Forum Polityka, aktualnościKraj

Obywatelstwo polskie dla rodziców zastępczych?

Obywatelstwo polskie dla rodziców zastępczych?

Wyświetlaj:
bnmv / 89.229.4.* / 2014-07-01 10:17
Czy ja dobrze rozumiem, oficjalny organ państwa proponuje obejść prawo i zafałszować status prawny tych dzieci? Bo co? Żeby urzędasom uprzyjemnić życie?
H Szatkowski / 2014-07-01 10:32
Źle rozumiesz. Organ proponuje znowelizować prawo, które nie nadąża za rzeczywistością, w celu umożliwienia uzyskania innego statusu tych dzieci, żeby umożliwić im normalne zwłaszcza po uzyskaniu pełnoletności życie.
humer / 89.229.4.* / 2014-07-01 17:01
Acha, stary greps cyfaniakuff - "po co nam prawo, którego i tak nikt nie przestrzega". Otóż istniejące prawo uwzględnia istnienie i obcokrajowców i ich dzieci, i istnienie dzieci bez rodziców, takich czy owakich. Tysiące już ich było i jakoś było, bez naginania prawa już istniejącego . Ale to jest bez znaczenia, bo jeśli można pieniądze wypuszczać z drukarki, to czego tu się wiele zastanawiać nad kartami rowerowymi, czy tam pływackimi. Tu albo i w Izraelu. Przypomnieć? W Izraelu polskie obywatelstwo otrzymuje się na życzenie! Wystarczy, czy dyskutujemy dalej? Mnie się nie chce.
H Szatkowski / 2014-07-01 20:14
Masz w artykule wyłożone, jakich sytuacji nie uwzględnia. I daruj sobie ten ton. Co do dalszej dyskusji jesteśmy zgodni.
Bez odbioru.
humer / 89.229.4.* / 2014-07-01 22:05
Mój ton, moja rzecz. Twój ton mam w ee.. głęboko.

Najnowsze wpisy