Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Oczy zwrócone na Grecję. Jest wiara w przełamanie impasu

Oczy zwrócone na Grecję. Jest wiara w przełamanie impasu

Wyświetlaj:
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 11:10
Grecja to temat zastępczy na odwrócenie uwagi od wiele razy większych bankrutów, bo cały system lichwiarskiej piramidy finansowej dawno zbankrutował, tylko podtrzymywany jest drukiem kolejnych zer w komputerach rekordowych długów, których oprocentowanie już mocno rośnie.

Jej pozostanie w euro nic nie pomoze, tak samo jak innych bankrutów, bo to samo euro jest p;roblemem, a nie Grecja, i skorumpowane elity, które się na tym bogaciły i nadal to robią, drukując sobie puste pieniądze bez pokrycia, za co rachunki już wystawiają a to emerytom, konfiskując ich oszczędności na ten cel i jednocześnie wydłużając czas dotarcia do niej, żeby okazało się, że nie ma na nią nic, bo giełda zbankrutowała razem z gospodarką, a to chorym, którzy niby mają zapewniony w Konstytucji dostęp bo bezpłatnej służby zdrowia, ale bez dostępu, bo nie ma pieniędzy, a to posiadaczom oszczędności, rabując je w biały dzień drogą sztucznego zaniżania stóp %, zmuszając jednocześnie do zadłużania się zaniżaniem wynagrodzeń jnak w Bangladeszu, i pracy na umowach śmieciowych w ogóle bez żadnych świadczeń, będą się potem martwili skąd wziąć pieniądze.

Na razie niech zadłużają się i konsumują zagraniczne produkty, bo w kraju nie opłaca się nic produkować.
I niech słuchają wszechobecnej propagandy i reklam różnych bubli, czy zatrutej chemią żywności, GMO, powodujących choroby, i od razu lekarstw, co to niby leczą. Jedno nakręca drugie.
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:55
I zamiast odrzucić pakiet klimatyczny, to jeździć będą na Śląsk i tam tumanić po raz kolejny biednych ludzi likwidując im miejsca pracy swoimi obiecankami-cacankami, kiedy bankrutujący kraj dobiją teraz jeszcze kosztami mocno drożejącej energii.
Żeby kupować ją za granicą. A potem sąsiedzi przyjdą przejąć nasze kopalnie za bezcen, jak teraz robią z Grecją, której też wciskali swoje czołgi i łodzie podwodne w trwającym już krachu.
synonim / 2015-07-10 10:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Premier Tsipras zgadza się niemal na wszystkie warunki proponowane przez Trojkę, ale w zamian chcę uzyskać większą pomoc finansową. Teraz plan ten zostanie omówiony na szczycie UE w niedzielę. Wtedy też ma nastąpić decyzja, czy rozmowy z Grecją będą kontynuowane. Jednak część światowych banków inwestycyjnych informuje, że Grexit stał się scenariuszem bazowym (nawet z 70-procentowym prawdopodobieństwem). Dodatkowym czynnikiem budzącym niepokój na rynkach jest potężna przecena na chińskiej giełdzie, gdzie w ciągu niecałego miesiąca indeks Shanghai Composite spadł o około jedną trzecią. Krach na giełdzie w Szanghaju może być o wiele poważniejszym problemem dla światowych rynków niż potencjalne wyjście Grecji ze strefy euro
Kolejny tydzień bez przełomu
MM Prime TFI - Biznes
10 Lip 2015, 10:40
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:50
Były minister brytyjski William Hague, który w 1998 r. był atakowany przez zaślepionych euro entuzjastów typu Chirac i inni, w momencie jego wprowadzania mówił, że doprowadzi ono do ruiny gospodarki słabszych państw, recesji i nie będą mogli z tego wyjść jak złapani w pułapkę w płonącym budynku bez drzwi i okien.

I dokładnie się to sprawdza. A niektórzy nasi politycy w ramach realizacji snów globalistów, pchać się chcą na siłę na Titanica, co pokazuje ich brak pojęcia o co w tym wszystkim chodziło.

Tak samo jak popierali traktat lizboński, odbierający nam wpływ na decyzje we własnych sprawach, czy bezmyślne przyjmowanie bzdury pakietu klimatycznego, kiedy jest ochłodzenie klimatu, a CO2 potrzebny jest roślinom, żywiącym ludzkość, do życia. I teraz niby są za referendum, a poprzednio takie pomysły tępili w zarodku, wyrzucając miliony podpisów w ważnych sprawach do kosza.

Co za hipokryzja i demagogia!
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:36
Na giełdzie też nie ma dostępu do własnych pieniędzy natychmiast po sprzedaży akcji, trzeba na nie czekać parę dni, a w międzyczasie mogą zablokować bankomaty...

Tak się zabezpieczyli.
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:33
DAX podobnie jak Stany wczoraj - na otwarciu luka w górę, a potem natychmiastowe wywalanie i jazda w dół do końca sesji.
Koniec petrodolara, łupków i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:30
Kiedy przychodzi do ratowania banków, to rządy nie cofną się przed konfiskatą pieniędzy ludzi z depozytów, co właśnie trwa w Grecji.
A ci, co przenosząc je z depozytów do skrytek bankowych myśląc, że tam są bezpieczne zostali już wykjolegowani - rząd wprowadził zakaz dostępu do nich.

Kto jeszcze nie pobiegł odebrać swoje banksterom, sam będzie sobie niedługo pluł w brodę.
synonim / 2015-07-10 10:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Radosław Chodkowski, autor portalu opcjenaakcje.pl, opisał przykrą sytuację, która spotkała jednego z inwestorów handlujących opcjami na WIG20

Gracz kupił opcje call, płacąc za nie przeszło 200-krotnie więcej, niż wynosiła ostatnia wycena rynkowa. Zakładał, że cała operacja (wliczając spread) zamknie się w kwocie poniżej 200 zł, czyli średnio 2 pkt za jedną opcję. Inwestor wybrał zlecenie PKC (po każdej cenie). W tym miejscu zaczyna się problem. Biuro maklerskie zrealizowało zlecenie, ale po cenie, która nawet się nie śniła inwestorowi.
Pierwsza opcja została kupiona z kursem 99 punktów, a pozostałych dziewięć po 230,55 punktów – inny z inwestorów na rynku wystawił takie oferty, wykorzystując fakt, że arkusz zleceń sprzedaży był pusty. Okazało się, że gracz kupił opcje za 21 739,5 zł. Jednocześnie na jego rachunku pojawiło się zobowiązanie finansowe do uregulowania w wysokości ponad 21 tys. zł

GPW: Niefortunna transakcja na opcjach
MBL 10-07-2015, ostatnia aktualizacja 10-07-2015 06:44

Nieźle zresetowali hossiarza. Chciał kupić za 200 zeta a teraz ścigają go o 21 tysi he he he he he
Dlatego ja w naszym kasynie nigdy nie wystawiłbym zlecenia bez limitu ceny
dociekliwy / 2015-07-10 10:55 / portfel / Tysiącznik na forum
a pisales ze branie opcji jest bezpieczne ;)
dociekliwy / 2015-07-10 11:07 / portfel / Tysiącznik na forum
widze ze jestes zadowolony ze to byl hossiarz :)
a na Twoich tez sa wystawiane po 99 pkt
ktos wyczail interes do zrobienia i czeka na ofiary :(
synonim / 2015-07-10 11:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a na Twoich tez sa wystawiane po 99 pkt


wiem, widziałem nie raz


widze ze jestes zadowolony ze to byl hossiarz :)


czy ja wiem, hossiarz opcyjny to dla mnie nie to samo co hossiarz akcyjny

faktem jest, że naprawdę trzeba być idiotą żeby wpisywać PKC w zleceniu na opcje. Kiedyś się raz pomyliłem i zaznaczyłem w drzewku PKC zamiast "z limitem" i system od razu mi powiedział, że takie zlecenie nie jest możliwe. Więc nie wiem w jakim syfiastym biurze maklerskim on złożył to zlecenie

Pomijając to faktem jest, że trzeba chcieć nabywać za jak najmniej i po to jest zlecenie z limitem. A za głupotę się ciężko płaci


ktos wyczail interes do zrobienia i czeka na ofiary :(


Takie zlecenia na opcjach wiszą od killu lat. Nawet dziś było na opcjach S2100 rano

Ciekawe że widełki raz działają w zleceniach a kiedy indziej nie

Raz chciałem kupić obligacje i wpisałem cenę taką jak ktoś chciał po prawej stronie arkusza. Transakcja nie zrealizowała się

Więc wpisałem PKC i moje zlecenie weszło do arkusza jako PKC a transakcja nadal nie była zrealizowana. Cena oferowana została wzięta w nawias kwadratowy ale transakcja nie nastąpiła

Niezłe wałki na tej naszej GPW ale KNF raz na jakiś czas zrobi pokazówkę i uważa, że to wystarczy
dociekliwy / 2015-07-10 12:07 / portfel / Tysiącznik na forum
troche zmian weszlo z nowym systemem transakcyjnym UTP miedzy innymi zlecenia PKC dzialaja inaczej niz kiedys
synonim / 2015-07-10 12:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dlaczego jednak jak wprowadziłem zlecenie na obligacje PKC to cena oferowana pojawiła się w oknie ceny transakcyjnej w nawiasie kwadratowym a transakcja nie zrealizowała się?
dociekliwy / 2015-07-10 12:36 / portfel / Tysiącznik na forum
ja bym sie nie doszukiwal ukrytych powodow poczytaj o zleceniach w UTP i mysle ze sie dowiesz a jak nie to pytaj w swoim BM
synonim / 2015-07-10 13:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

poczytaj o zleceniach w UTP i mysle ze sie dowiesz a jak nie to pytaj w swoim BM


czytałem o zleceniach i pytałem w BM, nikt nie umie mi tego wyjaśnić
dociekliwy / 2015-07-10 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum

pojawiła się w oknie ceny transakcyjnej w nawiasie kwadratowym

no to to chyba BM powinno wiedziec bo ja zadnych nawiasow nigdy nie widzialem
synonim / 2015-07-10 13:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no to to chyba BM powinno wiedziec bo ja zadnych nawiasow nigdy nie widzialem


szkoda, że nie zrobiłem Print Screena bo bym ci to pokazał

był kwadratowy nawias w miejscu z ceną ale transakcji nie było

gdy wycofałem transakcję pole cena zrobiło się z powrotem puste

a doradcy z biura maklerskiego to mało wiedzą

kiedyś gość w biurze maklerskim nie wiedział co mi powiedzieć gdy spytałem go gdzie trafia premia wpłacona wystawcy opcji
dociekliwy / 2015-07-10 13:56 / portfel / Tysiącznik na forum

szkoda, że nie zrobiłem Print Screena bo bym ci to pokazał

no szkoda :( ale ja zawsze wierze w normalne wyjasnienie i pewnie takie by sie znalazlo

gdzie trafia premia wpłacona wystawcy opcji

na poczet depozytu zabezpieczajacego
a jesli jest wyzsza niz wymagany depozyt to nadwyzka po CRR trafi na konto
a jesli nizsza to doplacasz do utrzymania pozycji
synonim / 2015-07-10 15:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

na poczet depozytu zabezpieczajacego
a jesli jest wyzsza niz wymagany depozyt to nadwyzka po CRR trafi na konto
a jesli nizsza to doplacasz do utrzymania pozycji


dowiedziałem się tego ale już nie z BM

ale on nie wiedział też co się dzieje z premią jeśli wystawca sprzeda opcje przed rozliczeniem
dociekliwy / 2015-07-10 15:45 / portfel / Tysiącznik na forum

sprzeda

bo to mylace slowo on juz sprzedal opcje i teraz dla zamkniecia pozycji musi ja nabyc
czyli teraz on zaplaci premie
jesli nizsza niz dostal to zarobi
jesli wyzsza to straci
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-07-10 16:17

bo to mylace slowo on juz sprzedal opcje

Ale po co tłumaczyć ciepłemu temat opcji ,skoro on na nich gra.Przecież to wybitny znawca , tylko pamięć mu szwankuje.Te na których wszystko stracił trzeba mu wielokrotnie wklejać, a gdy uda mu się trafić , to pamięta i sam je wkleja.
Poza tym wszyscy doszli już do jednego i tego samego wniosku że to skończony idi..a.
synonim / 2015-07-10 23:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ale po co tłumaczyć ciepłemu temat opcji ,skoro on na nich gra


weź skończ się ośmieszać do reszty


Te na których wszystko stracił trzeba mu wielokrotnie wklejać, a gdy uda mu się trafić , to pamięta i sam je wkleja.
Poza tym wszyscy doszli już do jednego i tego samego wniosku że to skończony idi..a


masz już bardzo ciężkie urojenia

ale czego się można spodziewać po kolesiu, który napisał, że bitcoin to spółka
dociekliwy / 2015-07-10 16:30 / portfel / Tysiącznik na forum

skoro on na nich gra

nikt z nas nie wie wszystkiego

skończony idi..a.

moze tak moze nie
ale skoro wszyscy sa madrzejsi od niego to moze by tak pisali o swoich transakcjach
i przynajmniej uczestnicy forum by byli zarobieni po uszy
synonim / 2015-07-14 13:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale skoro wszyscy sa madrzejsi od niego to moze by tak pisali o swoich transakcjach


tego się nie doczekasz :-)
Koniec petrodolara i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:09
Samo odsunięcie świetnego ministra finansów Varoufakisa natychmiast po referendum, który przewyższał w negocjacjach cały tłum z drugiej strony, czego znieść nie mogli, pokazało w co gra Tsipras.
Po prostu kocha euro, jak każdy socjalista.
Koniec petrodolara i euro i tak trwa / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:05
Tsipras powinien natychmiast podać się do dymisji, gdyby miał twarz i honor.
synonim / 2015-07-10 09:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Grecy już wiedzą swoje i jeden z hoteli w Atenach operuje już drachmami wystawiając rachunki klientom

Between June 28 and July 4 at a Hilton hotel in Athens, transactions on a Bloomberg reporter's Visa credit card issued by Citigroup Inc. were posted as being carried out in ``Drachma EQ."
Mehul SrivastavaElizabeth DexheimerDakin Campbell
July 9, 2015 — 6:43 PM CEST

Zobaczymy jak naród grecki przyjmie ustępstwa Ciprasa, które ten sam naród odrzucił w referendum
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-07-10 16:04

Atenach

Gdzie , gdzie WE Atenach , powiedz skąd je biorą z gry w monopol buhahaha
Powiedz bycie id....ą boli , bo ty jakoś te swoje żale postanowiłeś wylewać na tym właśnie forum.
Dziwnym trafem nawet ZT doszedł do tego samego wniosku co ja że i....a zawsze pozostanie id....ą.
grecki przyjmie ustępstwa Ciprasa,

Ciekawsze jest to jak psychiatra przyjmie ciebie , gdy już do niego trafisz.
synonim / 2015-07-10 23:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Gdzie , gdzie WE Atenach


twojego "do puki" nie przebije żadna moja literówka


powiedz skąd je biorą z gry w monopol buhahaha


drukują sobie w systemie cyfry, tak jak banki centralne

proste

ale nie dla ciebie


Powiedz bycie id....ą boli , bo ty jakoś te swoje żale postanowiłeś wylewać na tym właśnie forum.
Dziwnym trafem nawet ZT doszedł do tego samego wniosku co ja że i....a zawsze pozostanie id....ą.


bredzisz tu już od rzeczy od lat ale każdy przywykł


Ciekawsze jest to jak psychiatra przyjmie ciebie , gdy już do niego trafisz.


ty nawet poprawnie pisać po polsku nie umiesz więc się lepiej nie bierz za psychiatrię
Kolejny podstawiony / 37.128.15.* / 2015-07-10 10:03
Powinien natychmiast podać się do dymisji, gdyby miał twarz i honor.
Koniec petrodolara, łupków, euro / 37.128.15.* / 2015-07-10 09:58
Idiotyczny podskok bez żadnego pojęcia, bo na jeszcze bardziej idiotycznej plotce, której nikt nie rozumie, i wywalanie ile wlezie, kto pierwszy, ten uratuje najwięcej gotówki, bo banki są puste, zero gotówki, same długi bez pokrycia.
Koniec petrodolara, łupków, euro / 37.128.15.* / 2015-07-10 09:51
Zachodni spekulanci zrobili chwilowy krach na giełdzie w Chinach, ale od razu oberwali bo im zamknęli notowania i teraz po kolei wszyscy z Sorosem i paru bankami na czele mogą już liczyć straty, bo nie wiedzą z kim wdali się w zabawę.
Tak jak ci, co zrobili przewrót na Ukrainie, która jest już pełnym bankrutem.

Kto wiatr sieje...

To już koniec petrodolara, euro i giełd zachodnich, zamienionych w manipulowane powietrzem zer kasyna.
strachsiębać / 89.77.151.* / 2015-07-10 09:42
Ja to tylko jestem strasznie ciekawy jaki podstęp tym razem szykują te greckie k.... w celu wyłudzenia kolejnych dziesiątek i setek miliardów ojro od unii. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości , że ta banda śmierdzących leni i oszustów podatkowych teraz zacznie pracować i oszczędzać przez długie lata w celu spłaty tego co i tak niespłacalne.
synonim / 2015-07-10 09:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W krachu na giełdzie chińskiej wyparowała kasa o wartości 15 razy PKB Grecji

The amount of “paper wealth” that has been lost in China is 15 times greater than the GDP of Greece

No to chińska ulica zresetowana bardzo skutecznie

Pewnie za chwilę znowu pobiegną kupować akcje ha ha ha ha ha ha
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-07-10 16:10

W krachu na giełdzie chińskiej

Zdaje się że jak zwykle wyskakujesz jak Filip z konopi , po czasie.Przecież każdy może sprawdzić jak chińska giełda po 4% wali do góry.
Może teraz znowu Bovespę zbankrutuj bo tam ostatnio był minus.
synonim / 2015-07-10 23:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Zdaje się że jak zwykle wyskakujesz jak Filip z konopi , po czasie.Przecież każdy może sprawdzić jak chińska giełda po 4% wali do góry.


odbicie zdechłego kota

absolutny elementarz, którego nawet nie opanowałeś

ale czego się spodziewać po kolesiu dla którego bitcoin to spółka


Może teraz znowu Bovespę zbankrutuj bo tam ostatnio był minus


idź już lepiej spać bo główka ci paruje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy