odchudzanie

agnieszkakoodziejczyk / 2014-09-19 10:48
Czy ktoś próbował dietę wwww.edel-nutrition.pl ?
Wyświetlaj:
nastka2 / 188.146.69.* / 2015-12-05 14:52
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem w połączeniu ze zbilansowaną dietą i ćwiczeniami jest zażywanie suplementów diety. Według mnie naprawdę działają. Obecnie przyjmuję skrzyp polny, który kupiła na http://www.naturala.pl/ i jestem zadowolona, bo powoli widać efekty. Ale o ćwiczeniach mimo to nie wolno zapominać
samozdrowie / 95.48.23.* / 2014-10-29 10:27
Nie próbowałam takiej diety, ale za to przetestowałam odchudzanie z lionfitness http://lionfitness.pl/
Doświadczeni dietetycy układają indywidualną dietę dopasowaną do możliwości, stanu zdrowia, oczekiwań klienta. Wolę gotować sama, bo wiem, jakich składników używam i że nie ma w tym żadnej chemii.
candy_pikej / 2014-10-20 14:43
Powiem szczerze ze jestem ostrożna jeżeli chodzi o takie klimaty. Dla mnie zbawieniem było udanie się po x latach prób zrzucanie brzuchola do poradni COiO, w którym w końcu zrozumiałam o co chodzi z zdrowym stylu życia. Centymetry lecą w zdrowy sposób, nie na łapu capu
agnieszkakoodziejczyk / 2014-09-22 10:42
Dzięki dziewczyny,jestem zdecydowana kupić. A gdzie można zamówić zestawy edel-nutrition?
martawesolowska / 2014-09-22 15:31
Brzmi ciekawie, napiszcie coś więcejo rezultatach. Wg tego co na stronce pisze co super arternatywa dla gotowania i cateringu dietetycznego
mariola_nowak_78 / 2014-09-22 10:38
Ja również zamówiłam zestaw natomiast lunch- w domu nie mam problemu z przygotowaniem sobie dietetycznych posiłków ( jestem dieteykiem z wykształcenia) ale w pracy wygląda to inaczej. Zamiast zdrowo jeść, podjadałam aby przetrwać do domowego zdrowego obiadu. Super roziwązanie mówiąc szczerze zastanawiam się nad całotygodniowym zestawem
martakacja / 87.207.245.* / 2014-09-20 19:02
tak, zamówiłam zestaw na cały tydzień edel week, trudno mi było uwierzyć, że takie dania mogą odchudzać, a jednak. no i było naprade smaczne. tak ze jak ktoś naprawdę chce schudnąć, to polecam. nie jest tanio, ale warto.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy