iż moja hipotetyczna równość :
JanuszPOlikot = Dyzmopajac
jest znacznie bliższa prawdy niż to, co Ty promujesz, choćby dlatego, że Tobie bardzo daleko do klasy Pana Premiera Tuska ( który przecież też ideałem nie jest, bo pamiętamy przecież, że dopuszczał kiedyś coś takiego jak PO – PIS ).
Baryłka12 / 2012-06-05 13:44 / Bywalec forum
Dobrze niech o. Rydzyk walczy, w końcu ma do tego prawo. Rzecz jasna gdyby to był jakiś lewak z homoseksualną orientacją , któremu zabrano prawo do nadawania , to od razu wezbrała by się fala oburzenia!!
JanuszPOlikot / 2012-06-05 12:59 / Tysiącznik na forum
"Na temat dyskryminacji Telewizji Trwam zorganizowano też dziś wysłuchanie publiczne w Parlamencie Europejskim, w którym również uczestniczył ksiądz Tadeusz Rydzyk."


Panowie z money.pl dlaczego kłamiecie .O godz 12.22(Zamieszczenie informacji na witrynie)......Piszecie jakoby skończył się public hearing.....Co nie jest zgodne z prawdą i rzetelnością dziennikarską......Chcę was POinformować że o godz 12.57(Godz zamieszczenia mojego wpisu) debata trwa nadal.....Więc proszę nie umniejszać tego ważnego eventu.....Proponuję się przyłożyć i podawać rzetelne informacje......Bo naprawdę większość Polaków to nie stado baranów....
JanuszPOlikot / 2012-06-05 12:51 / Tysiącznik na forum
Piękne wystąpienie ......Pospieszalskiego,Ziemkiewicza,Gargias...

Tak trzymać panowie "wyklęci" dziennikarze przez reżim Dyzmopajaca

Faktycznie nasz "pluralizm" medialny jest POdobny do Białoruskiego.....


POzdrawiwm miłosników "dobrze" POinformowanych mediów typu GW...TOK FM....i innych TVN...:):):):):):).....Szechter w Brukseli POkazali tobie jak lądują "debeściaki"....:):):):)
Pyclik / 2012-06-09 18:15 / Tysiącznik na forum
A ja mam głębokie przekonanie, iż moja hipotetyczna równość :
JanuszPOlikot = Dyzmopajac
jest znacznie bliższa prawdy niż to, co Ty promujesz, choćby dlatego, że Tobie bardzo daleko do klasy Pana Premiera Tuska ( który przecież też ideałem nie jest, bo pamiętamy przecież, że dopuszczał kiedyś coś takiego jak PO – PIS ).
JanuszPOlikot / 2012-06-05 13:02 / Tysiącznik na forum
Oczywiście w Brukseli pojawili się również inni dziennikarze jak Wildstein i Karnowski.....
Ale o tym w "POlskich" mediach nie usłyszycie....
xjasiux / 95.49.98.* / 2012-06-05 14:29
z nich tacy niezależni dziennikarze jak z Ciebie rycerz okrągłego stołu. Było wałkowane już x razy, niech fundacja Ojca Dyra pokaże że ma kasę na utrzymanie na multipleksie to dostaną miejsce. Zasady są proste jak budowa cepa, ale te radjomaryjne żebraki chcą ponownie wymusić aby traktować ich ulgowo i podnoszą hasła dyskryminacji. Niech PiS i SP co miesiąc ze swoich kieszeni abonament wykupią. Skoro Sobecka zapłaciła za ojca dyra kasę to niech to zrobi reszta Pomyleńców i Skur...nów, razem ze Spaczonymi Patriidiotami.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2012-06-05 21:11
A jak myślisz skoro TV TRWAM nadaje program od 10 lat to znaczy, że ma pieniądze NA NADAWANIE a nie dostała prawa nadawania cyfrowego, ale prawo takie dostały spółeczki ZAREJESTROWANE KILKA MIESIĘCY TEMU, które nie nadały jeszcze ani jednej godziny żadnego programu? To jak to jest pomyśl, kto jest bardziej wiarygodny ten nadawca, który nadaje program od 10 lat czy ten, który jeszcze nie zaczął działalności i nie ma żadnego studia, nie ma kadry i nie ma pieniędzy tylko zaświadczenie z banku, że ma zdolność kredytową, bo za niego poręcza inny nadawca finansowany przez kapitał zagraniczny i dysponujący już 5 kanałami telewizyjnymi? Zanim zaczniesz Kogoś lub coś opluwać najpierw zapoznaj się z faktami. Czy za mało jest w Polsce kanałów telewizji nadających te same głupawe seriale, różne reality show i powtarzających, co powiedział premier i posłowie koalicji rządzącej bez głębszej refleksji nad tym, co się dzieje w kraju i na świecie? Nie oglądałem wcześniej telewizji TRWAM ani nie słuchałem radia MARYJA, więc nie miałem zdania czy słusznie czy niesłusznie postąpiła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Dlatego zacząłem słuchać tego radia i oglądać tą telewizję Ojca Rydzyka i ze zdziwieniem stwierdzam, że dowiaduję się tam od różnych profesorów rzeczy, o których milczą telewizje publiczne i komercyjne prywatne. Np. o wynikach badań wpływu chemicznych środków ochrony roślin na nasze zdrowie przez odkładanie się różnych szkodliwych substancji w jadalnych częściach roślin a następnie odkładających się w naszych organizmach. Wiele informacji podawanych przez te dwa media w tak zwanych rozmowach niedokończonych sprawdziłem następnie w Internecie i zdziwiłem się, że inne telewizje o tym milczą a jako człowiek mający wyższe wykształcenie techniczne, prawnicze i ekonomiczne uznałem rozpowszechnianie wiedzy o tym za ważne dla społeczeństwa. Dlatego jeżeli ktoś nie ma żadnych merytorycznych argumentów a tylko ma poglądy ukształtowane przez bezmyślne powtarzanie sloganów to będzie się wyżywał na tych, których nie rozumie, ale jeżeli ma być wolność prezentowania swoich poglądów to dla wszystkich a nie tylko dla tych, którzy popierają dominująca linię programową zawodowych speców od PR czy kształtowania wizerunku publicznego albo od marketingu politycznego, którą można oglądać i słuchać na 20 polskojęzycznych kanałach telewizyjnych i na 100 stacjach radiowych nadających muzykę, reklamy i sieczkę informacyjną o newsach typu jakaś Pani znana z tego, że jest znana, odeszła od znanego z widywanego z nią na zdjęciach Pana lub odwrotnie.
Pyclik / 2012-06-09 18:34 / Tysiącznik na forum
Czy ktoś z Was zna naprawdę "poważnego" człowieka, który by - publicznie lub nawet prywatnie - o sobie mówił, wręcz zachwalał siebie, jak Bernard+ / 188.117.142.* / powyżej/:
/ cytat/
.... a jako człowiek mający wyższe wykształcenie techniczne, prawnicze i ekonomiczne uznałem.....
xjasiux / 95.49.56.* / 2012-06-06 13:30
Cóż, jeśli nie chce spełniać sie warunków przyznania koncesji to się jej nie otrzymuje. Jeżeli na egazminie na prawo jazdy nie odpowiesz na trzy pytania to nie zdałeś. dlaczego w zasadach przyznawania multipleksu powinniśmy robić wyjątki? W przypadku TV Trwam sprawozdanie finansowe, które zostało przedłożone, było dla KRRiT niewiarygodne. Dlaczego niewiarygodne? Dlatego że TV Trwam, a dokładnie Fundacja Lux Veritatis, miała pożyczać pieniądze od zakonu i na prośbę KRRiT, aby w uzupełnieniu wniosku dokładnie napisali, jak tę pożyczkę będą spłacać, przekazali informację, że jest ona poufna i że Fundacja Lux Veritatis nie zamierza KRRiT o tym informować. Nie to nie, decyzja NEGATYWNA. Ale o tej sprawie nie informuje TV Trwam, która jest tak wiarygodna w 1.000.000 innych spraw...Ehhh ta wybiórcza rzetelność...
Robert K. / 2012-06-06 14:50
I tak założy sobie inny kanał telewizyjny!!
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-06 11:18
Najciekawsze jest to ze jedna z tych "firm" ktora dostala licencje a nigdy nie wyemitowala choc jednego programu miala zdolnosc kredytowa poswiadczona przez druga spolke tego samego wlasciciela.
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 14:50

Zasady są proste jak budowa cepa

Ty biedaku jestes jeszcze prostrzy.
Pyclik / 2012-06-06 17:05 / Tysiącznik na forum
Za taki tekst sponsor Ci chyba nie zapłaci - zły temat?
Pyclik / 2012-06-05 22:07 / Tysiącznik na forum
Cytatz : @@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05:
....."prostrzy"
mówi sam za siebie, także to,że autor - to chyba nie Polak, albo do szkoły nie chodził!
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 23:46

Cytatz

tobie sie tylko wydaje ze do szkoly chodziles.
Pyclik / 2012-06-06 17:05 / Tysiącznik na forum
Za taki tekst sponsor Ci chyba nie zapłaci - zły temat?
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-06 17:41

sponsor Ci chyba nie zapłaci

Piszesz to z wlasnego doswiadczenia?
Twoj sponsor musi cie krotko trzymac.
KapSowa / 2012-06-06 15:15
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.


[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pyclik.]
Pyclik / 2012-06-06 01:33 / Tysiącznik na forum
Nie masz ciekawszych pomysłów niż brak odstępu?
Właż do słownika i ortografii, każdemu się przyda, a polakopodobnemu - w szczególności!
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-06 01:52

Właż

A co to jest panie krytykancie?

każdemu się przyda

Tobie biedaku tez sie przyda.
Pyclik / 2012-06-07 14:11 / Tysiącznik na forum
Czy Ty na pewno wiesz, co to jest ortografia i błąd ortograficzny?
Pyclik / 2012-06-06 17:08 / Tysiącznik na forum
Za taki tekst sponsor Ci znowu chyba nie zapłaci - zły temat; nie ma nie złego o PO czy Panu Premierze!
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-06 01:45
Nie masz ciekawszych pomyslow od czepiania sie bledow?
Ale i tak tylko na tyle cie stac bo poza tym nie masz nic do powiedzenia biedaku umyslowy.
Pyclik / 2012-06-06 17:11 / Tysiącznik na forum
Ze złości to chyba zbiedniejesz,bo za taki tekst sponsor Ci znowu nie zapłaci - zły temat; nie ma nie złego ani o PO czy Panu Premierze!

Najnowsze wpisy