Forum Forum finansoweInne

Odeszło cudowne dziecko polskiej bankowości

Odeszło cudowne dziecko polskiej bankowości

Andrzej / .* / 2004-04-27 10:38
Komentarze do wiadomości: Odeszło cudowne dziecko polskiej bankowości.
Wyświetlaj:
waral / .* / 2004-04-27 15:13
Czyżby nie było nic za darmo.Niewydolność krążenia, ciężka praca, przemęczenie, wiek 44 lat - czyli okres nadumieralnosći mężczyzn...Szanujmy życie, bo nie jesteśmy z żelaza...
JJ / .* / 2004-04-27 12:00
Cudowne dziecko, wyzwania... i 44 lata. To nie może być wzór. Może dla ekstremistów, wtedy potrafię zrozumieć.
dfr / .* / 2004-04-27 12:23
To był wzór. Pokazał, że Polak potrafi. Wszyscy powinniśmy miec tyle determinacji w sobie.
Jasio / .* / 2004-04-27 16:42
Brrrrrrrrrr... i w wieku 44 lat odejsc (!!!)... Czlowieku ta co to za wzor ?
chrisdede / .* / 2004-04-27 22:13
Taki, że zamiast zarobione na 100 mln złotych wpłacić na konto, zainwestować w obligację lub fundusze i byczyć się na Hawajach wolał dać pracę ponad setce młodym poszukującym pracy ludziom! Teraz ta rzesza młodych pewnie drży w niepewności co z nimi będzie. O to ile może zależeć od życie jednego Wielkiego Człowieka.
ironlord / .* / 2004-04-27 20:26
Wzór bo ten człowiek potrafił coś zrobić, bo działał, bo myślał i dzieki temu rozwijał swoją firmę dając miejsca pracy innym i pracując też tak naprawde dla innych. A to że zmarł w wieku 44 lat tego nie zmienia. Być może ta przedwczesna śmierć jest efektem, nadmiernej pracy i stresów z nią związanych. To był jego wybór i ja to rozumiem. Poza tym są ludzie którzy muszą coś robić bo inaczej się źle czują. Skoro tak, to dlaczego mają tego nie robić. Mój dziadek ma ponad 75 lat i robota mu się wręcz pali w rekach, połowa 25 latków by wysiadła przy nim bo im sie po prostu nie chce. Najczęściej z lenistwa niestety, a chcieliby zarabiać masę pieniędzy. Bierzmy przykład z takich ludzi, a ten kraj gdzies dojdzie.
pol / .* / 2004-04-27 11:35
A mógł jeszcze tyle zrobić. Kidyś poiwedział, że chciałby, aby Eurobank dał mu spokój aż do śmierci. Czy zaznał tej stabilizacji? Chyba nie zdążył. Przykro, że odchodzą ludzie z takim potencjałem, możliwościami, pomysłami...
y / .* / 2004-04-27 11:46
On nie szukał stabilizacji, chciał pracować i realizować swoje pomysły.
T. / .* / 2004-04-27 11:20
Wielka strata w czasie gdy brak ludzi uczciywych.
pożyczka chwilówka / 178.42.27.* / 2018-06-23 23:39
Cudownym dzieckiem polskiej {poza}bankowości są pożyczki pozabankowe czyli tzw chwilówki - Szybko, tanio i bezpiecznie pożyczysz online na http://ratunek.com.pl/pozyczka-pozabankowa-bez-bik.php
Jasio / .* / 2004-04-27 16:44
A kto Ci powiedzial, ze Pan Lukasiewicz byl uczciwy ?Ja osobiscie znam go rowniez od tej "czarnej" strony.Jako maszynka do robienia pieniedzy w 100% byl wzorem do nasladowania...Niestety - PROSZE biznesmeni (!!!) - nie bierzcie z niego przykladu jako pracodawcy (!!!)
Gadalf / .* / 2004-04-29 16:16
Od jakiej czarnej strony? U niego zarabialo sie sporo wiecej niz gdzie indziej na tych samych stanowiskach, tylko trzeba bylo pracowac... a jak Jas bumelowal to juz inna para kaloszy. I tez wiem co mowie bo poswiecilem firmie p.Łukasiewicza 7 lat i nie zaluje tego.
chrisdede / .* / 2004-04-27 22:09
Pewnie Jasio był pracownikiem Pana Łukasiewicza, a ten za mało według niego mu płacił. Na tym pewnie polega ta nieuczciwość. Ludzie często tak myslą, ale kurde przecież droga wolna! Nie podoba się to won!!! Szukaj czegoś innego!
buniek / .* / 2004-04-29 01:11
ciekawe mądralo co byś powiedział gdybyś był odpowiedzialny za mówienie tego "won" pracownikom, w regionie gdzie bieda aż piszczy, zakłady padają i nawet człowiek z wykształceniem, doświadczeniem nie może liczyć na stałą pracę, czy poza Warszawą ludziom nic już sie nie należy??? Chciałbym pracować tu gdzie sie wychowałem (zachodniopomorskie) i robić to co umiem i lubie, i co? kokosów tu nie zarobię (mam żone i dziecko), ciesze sie że pracuję, bo moi znajomi nie wrócili tu po studiach, bo po co? Chciałbym cie zobaczyć bufonie jak idziesz rozmawiać z ludźmi o zwolnieniach albo redukcjach pensji i mówisz to swoje "WON!". Żałosne że tacy ludzie potrafią się naprawdę znaleźć na kierowniczych stanowiskach. :(
Wiolletta / .* / 2004-04-27 23:28
won, latwo powiedziec, jednak pamietaj, ze ludzie ktorzy mja rodzine i pewne zobowiazania czasmi nie moga sobie na to zpozwolic (nie pasuje to zmien sobie prace). Ja jestem w otyle dobrej sytuacji, ze moge, ale chyba domyslasz sie jak zyje odestek spoleczenstwa w Polsce! Sama pracuje w firmie z obcym kapitalem i oni tez potrfia w okrutny sposob zahcowywac sie w stosunku do pracownikow. Zastanawiam sie czy lepiej aby dyktowal warunki Polak czy Obcokrajowiec ??? skoro sa podobne. Ciesze sie ze jestem w tak dobrej sytuacji iz rozumiem Polakow i potrafie pwiedzielc wlascicielowi nie i on to uszqanuje co nieoznaczaa, ze zmieni. Wydaje mi sie, ze ludzie zapominaja o szcunku do " iiych ludi" i .... Nie znalam go, ale zaluje ze juz odszedl. Mialam nadziej, ze uda mi sie go poznac, bo mial szerki zakres wiedzy i potrafil ja wykorzystac !
abc / .* / 2004-04-27 19:51
Ciekaw jestem - cos konkretniej o tych czarnych stronach?
xxx / .* / 2004-04-27 11:15
Mógł żyć z zarobionych pieniędzy jak chciał i gdzie tylko chciał...mimo to ciągle szukał nowych wyzwań.
Andrzej / .* / 2004-04-27 10:38
Był wspaniałym dowodem na to, że w biznesie można coś zdziałaś dzięki własnej pomysłowości, inteligencji i pracowitości...
Miecia J / .* / 2004-04-28 19:50
Podziwiałam go, to bardzo smutne.W marcu był na okładce Gazety Bankowej.I tak już zostanie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: