Odreagowanie

Money.pl / 2006-07-18 17:51
Komentarze do wiadomości: Odreagowanie.
Wyświetlaj:
A2 / 2006-07-18 18:38 / Spekulantka
stopy zamykaly krotkie )))
Daniel Gąsiorowski / 2006-07-18 19:23 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
też tak myślę
caabi / 2006-07-18 18:34 / Tysiącznik na forum
witam, polecam na jutro zainteresowanie (kupno oczywiście) BRE oraz PKN Orlen, otórz BRE dziś najsłabiej z Banków ale jutro nadrobi, dobre prognozy i wyniki kwartalne także rekomendują dobre. PKN no z uwagi na ciągle rosnące ceny ropy, do tej pory trochę PKN'u to nie ruszalo ale wkoncumusi to nastapic, obie te spólki myślę że wzrost od 1,5% do 2,8%, a kghm jutro lekko w gore max do 113 zł.
admin / 85.89.170.* / 2006-07-18 21:10
Caabi wielki inwestorze ile już zarobiłeś na kghm ?
caabi / 2006-07-18 18:36 / Tysiącznik na forum
co inny doświadczeni forumowicze na to ???
jędrzej / 2006-07-18 19:22 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jak to? BRE zyskało dziś +2,43%, a np. PKOBP +1,39%. Moim zdaniem nie ma już czego nadrabiać. Za to GETIN (ulubiona spółka łaknących szybkiego zarobku) miałby co nadrabiać (dziś -0,56%), ale oni nie mają PR-owca. Jeśli GETIN pokaże dobre wyniki, to dzień wcześniej wzrośnie o 10%, a potem znowu flaki z olejem.

Jeśli chodzi o ORLEN, to po ostatnim wywiadzie prezesa należy się spodziewać że priorytetem spółki będzie współpraca z rządem (niskie marże) a nie duże zyski. Ta spółka zresztą nie zachęca do kupowania akcji (nie było dywidendy), a po zakupie Możejek czekają ją pewnie dodatkowe inwestycje.
Doktórka / 83.20.31.* / 2006-07-18 18:10
Jednak sama siebie nie znam.Na odreagowanie kupiłam SkyEurope 8,05z Pomyślałam sobie,że może jeszcze troszkę poporuszamy się w tym samym miejscu ,ale teraz kiepsko to widzę po końcówce dzisiejszej sesji.Raczej prędzej w dół niż w górę.
Kupiłam tylko dlatego,że spółka bardzo przeceniona,a i kanikuła jest
herbst / 2006-07-18 21:21 / Bywalec forum
Skyeurope to badziewie minimum 1,9euro teraz bylo odreagowanie ale mysle ze dalej bedzie szukac dna,obejrzyj wykresy...
koki / 2006-07-18 20:02 / Bywalec forum
witam.ja wszystko sprzedałam ,ropa coraz drozsza więc koszty przelotów tez beda wzrastac ,świetlane prognozy firmy nie do końca sprawdzone ,wczorajszy parkiet (albo puls ,nie pamietam) opisuje jak cięzko dostac jakiekolwiek informacje.sp - ma ewid.trend spadkowy.>))
mysza / 2006-07-18 21:09 / portfel / Bywalec forum
Wiadomo,że na rynku pozostanie kilku "tanich" przewożników.Konkurencja jest okrutna, koszty rosną - paliwo,koszty obsługi naziemnej obecność silnych konkurentów, których stać na straty,aby pozbyć się mniejszych. To jest spółka dużego ryzyka.
samuraj jack / 2006-07-18 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a miałaś siedzieć z boku...:)

a tak w ogóle
w USA po przetrawieniu informacji o inflacji spadki...
czyżby obawa, że jednak stopy będą podniesione?
doktórka / 83.20.36.* / 2006-07-18 22:06
Bo to jest tak jak człowiek wpadnie na chwilę i łup za odgrzewanego kotleta, ach ta pazernośc.Ale może nie będzie tak żle.
samuraj jack / 2006-07-18 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ach ta gorąca głowa...:)
trzeba było jechać do KOSTUSIAKA na coś zimnego...:)
pozdrawiam
doktórka / 83.20.16.* / 2006-07-19 01:37
Nasz znajomy koło stacji lody ma wyśmienite, natomiast kawę podłą.Ostatnio nawet oddałam, dostałam zwrot kasy.
samuraj jack / 2006-07-19 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
:)
Gregory / 2006-07-19 00:42
A konktretnie to gdzie jest ten "" Kostusiak '' ?
jędrzej / 2006-07-18 19:28 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Nie sądzę, bo tego że stopy będą podniesione większość inwestorów jest pewna od ostatniej podwyżki. W czasie wojny każdy pretekst jest dobry do spadków. Im więcej spadnie teraz tym więcej da się zarobić po zakończeniu konfliktu (a to już niebawem - 3, 4 tygodnie). Gdyby jeszcze wtedy BB zaskoczył i nie podniósł stóp, to będzie jesienna hossa.
samuraj jack / 2006-07-18 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Było na odwrót - po komentarzu do podwyżki większość myślała, że przynajmnie na razie koniec z podwyżkami (niejakie wątpliwości miał Kuczyński);
a tak nawiasem - zasadniczą pensję pobierasz w Mossad`zie, że wiesz kiedy skończy się ta wojna...?:)
jędrzej / 2006-07-18 22:39 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Na odwrót to było przez 48 godzin, a potem się zorientowano że retoryka BB sugeruje jednak dalsze podwyżki.
Jeśli chodzi o wojnę, to sami judejczykowie mówią że to kwestia 3 tygodni. Zresztą jeśli będą tylko strzelać rakietami to na dłużej in pewnie nie starczy (nie mówiąc o tym, że nie starczy celów w Libanie) - chyba że armia wkroczy (ale to już ćwiczyli z marnym skutkiem i teraz już nie chcą powtórki)
samuraj jack / 2006-07-18 23:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nastawienie na wzrost stóp widać dopiero od kilku dni;
co do daty końca wojny - Ty naprawdę musisz mieć pierwszą pensję z Mossad`u skoro wiesz, co mówili...
pozdrawiam
brydzia / 2006-07-18 19:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobacz Jędrzej że nasza giełda ma w d..e Amerykanów
i inne giełdy , a skoro przy takim rynku rządzą kontrakty to znaczy że to nasze tfi się bawią kontraktami bo kto inny
mógłby to zrobić
jędrzej / 2006-07-18 20:25 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Każdy kto ma kasę (tzn. tak ze 100 mln $), więc jankesi też mogą. Zauważ, że tyle się mówiło że wychodzą, wychodzą, ale anale szacowali, że że wyszło 500 mln. To powiedziałbym, że zaledwie 500 mln, reszta została i spekuluje (a raczej manipuluje).

Nie od rzeczy było moje pytanie czy w Budapeszcie też są kontrakty, bo jeśli tak to ich rynek byłby jeszcze łatwiejszy do manipulowania, a sprawia wrażenie bardziej przewidywalnego (może węgrzy nie mają żyłki do hazardu)
herbst / 2006-07-18 18:51 / Bywalec forum
Sprawdzaj zawsze gielde Frankfurt.,Wieden...
de havik / 2006-07-18 18:10 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Sesja w miarę, ale dlaczego Polnord tak się źle zachował?
Niedobry...
niktzn / 2006-07-18 17:51 / Kiełbik na giełdzie
w końcówce dogrywki zamykano większe pakiety długich, to oczywiście moja interpretacja, za błędy odpowiadam własnymi pieniędzmi (dopóki żona nie zaskoczy...)
pzdr
pan pietrucha / 62.29.135.* / 2006-07-18 22:21
mam nadzieję, że masz rację. bo wskoczyłem pod koniec w krótkie spodenki i z tą fantazją zostałem, co do żony to wolę nie myśleć....nauka kosztuje oj kosztuje....
future Rentier / 2006-07-18 18:03 / Bywalec forum
w dogrywkach dzieja sie rzeczy na ktore wiekszosc nie zwraca uwagi a to blad ktory moze kosztowac ... i pytanie jak LOP spada a wartosc kontraktu rosnie o czym to swiadczy?
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy