Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Obsługa przesyłek sądowych wraca do Poczty Polskiej

Obsługa przesyłek sądowych wraca do Poczty Polskiej

Wyświetlaj:
pucio 54 / 185.78.148.* / 2016-03-10 11:06
Częściowo jestem ZA.......Pod warunkiem ,ze ceny P.Polskiej będą wyższe powiedzmy 10% jak u innych .........Jeśli będą Nas rżnąć o 50/100% drożej jak inni to będzie to zwykłe SOCJALISTYCZNE ZŁODZIEJSTWO ....i głównie ileś wygodnych stołków dla Lizusów partyjnych oraz leni Związkowych
Fo,ska / 5.60.205.* / 2016-03-09 15:54
Niech nasz kochany Rząd skończy z tym Inpostem, to jakieś nieporozumienie, nie dostarczają przesyłek listowych - od 15 stycznia czekam na nakaz płatniczy z KRUS-u , składkę mam nie zapłaconą i do dzisiaj nie dostałem listu. Kilka razy zdarzyło się , że listy leżały w ogrodzie, albo utknięte w płocie, albo jak już się dogadali z Pocztą Polską - i tu chylę czoła bo to porządna firma nasza poczta - to listy moje zawsze wrzucają do jednego z sąsiadów . Facet uczciwy przynosi mi listy, ale już niedługo Wielkanoc i kartek światecznych nie będzie nosił. Takie tam ciamajdy pracują w tym Inposcie i co chwilę obsługa się zmienia, bo nie dostają umów o pracę i jeszcze ich wykorzystują. Zgroza !!!
Marekkkk / 62.102.148.* / 2016-03-01 20:16
Inpost nie był wcale taki zły,raz czy dwa zdarzyły się opóźnienia, ale za to nie trzeba było tracić czasu w kolejkach
ollaaaa / 85.222.62.* / 2016-03-02 09:08
Nie był zły? Ja nie dostałam żadnego pisma z sadu a czasem nawet awiza na niewiec wracały do adresata . Każdy list musiałam odbierać w punkcie,,biura podróży". Pieniądze też raz dostarczali raz nie wiec bardzo się cieszę że już nie będzie tego problemu

Najnowsze wpisy