Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Odprawy po zmianach w rządzie. Zapłacimy za to nawet 200 tys. zł

Odprawy po zmianach w rządzie. Zapłacimy za to nawet 200 tys. zł

Wyświetlaj:
jejq / 93.105.21.* / 2015-06-12 05:20
Podobne rzeczy dzieja sie w samorządach
Plaga a wszystko niby w majestacie prawa ale ...
Gadam z ludzmi i chyba wszyscy nie moga zniesc tego ze za iich wysokie skladki ZUS inni sobie zyja jak paniska na przywilejach de facto niewiele robiac. Uwazam ze trzeba skasowac wszelkie przywileje wszystkim gdyz wedlug konstytucji wszyscy mamy byc rowni.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
szwaGIEREK / 50.92.96.* / 2015-06-12 04:00
rodacy, calujcie rzad w reke, w Kanadzie gdy politycy odchodza to podatnicy placa ciezkie miliony za nich
bartkrul / 93.105.182.* / 2015-06-12 03:13
Banda Złodzieji i oszustów od czasu upadku komuny nic się nie zmieniło. Mam grupę inwalidzką w stopniu umiarkowanym i zasiłek stały wypłacany przez MOPS w wysokości 389zł plus zasiłek pielęgnacyjny w wysokości 153zł który MOPS uważa za mój dochód i to jest bandyctwo ponieważ nie stać mnie na opłaty nie mówiąc o innych potrzebach. Mając matkę z Alzchaimerem którą muszę się opiekować ponieważ z nią mieszkam. Koleżanki Pani Kopacz które rządzą obecnie w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu tak mnie załatwiły że gdy rozwiązali ze mną umowe o pracę to nie miałem zasiłu dla bezrobotnych ponieważ skopały mi świadectwo a do ZUSu nie mogłem stanąc na rentę bo brakowało mi pół roku do 5 lat pracy. A Sądy Polskie działaja na korzyść pracodawcy a nie pracownika i to jest jedna klika. Panowie podający się do dymisji powinni automatycznie stracić wszystkie przywileje i zasmakować życia osób ubogich zgodnie z kodeksem Pracy żadna odprawa im się nie należy i 3 miesiące kary w kóroniówce za samodzielne zwolnienie sie z pracy "DYMISJA TO NIC INNEGO JAK SAMODZIELNE ZWOLNIENIE SIE Z PRACY" Pozbawić tych darmozjadów immunitetu i pod sąd z nimi a nie z powrotem do sejmu wracają. W sejmie mieli już swoje 5 minut których nie wykorzystali więc są tam już zbędni. TERZA 6 DARMOZJADÓW DOSTANIE ODPRAWY A W PAŹDZIERNIKU NASTĘPNI CHYBA ŻE PO DRODZE DO PAŹDZIERNIKA JESZCZE PANI SPOD SKARYSZEWA JESZCZE KILKU KOLESIOM TAKIE ODPRAWY ZAFUNDUJE SAMA TEŻ POWINNA SIE PODAĆ DO DYMISJI I POD TRYBUNAŁ STANU ZA TE PREMIE DLA MARSZAŁKÓW SEJMU GDY TO NAJPIERW ZAMROZIŁA WSZYSTKIE PODWYŻKI W BUDŻETÓWCE A DLA MARSZAŁKÓW PREMIE WYPŁACIŁA MIĘDZY INNYMI SOBIE W FABRYCE NIE PRODUKTYWNEJ ZWANEJ SEJMEM A DĄŻĄCEJ DO UPADŁOŚCI RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ"
pANI k NIC NIE ROBI TYLKO FRUWA PO ŚWIECIE JAK NIE NA POGRZEBY DO FRANCJI GDZIE SPRAWA NIE TYCZYŁA SIĘ POLSKI TAK JAK OBECNIE DO VATYKANU ABY SIĘ SPOTKAĆ Z PAPIERZEM A SPRAWY POLSKIE SOBIE BIMBAJĄ W NIEOBSADZONYM RZĄDZIE. CZAS NAJWYŻSZY ABY POLITYCY WYCIECZKI PŁACILI ZE SWOJEJ KIESZENI A NIE KOSZTEM PODATNIKA I LUDZI BIEDNYCH. GDZIE OBIETNICE PANI KOPACZ ZE STYCZNIA O ZASIŁKACH MIAŁY IŚĆ NA MIESIĄC DO KONSULTACJI KOMISJACH I NA TYM SIĘ SKOŃCZYŁO. CZAS WYKOPAĆ TO TOWARZYSTWO TAK Z RZĄDU JAK I Z SEJMU A SENAT POWINIEN BYĆ JUŻ DAWNO ZLIKWIDOWANY BO POLSKI I POLAKÓW NIE STAĆ NA DWIE IZBY. DŁUG PUBLICZNY ROŚNIE A ZŁODZIEJE SIE CIESZĄ ŻE NARÓD IM TAK POBŁAŻA. POD TRYBUNAŁ STANU Z NIMI WSZYSTKIMI I TYM MINISTREM BYŁYM OD SŁUŻBY ZDROWIA ZA TE ŚMIESZNE JEGO POMYSŁY I PROWADZENIE EUTANAZJI NATURALNEJ PRZEZ TO ŻE LUDZI NIE STAĆ NA WYKUPIENIE LEKÓW A I DO LEKARZA DOSTAĆ SIĘ TO TRZEBA BECZKĘ SOLI ZJEŚĆ A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE I KRÓTKIE TERMINY. POZBAWIĆ ICH WSZYSTKICH ODPRAW, IMUNITETÓW I WPROWADZIĆ ZAKAZ WEJŚCIA DO SEJMU NA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH Z NIMI. NIECH ZOBACZĄ JAK TO PODATNICY ŻYJĄ
doroboty! / 37.30.76.* / 2015-06-12 04:36
Wyluzuj i nie becz, bo Ci się grupa zmieni, jak dostaniesz wylewu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ja274 / 5.172.252.* / 2015-06-12 06:15
Sikorski to ty?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
szambonurek / 83.26.40.* / 2015-06-12 01:59
He he he he... a to ci nowina z tymi odprawami a to jedynie mała cząstka kasy państwowej wydana zaledwie w kilkudziesięciu tysiącach he he he ale..... szok nad czym, nad tymi marnymi groszami w porównaniu do prezesów i nie tylko ich ale i ich kolesi partyjnych za każde celowe zerwanie odwołanie z prezesowskich posad dostają po kilkaset tysięcy jednorazowo a mogą tak przez cały rok z firmy do firmy i od każdej im się należą. I taki koleś po,trafi legalnie zarobić nawet kilka milionów w ciągu roku. To dopiero jest biznes którym tak na prawdę nikt się nie interesuje z nakazu i nikt go nie kontroluje oprócz samych zainteresowanych.
dd633 / 91.227.63.* / 2015-06-12 01:31
200 tys. odprawy? Toż to najtańsza dobra rzecz jaka nas spotkała ze strony PO. A ile by kosztowało odprawienie wszystkich polityków?? - w kilka minut naród uzbiera:)
ala61 / 83.27.206.* / 2015-06-12 01:18
Jakie odprawy?! To my jesteśmy pracodawcami tych łobuzów. Pracownik zwalniany dyscyplinarnie nie otrzymuje odprawy. Rządzący nadużywają władzy i okradają nas!
janek917 / 94.246.153.* / 2015-06-12 01:05
Trzeba jednak pamiętać, że większość odchodzących z rządu ministrów i wiceministrów szybko znajduje sobie nową pracę. Najlepszy przykład to Aleksander Grad. Były szef resortu skarbu, po tym jak nie został ministrem w nowym rządzie Donalda Tuska w 2011 roku, złożył mandat poselski, po czym został szefem spółek PGE Energia Jądrowa i PGE EJ 1. W każdej z nich miał zarabiać po ok. 55 tys. zł. Grad tłumaczył później, że dostaje mniejszą kwotę niż ta, która przewija się w mediach, ale nie ujawnił swoich rzeczywistych zarobków.
hipolit / 109.88.147.* / 2015-06-12 00:45
natychmiast przywrócić prawo karne z czasów marszałka Piłsudskiego!!!!!
nr / 5.172.247.* / 2015-06-12 01:56
Owszem : [ zobaczmy ile da SWOIM PIS
polak m,aly nie zlodziej / 188.33.33.* / 2015-06-12 00:08
to gnoje oszukiwali polakow i jeszcze odprawy dostana gnoje do wiezienia z nimi niech w celach gnija a nie jeszcze 3 miesiace limuzyny do dyspozycji jakpracownik nawali to dostaje wypowiedzenie a nie odprawy a kopacz trzeba wykopac totez niezla szuja
???? / 89.74.165.* / 2015-06-12 00:05
bandyckie prawo dla złodzieja który i tak już nagrabił,szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xxl 1 / 46.205.166.* / 2015-06-12 00:02
p. Kopacz ludzie otworzyli oczy na po i psl kryminał dla was
jan 731 / 178.36.203.* / 2015-06-12 00:00
no to jest bandyckie państwo w wykonaniu PO
Mr Y / 91.231.118.* / 2015-06-12 00:00
Vincent spolecznik, cos takiego
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Sopot / 121.216.126.* / 2015-06-11 23:56
Pierw przeprosiny dla POLAKOW od Kopacz -- dymisja calego rzadu PO razem z E.Kopacz a potem odpowiedzialnosc karna dla tych KRYMINALISTOW ZLODZIEI .

Najnowsze wpisy