Od moderatora

Redakcja forum / 2009-06-14 20:30
Wszyscy gramy do jednej bramki - jej kolor jest zielony. Prosimy o troskę o to forum. Jest... dla Was
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-06-15 00:43 / Pogromca jeleni
odbija , pozamykałam, ................................dobranoc
bidnymaniek / 2009-06-14 23:03 / Tysiącznik na forum

w temacie watku redakcji forum uznac nalezy, ze apel jest w pelni czytelny....forum
jest dla nas i od nas zalezy jego jakosc, redakcja jedynie udostepnia, bezplatnie,
miejsce na serwerze

i to powinien byc ostatni akord w tym temacie
Maks_ / 2009-06-14 23:06 / Tysiącznik na forum

i to powinien byc ostatni akord w tym temacie



Rozkaz :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-14 23:25 / Tysiącznik na forum

Rozkaz :-)

zielony niezle otworzyl sie, z przytupem....zobaczymy po ktorej stronie moc....goldmana czy mojej....:)
Maks_ / 2009-06-15 00:04 / Tysiącznik na forum

zobaczymy po ktorej stronie moc....goldmana
czy mojej....:)


Bez obrazy Sierota, chyba wiesz po czyjej :-)

Pozdrawiam
greenstar / 2009-06-14 22:43 / Pogromca jeleni
sierotko........demo mam.......też...........chahahaa.........polecam wszystkim początkującym na foreksie...:)).
greenstar / 2009-06-14 22:16 / Pogromca jeleni
bidny - to jest nas dwoje:))
sierota marycha / 2009-06-14 22:38 / Tysiącznik na forum
no dobra...pogadali i czas zasiadac za stery.....demo......

p.s. w temacie watku redakcji forum uznac nalezy, ze apel jest w pelni czytelny....forum jest dla nas i od nas zalezy jego jakosc, redakcja jedynie udostepnia, bezplatnie, miejsce na serwerze....proste, a w poniedzialek juz bedzie Ed i skoncza sie figle.....
Maks_ / 2009-06-14 22:46 / Tysiącznik na forum

forum jest dla nas i od nas zalezy jego jakosc, redakcja jedynie udostepnia, bezplatnie,
miejsce na serwerze....proste


Jeśli tak, to ten post nie powinien dot. "od moderatora" tylko "od darczyńcy bezpłatnego miejsca na serwerze".
Zamiast pisać głupie apele, lepiej by się zajęli rolą "moderatora"
A w temacie Pana K. wypowiadałem się i zdania nie zmienię - atak na Green odbieram jako zaściankową, prowincjonalną, irracjonalną i tupeciarską chęć wywyższenia się kosztem "zielonej". Tak naprawdę, Pan K. chyba trochę umoczył i stąd tyle złości i jadu.

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-06-14 23:27 / Tysiącznik na forum

Tak naprawdę, Pan K. chyba trochę umoczył i stąd tyle złości i jadu.

wiesz Maks jak to jest, czlowiek wypije o 2-e szklanki za duzo i ........chwyta za szable....
greenstar / 2009-06-14 22:15 / Pogromca jeleni

Może "mądrzejsi" ode mnie wytłumaczą o co chodzi...


ten cudzysłów w moim przypadku moze być uzasadniony..:))...................i dlatego ośmielilam się zabrac glos.............................może to chodzi o apel - prośbę pana k, w oddzielnym wątku i modo poczuł się zobowiązany odpowiedzieć.
bidnymaniek / 2009-06-14 22:11 / Tysiącznik na forum
http://www.money.pl/forum/temat,32,1698433,1698433,15,0,prosba;do;moderatora;.html

mozliwe ze chodziło o ten temat................jak dla mnie .obecny i ten z linku do kosza

ps.moder PW:)
greenstar / 2009-06-14 22:09 / Pogromca jeleni

Uwaga na temat koloru bramki osobiście mnie rozwaliła..

Maks, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mnie tez:))
Maks_ / 2009-06-14 22:07 / Tysiącznik na forum
Zupełnie nie rozumiem apelu dot. troski o forum...
Wydawało mi się, że troszczyć się o forum powinni moderatorzy - rolą "moderatora" jest przede wszystkim inicjowanie dyskusji i dbanie o jej należyte prowadzenie (a nie ograniczanie się li tylko do bezmyślnego kasowania postów).
Uwaga na temat koloru bramki osobiście mnie rozwaliła... jeśli moderatorzy inwestują w dolara, to tym bardziej powinni dbać o forum, ale... gdzie tu bezstronność.
Może "mądrzejsi" ode mnie wytłumaczą o co chodzi...

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-06-14 20:45 / Tysiącznik na forum
Mod.......o co kaman??

ps.jasne tylko że gramy w zielone :)
irons45 / 2009-06-15 01:41 / BAKSIK ZIELONYCH
witam po prostu temat skonczony i zajac sie robota bo po to tu jestesmy koniec uwag i tyle ZIELONY JEST KOCHANY KOLOR MNIE SIE PODOBA
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy