Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Od redakcji do Forumowiczów

Od redakcji do Forumowiczów

Redakcja forum / 2010-09-30 18:52
Bardzo nam zależy, zeby dyskusje giełdowe przebiegały bez zakłóceń. Uczestnicy tego działu forum - jesteście dla nas bardzo ważni. Dlatego skupiamy nasze działania, by oczyścić forum z wpisów, które niczego nie wnoszą, a szkodzą społeczności forum.
- użytkownicy obrażający innych, o obraźliwych nickach będą blokowani. Najpierw na 7 dni, a jeśli to nie pomoże bezterminowo.


Czekamy na Wasze uwagi i postulaty. Piszcie w tym temacie, zawsze dostępny jest adres: forum@money.pl
Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2011-01-13 10:11 / Tysiącznik na forum
Jak widać decyzja o odblokowaniu Kena była słuszna.
Liczba wpisów pod dziennym komentarzem wzrosła 10 krotnie. Forum, które zdawało sieumierać na nowo odżyło.
amator1122 / 2011-01-13 11:16 / Tysiącznik na forum)
największy spamer naszego forum znowu błysnął !!!!!!!!!!!!!
amator1122 / 2011-01-13 09:19 / Tysiącznik na forum)
Redakcjo proszę czytać forum i odpowiedzieć forumowiczom co dalej planujecie z nielogo głąbem.
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2011-01-12 22:10
Zadziwia mnie ten KGHM:) Miedzi pod ziemią jest nieskończona ilość, akurat w KGHM koszty wydobycia są jedne z najwyższych na świecie. Tak czy siak miedzi można wydobyć ile się chce, bo nigdy jej nie zabraknie. Jakim cudem kurs tego metalu może skoczyć do takiego poziomu. Czysta spekulacja. Założę się o każde pieniądze, że będzie jak z ropą w 2008, będzie jak zawsze, a jak powietrze zejdzie to kurs zejdzie do 50zł. Ostatni zgasi światło. Taki scenariusz jest pewny i nieunikniony. Zatem pytanie tylko kiedy? Ja obstawim że jeszcze w tym roku. Ciekawe co myślą ci co kupują KGHM na obecnych poziomach, zapraszam do dyskusji,
pogromca hossy / 195.66.22.* / 2011-01-18 20:56
Witam
Co cie to obchodzi na jakich poziomach kupuja moze maja za duzo pieniedzy i chca sie ich pozbyc a moze licza ze KGHM dojdzie do 500zl za akcje kogo to obchodzi jesli uwazasz ze to czysta spekulacja zajmij sie inna spolka i kup jej akcje jest ich 400 ja sam widze ja KGHM rosnie ale nie kupuje bo wole nie miec niz stracic swoje pieniadze szanuje A co mysla kupujacy tego sie nie dowiemy a TOBIE radze nie martwic sie o nich bo o ciebie z pewnoscia nikt by sie nie martwil
Zycze powodzenia w biznesie
Pozdrawiam
amator1122 / 2011-01-12 21:07 / Tysiącznik na forum)
Redakcjo wiem ,że czytacie i nawet usuwacie wulgarne treści ale dlaczego nie interweniujecie nie reagujecie na ponowne zasrywanie forum wklejkami przez które nie idzie się przedrzeć i cokolwiek merytorycznego zapodać a tym bardziej przeczytać czy uważacie zwiększoną ilość postów generowaną przez jednego chorego na sukces Polski i czytanie tych wypocin za normalność.
...przecież ubliżanie swojej Ojczyźnie wyśmiewanie kraju gdzie żyli nasi przodkowie i żyją nasze dzieci to jest największe ku.rew.stwo a wy przechodzicie z tym do porządku dziennego, a potoczne wulgaryzmy cenzurujecie
...czy nie widzicie, że przez wklejki, zafałszowane komentarze tego nielogo łobiego forum zamiera i jest coraz mniej autorów wpisów ?
...czy usłyszymy stanowisko redakcji w tym temacie na głównym ?
pozd.
Redakcja forum / 2011-01-09 14:12 / Administracja forum
Podtrzymujemy naszą prośbę. A na Wasze zgłoszenia reagujemy choćby ostrzeżeniem.
Redakcja forum / 2011-01-09 14:13 / Administracja forum
Czekamy na Wasze uwagi.
amator1122 / 2010-10-29 11:58 / Tysiącznik na forum)
psychola dopuściliście do forum to teraz są tego efekty, piajrdile nie będę się starał ratować togo forum. ...starasz się wciągnąć do dyskusji żeby forum na nowo ożyło a z drugiej strony redakcja olewa te próby i nie reaguje na zasrywanie wklejkami.
Blazej_ / 2010-10-29 12:46 / Tysiącznik na forum
ja tam też zrezygnowałem. Czasem coś się skorbnie ale to już nie to co było.
bebe / 2010-10-29 00:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Szanowna Redakcjo...
moje pytanie brzmi...;/?/
KTO JET TWOIM WŁŚCIECIELEM ..-.TERAZ.!..- NA DZISIEJSY DZIEŃ..!...????????
mam objiekcje..- co do : kasowania..- moich wpisów..????.
..-wybiórczo......!!!
-mających "szczególny " .- oczywiście w/g moich mniemań....- charakter....?
czekam na odpowiedź....!!!
Blazej_ / 2010-10-26 10:40 / Tysiącznik na forum
Redakcja posłuchała Longterma (który nie piszę na forum money), że Ken był najważniejszym uczestnikiem forum to teraz ma efekty.

Zamknijcie to forum bo robi wstyd marce money.pl. Zostawcie resztę ale "wydarzenia" zablokujcie bo mi - dawnemu użytkownikowi żal patrzec.
bolek77 / 2010-10-27 11:14 / portfel / Uparty Osiołek

Zamknijcie to forum bo robi wstyd marce money.pl. Zostawcie resztę ale "wydarzenia"
zablokujcie bo mi - dawnemu użytkownikowi żal patrzec.

A ja uważam, ze nie ma czego się wstydzić. Zniknęło/zanika chamstwo wypowiedzi, a Kenobi i Kropson piszą sobie podpisując się tak samo.
Jest ok.
Tak trzymać redakcjo.
amator1122 / 2010-10-28 07:45 / Tysiącznik na forum)
a ty jesteś uczestnikiem forum bo coś twój nick się zagubił w tych wklejkach i ciężko go znaleźć.
Zniknęło/zanika chamstwo wypowiedzi,

na 100 tendencyjnych wklejek 5 wypowiedzi ( tak wygląda dobre forum)


A ja uważam, ze nie ma czego się wstydzić

wstydź się swoim głupim wpisem i najpierw zobacz w Wikipedii co to jest forum i jakie ma zadanie
Eternit z Azbestu / 2010-10-26 22:20 / Tysiącznik na forum
Zauważ, że większośc postó podpisanych obi-kenobi ma inne IP niż prawdziwy Ken. Jakiś frustrat terroryzuje redakcję, żeby zablokowała prawdziwego Kenobiego.
Blazej_ / 2010-10-27 07:44 / Tysiącznik na forum
No i bardzo dobrze, że chce zablokowania kenobiego, tylko że teraz zablokowanie K = 10 wpisów na forum. Redakcja strzeliła sobie w stopę za namową twoją i longterma czyli jednych z najbardziej niezrównoważonych użytkowników forum. Domagałeś się jego odblokowania to teraz z nim dyskutuj i odpisuj mu na posty.
Eternit z Azbestu / 2010-10-27 10:05 / Tysiącznik na forum
Czasem mu odpisuję. Tyle, że temu orginalnemu.
amator1122 / 2010-10-21 12:31 / Tysiącznik na forum)
2010-10-21 10:46:45 | 178.42.153.* | fan Longa
Re: W końcu ta korekta [2]
miałeś Longu głowę... domagałeś się odblokowania na moneyu brydzi i kena dzięki temu
oni pisza teraz tam, czasem jarosław do nich dołącza, a nie robią ci tutaj syfu.

dziękujemy ,że redakcja przyjęła ten syf do siebie .
amator1122 / 2010-10-10 22:55 / Tysiącznik na forum)
zróbcie coś z jaro74 ,on tylko obraża i prowokuje,...dzieki i pozdro.
Redakcja forum / 2010-10-03 15:01 / Administracja forum
Prosimy o współpracę. Teraz podnosimy jeszcze wyżej poprzeczkę.
piciu / 2010-10-03 20:41 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe jakie jest kryterium bycia szkodnikiem
Redakcja forum / 2010-10-03 21:49 / Administracja forum
Każdy kto obraża innych...
piciu / 2010-10-03 21:56 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co uznamy za obraze i ile osob musi poczuc sie obrazonymi
manipulacji mowimy nie / 77.113.6.* / 2010-10-04 10:26
Mozna sie bylo z pogladami Kena nie zgadzac ale nie byl chamem. Jesli rzeczywiscie zarzadzajacy forum zbanowali Kena a pamietam to rozpanoszone chamstwo na ktore nie reagowali to reakcja forumowiczow jest prawidlowa. Zbanowali redakcje.
anonim_03 / 2010-10-03 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
too little to late
Eternit z Azbestu / 2010-10-03 20:52 / Tysiącznik na forum
Reakcja redakcji pojawiła się w chwili spadku wpływu z reklam. Co dla mnie było do przewidzenia ponad rok temu.
olka / 2010-10-03 13:27 / "Giełdowa blondynka"
Kenobiego trzeba bylo zablokowac juz 4 lata temu a Brydzie po pierwszych objawach szalenstwa.
Jaroslaw74 produkowal sie tu calymi miesiacami na na chamskie wpisy niejakiego
Besssiarza reakcja byla rownie zerowa.
Teraz zostalo piec osob ,czasem nawet mniej i nie ma tu po co zagladac.
Chyba ze ktos lubi czytac nonsensy w wykonaniu JB czy chore polityczne wstawki Yuio,bez zwiazku z gielda,natomiast odzwierciedlajace chora psychike ich autorow.
JX / 91.193.160.* / 2010-10-03 18:41
Z całą sympatią dla blondynek, ale "giełdowa blondynka" tylko utrwala fałszywy stereotyp umysłowej "słabości" tych ślicznych kobiet.
Podtrzymuję opinię, że Brydzia i Kenobi to były jedne z najcenniejszych postaci tego Forum. Nie ma też np. Modliszki i Oseska, a wielu innych, jak np. JB, zostało "spacyfikowanych."
Big Lebowski założył swoje, świetne zresztą forum, a znakomity Warren jest jakby mniej aktywny.
Szkoda!
Czy reguła o wypieraniu lepszego pieniądza przez gorszy ma zastosowanie także do forum?
rozalian / 77.112.72.* / 2010-10-03 15:49
najlepiej wszystkich zablokowac - niech zostanie amator bo on pisze tylko o wzrostach
Eternit z Azbestu / 2010-10-03 17:09 / Tysiącznik na forum
Dokłądnie. Może należy wprowadzić jednopunktowy regulamin forum.
"Mozna pisać tylko o wzrostach, nieprzerwanych aż do nieba".
Blazej_ / 2010-10-01 12:58 / Tysiącznik na forum
no to macie dziś próbkę swojej skuteczności. Tak było od długiego czasu więc się nie dziwcie, że macie mało wpisów.
Eternit z Azbestu / 2010-09-30 22:14 / Tysiącznik na forum
Odbanujcie Kenobiego. Odkąd został zbanowany ilośc postów na forum spadła o kilkadziesiąt procent, a przecież im więcej postów tym więcej wyświetleń i pieniędzy z reklam.

Kenobi był niewygodny dla naganaczy na spadki po prezentował pesymistyczne dane i komentarze zagranicznych ekonomistów.

Jeżeli to ma być portal finansowy nr. 1 to nie może zabraniać pisania złych danych i pozwalać pisać tylko o dobrych.
door / 83.12.255.* / 2010-10-01 09:18
Popieram. Odkąd nie ma kena zaglądam tu bardzo rzadko. Zresztą sam pisałem ODBANOWAĆ KENA!.
pogromca hossy / 195.66.22.* / 2011-01-18 20:59
ODBANOWAS KENA
amator1122 / 2010-10-01 07:45 / Tysiącznik na forum)

więcej postów tym więcej wyświetleń i pieniędzy z reklam.
głupie i bezsensowne nie mające nic z tematem dyskusji rady i wklejki tego forumowicza wprowadzają resztę użytkowników do białej gorączki ,
może zabraniać pisania złych danych

można pisać i komentować ale nie zasrywać całego forum wklejkami przez które nie można się przedrzeć
Eternit z Azbestu

ten forumowicz jest obecnie największym szkodnikiem moneyowego forum proszę się przyjrzeć i poczytać jego wątki i i wklejki a do nich pseudo komentarze.
* ^ * / 89.228.19.* / 2010-09-30 19:24
to forum się samo oczyściło . .
Krzych / 2010-09-30 19:46 / Płoteczka na forum
bo są lepsze - kto tu został?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy