Forum Polityka, aktualnościKraj

Odprawa i uposażenie byłego Prezydenta RP. Ile dostanie Bronisław Komorowski?

Odprawa i uposażenie byłego Prezydenta RP. Ile dostanie Bronisław Komorowski?

Wyświetlaj:
-DJ / 159.205.46.* / 2015-08-05 11:58
Co za tendencyjny artykul dziennikarza PISOWSKIEGO. Wszyscy Prezydenci dostaja takie same odprawy i emerytury, po co to ciskanie nienawiscia Pisowska przed wyborami. Prezydent Komorowski byl najlepszym Prezydentem od 1989 r. a byli inni jemu nie dosiegaja do stop: jak Walesa, Jaruzelski, 2 kadencje Kwasniewski, a teraz Komorowski. Oby Duda mu dorownal bez opcji i reprezentowania 1 partii, bo Prezydent ma byc Prezydentem wszystkich Poakow. Prezydent Komrowski przegral niecalym 1% wybory ok. 0.75 punkta procentowego. Przestancie pluc Pisowcy. Ciemny narod jak ksiadz a kosciele kaze isc na glosowanie idzie prosto z kosciola i glosuje jest wiec zdyscyplinowany przez kasiezy. Inne wyznania i ksieza tego nie robia. Zaden sukces wygranej Dudy 0,75%???? WP.pl widze, ze jest prawicowa, a nie powinna!
koa / 31.61.137.* / 2015-08-05 11:56
ktoś powiedział ze gościa poznaje się po tym jako konczy a nie jak zaczyna. Pan Komorowski naprawdę sprawia wrazenie jakby robil ciezka laske narodowi ze piastuje ten urząd. W osobnym artykule pisza ze jest naburmuszony. Wczoraj była transmisja z przyznania nagrod solidarnosci, nasz ciężko znudzony prezydent jeszcze Komorowski nie tylko ze okazywal wszystkim obecnym dezaprobatę to sobie ucial drzemke w pierwszym rzedzie osobistości. Narod jak zwykle miał racje wybierając inna osoba na ten urzad
man010 / 217.99.27.* / 2015-08-05 11:55
Dla tego lenia nie dałbym ani grosza, ale powiem, że urząd prezydenta to więcej niż praca pracownika w sp. z o.o. PGNiG, gdzie odprawy sięgają po 200 tyś, zł dla pracownika szeregowego odchodzącego na emeryturę. Piszę to bo wiem to w Oddziale w Gdańsku PGNiG takie właśnie odprawy dostali odchodzący z pracy pracownicy spółki.
Lklkl / 188.146.105.* / 2015-08-05 11:55
Dziwi mnie, że pan prezydent skorzysta że specjalnej emerytury mimo nie osiągnięcia wieku emerytalnego 67 lat. Za którą to ustawą opowiedział się nie tak dawno podpisując stosowaną ustawę. Jak widać własna koszula zawsze bliżej ciala niż cudzą.
andrzej2015 / 5.174.184.* / 2015-08-05 11:54
Odprawa i uposażenie byłego Prezydenta RP. Ile dostanie Bronisław Komorowski?- tyle ( a właściwie mniej) ile Duda za 5 lat
Kolo666 / 5.173.247.* / 2015-08-05 11:52
1,5 mln zł kosztował podatników numer z krzesłem w wykonaniu tego buca. Tyle kosztowało wynajęcie samolotu do Japonii. I jeszcze taka odprawa, emerytura.... Czysty obłęd !
Ryszard B / 83.14.210.* / 2015-08-05 11:51
Zabrał bym te pieniądze i nie dał nic !!! Niech pracuje do 67 lat i dopiero na emeryturę , a tak żonę w biurze zatrudni i kasę trzepać będą razem - a myślałem że pujdzie misio na bezrobocie i zobaczy jak to pięknie POLACY ŻYJĄ - może wtedy zrozumie że trzeba i o ludzi zadbać , a nie tylko o swoją kasę !!!
emeryt667 / 83.8.239.* / 2015-08-05 11:50
Obciąć apanaże o połowe bo nawet na tyle nie zapraCOWAŁ DARMOZJAD.
spayek / 89.74.224.* / 2015-08-05 11:48
nie głosowałame na tych dwóch to nie z mojej Bajki NIECH I TEN ODEJDZIE niczym sie nie zasłuzył nieczego nie zrobił(prócz zgolenia wąsów) był wazelinarzem dla PO i Ryżego co mu kazali to robił!był bezwolny w sprawowaniu tak nieistotnej i niepotrzebnej funkcji -bądz Urzędu!! SOLIDARUCHY NAWET DO PIĘT NIE DORASTAJA KOMUCHOM W RZĄDZENIU!zajęci są okradaniem tego Kraju
Paweł944 / 85.28.144.* / 2015-08-05 11:59

SOLIDARUCHY NAWET DO PIĘT NIE DORASTAJA KOMUCHOM W RZĄDZENIU!zajęci są okradaniem tego Kraju

Mniej kradną, prawda?
marecki416 / 176.221.120.* / 2015-08-05 11:48
Podłe dziennikarstwo w tej WP,Powinniście mieć w nazwie Wp is.Stronniczość ,szczucie,opluwanie i miernota,Jaki by ten Prezydent nie był i nie ważne z jakiej opcji to wstyd z takimi artykułami wyjeżdżać!! To jest głowa naszego Państwa i należy mu się!!! A tym wszystkim hejterom co to tęsknią za nową odmienioną gębą PIS odpowiadam. Cieszę się że będą rządzić,może raz na zawsze ten ciemny naród coś zrozumie! Chociaż...
AndrzejZZ48 / 88.102.111.* / 2015-08-05 11:47
Odnoszę wrażenie, że wpisy na forach zamieszczają tylko życiowi nieudacznicy. Ja przyjechałem do Polski w wieku 18 lat nie mając żadnych znajomości czy pieniędzy. Skończyłem studia na 2 uczelniach, uzyskałem uprawnienia w swoim zawodzie w dwu krajach, znam bardzo dobrze 2 języki obce, a 2 słabo. Kosztowało mnie to nieraz kilkanaście godzin pracy dziennie przez wiele lat, ale dziś wiedzie mi się dobrze i osobiście uważam, że wynagrodzenie Prezydenta Polski jest raczej dość niskie. Zwłaszcza na tle sąsiednich krajów, które nie rozwijały sie przecież tak dobrze jak Polska. Pozdrawiam, AZZ
Zamer / 95.143.241.* / 2015-08-05 12:11
@AndrzejZZ48, masz rację, pełno tu nieudaczników ziejących nienawiścią. Niech sobie wyzywają od lemingów, hipsterów, korposzczurów, czy czego tam jeszcze. Ważne jest, kto wykazał się odrobiną woli, zapału do samokształcenia i nieczekania na mannę z nieba i biorąc się do roboty zorganizował sobie życie na przyzwoitym poziomie. Jak słyszę o tym, że para prezydencka ma 20 koła i to brutto, to cieszę się, że kancelaria im robi część zakupów, bo to aż litość bierze i wstyd przed innymi krajami.

Czy wśród komentujących nie ma w ogóle ludzi pracujących w kadrach i księgowości? Nie wiecie ile wypłacają sobie drechtorowie i prezesi nawet w małych i średnich przedsiębiorstwach? Przecież 20k to jest premia uznaniowa za podrapanie się po tylku na jednej z pięciu narad w miesiącu.
Jak to się ma do głowy czterdziestomilionowego państwa?
janekwwwa / 77.255.239.* / 2015-08-05 11:59
pewnie ci się wiedzie bo należysz do "grupy kolesiów' i do tego jeszcze płacą ci za pisanie bałwochwalczych opinii, skoro w Polsce zarabiają ludzie 5 x mniej niż w Europie, zatem ten eks-prezydent (pożal się Boże) powinien również dostać 5 x mniej niż piszecie, a jak widać luka w budżecie mu nie przeszkadza, i sięga swoimi grubymi łapskami po pieniądze ciężko pracującego pracownika podnoście dalej ludziom podatki bo nie wyrobicie na emeryturki tych darmozjadów.
A Polska tak dobrze się rozwija >>>>chyba wirtualnie i w tych poeowskich statystykach, dlaczego rząd kolejny rok, nie chce zaprezentować szczegółowego sprawozdania o stanie gospodarki ????
Były Wyborca Parti Oszustów / 46.77.124.* / 2015-08-05 11:55
A co myslisz o 1291 na ręke czy w Niemczech czy innych krajach płacą też takie drobne pamietaj wielki człowieku to nie życie tylko wegetacja
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pytam / 188.122.31.* / 2015-08-05 11:45
a dlaczego nie zasiłek przedemerytalny 887 zł
rezert / 78.8.49.* / 2015-08-05 11:44
Jeszcze przysługuje mu dożywotnia ochrona BOR oczywiście również na koszt podatnika.
eFcia953 / 91.208.93.* / 2015-08-05 11:47
kaczyński rocznie wydaje o wiele więcej na swoją ochronę ? Dlaczego skoro "ciemny" lud go "kocha"

Najnowsze wpisy