Forum Forum inwestycyjneForex

Ocena crossu USD/CHF warto pomyśleć

Ocena crossu USD/CHF warto pomyśleć

bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-29 16:33
Zbliżają sie wg mnie dość intratne zyski...ja widzę długoterminowy zarobek na USD/CHF jeśli coś takiego jak ''Supra'' będzie miało miejsce jeśli nie to i tak jesteśmy na poziomie w którym po paru minutach lub godzinach będzie wg mnie wiadomo jaki kierunek a więc

przełamanie 1.0559 droga na 0.9955 po odbiciu rajd na północ
konsola też wchodzi w moją prognozę ale tak czy owak po odbicu od wspomniadnego dnia szansa na zarobek
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-08-29 16:40 / Tysiącznik na forum

Zbliżają sie wg mnie dość intratne zyski...ja widzę długoterminowy zarobek na USD/CHF jeśli coś takiego jak ''Supra'' będzie miało miejsce jeśli nie to i tak jesteśmy na poziomie w którym po paru minutach lub godzinach będzie wg mnie wiadomo jaki kierunek a więc

przełamanie 1.0559 droga na 0.9955 po odbiciu rajd na północ
konsola też wchodzi w moją prognozę ale tak czy owak po odbicu od wspomniadnego dnia szansa na zarobek

podaj wspracia opory...bo pisanie ogolnikami w przypadku fx przypomina gadke u cioci na imieninach
bodyguard_Wrocław / 80.50.134.* / 2009-08-29 16:48
w obecnym momencie
Bid 1.0595 Ask 1.0998 a więc dobrze

południe na 1.0559 może jakaś platforma lub lekka konsola po przebiciu kierunek 1.0540 parę wsparć i oporów zależnie jak się będzie poruszać a po przebiciu chociażby na takim ruchu można zarobić a co dalej wydaję mi się 0.9955
sierota marycha / 2009-08-29 16:56 / Tysiącznik na forum


w obecnym momencie
Bid 1.0595 Ask 1.0998 a więc dobrze

południe na 1.0559 może jakaś platforma lub lekka konsola po przebiciu kierunek 1.0540
parę wsparć i oporów zależnie jak się będzie poruszać a po przebiciu chociażby na
takim ruchu można zarobić a co dalej wydaję mi się 0.9955

pytanie dotyczylo OPOROW i WSPARC...improwizujesz kolego w oparciu o cudze prognozy nawet ich nie rozumiejac i nie majac pojecia o czym piszesz...proponuje chocby zglebic teorie fal a wowczas bedziesz brzmial nieco bardziej wiarygodnie...no to powodzenia:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy