Forum Forum ubezpieczeńInne

od kogo polisa podrózna?

od kogo polisa podrózna?

rodzynekmiki / 2014-03-28 12:18
Kupowaliście kiedyś polisę podróżną? od kogo warto?
Wyświetlaj:
olivvka / 194.99.105.* / 2020-08-18 09:06
Ergo Ubezpieczenia, ostatnio od nich miałam ubezpieczenie i super
oliwerssss / 89.64.13.* / 2020-08-14 01:01
korzystam z polisy podróżnej w ergo hestia śmiało polecam przemiły kontakt
Magda239 / 212.59.250.* / 2015-11-16 14:44
Ja ze swojej strony mogę Wam polecić firmę Edyta Górniak Company. Mają w swojej ofercie tanie i pewne ubezpieczenia. Dodatkowo obsługa biura jest na najwyższym poziomie. Traktują klienta tak jak potrzeba.
serdeczny79 / 31.178.182.* / 2015-11-05 18:54
My braliśmy z generali na czas w wyjazdu w te wakacje. Zważywszy, że masz razem i zdrowotne i assistance (a jechaliśmy autem do Włoch), to wyszły jakieś grosze.
MD8080 / 85.94.237.* / 2015-04-11 20:44
Nie od PZU!
ODRADZAM. Wykupiłam u Pani Agent PZU ubezpieczenie dla naszej rodziny na wyjazd na narty do Włoch. Nieszczęśliwie złożyło się, że synek przewrócił się i rozciął luk brwiowy. Musieliśmy udać się z nim do ambulatorium, a przez następne 3 dni do wyjazdu byłam z nim w ośrodku i skipass leżał niewykorzystany. Po zgłoszeniu telefonicznie pani podała mi nr maila, pod który miałam wysłać dokumenty do odszkodowania. Po tygodniu dostaję oficjalne pismo od PZU z lista życzeń dodatkowych pism i pisemek ze względu na klauzule takie i takie. Do Włoch już nie wrócę do lekarza po dodatkowy opis wydarzenia... Skipass niestety nie do odzyskania, bo klauzula numer iks 'SPORT' nie została zaznaczona. Pytam się więc, czy narty to nie sport, czy agenci nas nie informują o tysiącach klauzul i pod klauzul, żebyś nie mógł odzyskać odszkodowania...
olag / 83.28.231.* / 2015-03-28 19:44
Ja do tej pory nie brałam pod uwagę wykupu takiego ubezpieczenia. Ale ostatnio moja połówka mówi że w tym roku wykupimy taką polisę. Nawet przyniósł ofertę do postudiowania.
alaka / 31.63.176.* / 2015-03-12 19:10
Ja zawsze wykupuje
w temacie ubezpieczenia / 83.22.105.* / 2015-03-14 14:11
Jak jadę z biurem to mam to w cenie wyjazdu.
arek807 / 83.28.132.* / 2015-03-09 14:40
Ubezpieczenie turystyczne to wręcz obowiązkowo trzeba wykupić. Na urlopie nie myśli się o przykrych niespodziankach. Dopiero jak coś przykrego wydarzy się, to przychodzi refleksja.
drutek / 2015-11-17 21:02
tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może się nam przydarzyć na wakacjach, ja zawsze boję się że na urlopie będę musiała skorzystać z szpitala, co może sporo kosztować bo nie każdy ubezpieczyciel zapewnia darmowe leczenia poza granicami kraju, dlatego dla mnie to podstawa, bo już się naczytałam ile mogą kosztować zabiegi poza UE, a w tym roku byłam w Egipcie na wakacjach więc o takim ubezpieczeniu pomyśleliśmy od razu, w tym roku wykupiliśmy Medi Wsparcie w sygma banku. Na szczęście nic się nie stało ale lepiej zawsze się zabezpieczyć.
oecompensa / 2015-03-16 14:09
Zgadzam się w pełni. Zawarcie umowy ubezpieczenia podróżnego jest zawsze korzystne z punktu widzenia spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. Dzięki ubezpieczeniu podróżnemu w przypadku np. poparzenia słonecznego lub kontuzji na nartach otrzymamy pomoc medyczną.

W Compensie przygotowaliśmy dla Klientów ubezpieczenie podróżne Compensa Voyage, które oferuje ubezpieczonemu przede wszystkim pokrycia kosztów leczenia zarówno w państwowych, jak i prywatnych placówkach medycznych na całym świecie. Ubezpieczenie to posiada ponadto wiele wariantów, które można dopasować do miejsca podróży, czy do sposobu spędzania wolnego czasu. Na inny zakres ubezpieczenia powinniśmy się zdecydować w przypadku wyjazdu np. na wycieczkę na safari do Kenii, a inny w przypadku wyjazdu na urlop na plaży w Hiszpanii.

Zapraszam również do kontaktu z naszym agentem, który dostosuje ubezpieczenie do Pani potrzeb. Wszelkie dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
Zorza; / 178.43.115.* / 2014-04-28 20:20
Sprawdz sigma bank. My sie tam ubezpieczamy za kazdym razem jak tylko wyjezdzamy za granice i jestesmy zadowoleni
Bibby / 2014-03-31 11:50
jak będziesz musiał zapłacić za wizytę to dopiero wtedy ludzie przekonuja się, że to bolesne jest

my kupujemy zawsze assisatnce od Starter, widze, że teraz mają tez ubezpieczenia turystyczne, wiec w te wakacje coś tam od nich wezmę

Najnowsze wpisy