Forum Forum dla firmOprogramowanie

Ochrona Przedsiębiorcy KRD

Ochrona Przedsiębiorcy KRD

Ochrona11 / 2014-10-26 20:39
Witam serdecznie dział ochrony przedsiębiorców mam ciekawą informację dla osób posiadających własną firmę.
Wielu z nas próbuje się utrzymać na rynku, czasem pojawiają się elementy na które nie możemy w żaden sposób mieć wpływu bez odpowiednich informacji. Jak choć by niespłacanie wierzytelności w terminie przez naszych kontrahentów, klientów itp. Albo po prostu trudno jest nam pozyskiwać nowych nabywców z powodu sporej konkurencji. W związku z czym daje wam możliwości zabezpieczenia się przed tymi wszystkimi problemami. Od niedawna bowiem został wprowadzony testowy program KRD umożliwiający sprawdzanie wierzytelności:
-Kontrola otoczenia, sprawdzenie 40 firm miesięcznie
-Monitoring firm. Stały monitoring 100 firm +40 co miesiąc.
-Monitoring własnej firmy. Sprawdzanie, czy ktoś pobierał informacje o naszej firmie.
-Rejestr zapytań
windykacje:
-Pieczątki z logiem KRD
-Logo oraz baner na stronę
-Wezwania do zapłaty
-Prowadzenie spraw windykacyjnych
oraz dołączenie się do akcji Rzetelna Firma:
- Certyfikat w 3 językach
-Baner Rzetelnej Firmy na stronie www
- Logo Rzetelnej Firmy
- Certyfikat w formie elektronicznej
- Certyfikat w formie papierowej
- Możliwość promowania swojej działalności za pomocą opinii w serwisie Opineo.pl

Jako, że jest to dofinansowany projekt dostajemy na 6 miesięcy całkowicie darmową możliwość korzystania z ich programu za 0 zł aktywacji, 0 żł opłat miesięcznych, a uruchomienie odbywa się za pomocą elektronicznej umowy lub za pośrednictwem telefonu.
Co po tych 6 miesiącach ktoś spyta ? Nic, program przechodzi w wersje okrojoną a KRD wysyła wam ankiete z prośbą o opisanie skuteczności ich wersji darmowej programu. To jedyna rzecz jaką od was będziemy oczekiwać. Nie ma więc dodatkowych opłat, umowa nie przejdzie po 6 miesiącach w formę płatną.
Na dzień dzisiejszy graniczenia w ilości możliwych do przyłączenia się do programu firm wynosi 10 000. Kto pierwszy ten lepszy. I nie mówcie potem, że nikt wam niczego nie dał za darmo.

W razie chęci przyłączenia się pisać do mnie wyjaśnię jak się dołączyć.
Wyświetlaj:
Mateusz.Mak / 185.7.169.* / 2017-01-18 12:57
Niedawno dowiedziałem się o programie Rzetelna Firma i już do niego należę. Okazało się, że dzięki temu jestem bardziej wiarygodny i łatwiej pozyskiwać klientów, podpisywać umowy. Więc warto!
Jerzy802 / 95.108.49.* / 2017-01-17 17:38
Korzystam z KRD i to mi ułatwia prowadzenie firmy. Zdecydowanie!! można szybko sprawdzić kontrahentów i nie dać się naciągać oszustom. KRD w razie problemów może też pomóc w odzyskaniu zaległych należności.
uczciwa / 164.127.11.* / 2015-08-31 16:44
To sa bzdury. Unikajcie KRD jak ognia. Biura Podróży współpracują z prywatną firmą o nazwie Krajowy Rejestr Długów. Jest to organizacja przestępcza, która sprzedaje za abonament znaczek z hasłem Rzetelna Firma wprowadzając w błąd klientów, gdyż nie ma to nic wspólnego z rzetelnością czy uczciwością. Wystrzegajcie sie jakichkolwiek firm ze znaczkiem o nazwie Rzetelna Firma od KRD z Wrocławia, bo kryje sie pod tym oszustwo. Unikajcie też firmy KRD bo to oszuści i naciagacze. Dobra firma na pewno ich unika, a oszusci do niej lgną, tak jak nieuczciwe biura podróży.
Każdy jakokolwiek kontakt z KRD to tylko kłopoty

Najnowsze wpisy