Forum Polityka, aktualnościKraj

Odcinkowy pomiar prędkości. Nowe fotoradary na polskich drogach

Odcinkowy pomiar prędkości. Nowe fotoradary na polskich drogach

Wyświetlaj:
bvhghgh / 94.154.97.* / 2013-01-05 09:37
A jak mniej zaplacic?
Ogloszony wyrok w sprawie doktora G,daje mozliwosci unikniecia kary.
To juz nie bedzie lapowka. Po prostu PROPOZYCJA przyjecia DOWODU
WDZIECZNOSCI w zamian za odstapienie,przez funkcjonariusza od nalozenia mandatu.
W ten sposd ustawa o korupcji,w zasadzie poszla do kosza.
USA_man / 94.154.97.* / 2013-01-05 09:34
- DZIEŃ DOBRY PANIE KIEROWCO. CZY ZNANA JEST PRZYCZYNA ZATRZYMANIA?
- TAK. DZIURA W BUDŻECIE.

heheh
Dr_Jeep / 83.29.152.* / 2013-01-05 09:28
Dokladnie,
Gdyby chodzilo o bezpieczenstwo, poprawialiby infrastrukture.
Prosty eksperyment myslowy: bezpieczniej jedzie sie z Katowic do Wroclawia autostrada, gdzie nie ma fotoradarow, czy z Katowic do Lodzi, gdzie fotoradarow jest w p...?
Ciekawy jestem, jak RZECZYWISCIE rzad poplynal na kase.

Polecam CB, ja jezdze sporo i ten system "wczesnego ostrzegania" sie sprawdza.
Nie dajmy im tej kasy, wedle mnie na w ten sposob zarobione pieniadze rzad nie zasluguje.
Bogas / 89.71.123.* / 2013-01-05 09:17
Dla zwiększenia bezpieczeństwa na drodze... chyba jakieś kpiny, przez fotoradary jest więcej wypadków. Ludzie często po zauważeniu znaku gwałtownie hamują i stwarzają zagrożenie. Tu chodzi jedynie o nabijanie kasy nic więcej. Tworzy się Państwo policyjne i nikt z tym nic nie robi. Brawo politycy !!!! Aż słów mi brakuje by to wszystko opisać. Jedym słowem DNO !
Łowca lamerów / 37.209.141.* / 2013-01-05 13:10
Masz rację. Dużo bezpieczniejsze są nieoznakowane pojazdy policyjne. Nikt się podczas jazdy nie stresuje, a po nagraniu wyczynów kierowcy, ten w przyszłości nie musi martwić się o utrzymanie samochodu...
diese verfluchte Sklaverei / 159.205.128.* / 2013-01-05 09:00
Gdyby pani w podstawówce ścigała tak wasze dziecko natychmiast zabrali byście je z tej szkoły, bo jąkać by się zaczęło, a może i moczyć łóżko.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy