Forum Forum inwestycyjneFundusze

Ochrona inwestycji...

Ochrona inwestycji...

Zion / 2006-12-01 20:50
Witam serdecznie

Obecnie wiele mozna spotkać postów w skrócie wyrażających iż giełda wyglada zbyt pieknie i oderwała sie od fundamentów.Co sugeruje mozliwą korekte po nowym roku. Kiedy waszym zdaniem jest to mozliwe i w jaki sposób najlepiej chronić zyski w funduszach akcji ??

Dziekuje za ciekawe uwagi.
Pozdrawiam
mick / 2006-12-03 19:22 / Uznany Gracz Giełdowy
na czas glebszej korekty (glebszej korekty, nie bessy) najlatwiej, najtaniej, najrozsadniej - to przekonwertowac f. akcyjny w ochrone kapitalu. i czekac dna - a wtedy z powrotem siup w akcyjne. w czasie kwiecien 06- czerwiec06 mozna bylo zarobic na tym ok 25% (mi sie udalo 17%). na moje oko to w drugiej polowie stycznia jest szansa na jakis gwaltowniejszy ruch w dol. teraz do konca roku i fundusze i indywidualni beda starali sie trzymac wysoko zeby dobrze zamknac rok (i nie placic podatku). na poczatku stycznia bedzie pewnie tradycyjny "efekt stycznia" - czyli owczy ped w gore. opamietanie moze przyjsc szybko i to za sprawa wuja sama, na ktorego jestesmy zapatrzeni jak na wyrocznie - 25.01 publikacja danych pkb za 4Q (a nie sa rozowe). szczerze mowiac to mam nadzieje ze sie skorekci o 20-30% w dol, bo mam troche wolnej kasy :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy