Forum Forum prawneGospodarcze

Odstąpienie od umowy z cyfrą plus

Odstąpienie od umowy z cyfrą plus

Szara Eminencja / 2011-07-29 15:13
Dowiadywałem się na ten temat i większość ludzi którymi rozmawiałem , powiedziała mi że wcale nie jest to taka łatwa sprawa jak się wydaje. Dlatego postanowiłem prosić was o radę. Podpisałem z cyfrą plus ponad cztery lata temu, jednak ze względu na stale rosnące ceny postanowiłem zerwać z nimi umowę. Od tego czasu nie podpisywałem z nimi innej , więc podejrzewam że była ona automatycznei przedłużana. W jaki sposób mam zerwać z nimi umowę?
Wyświetlaj:
ja943 / 164.127.23.* / 2012-04-05 22:03
ja mialam umowe z cyfra i sa z tym same problemy,teraz wiem ze byl to blad wiazac sie z nimi ale polak madry po szkodzie.....wiem ze nigdy wiecej nie chce miec z nimi nic wspolnego i nigdy nikomu nie polece a wrecz odradze....ja czuje sie oszukama przez nch (i nie tylko ja) bo jak czytalam i rozmawialam ze znajomymi to maja takie same zdanie.
szklarek / 2011-08-01 12:52
Zgodnie z zapisami tej umowy i obecnie obowiązującym u operatora regulaminem- bo na pewno przez 4 lata był zmieniony, i pewnie nawet na tyle, że miał Pan prawo odstąpić z tego powodu od umowy w danym terminie.

Z umowy będzie wynikało na jakich zasadach umowa się odnawiała i jakie przepisy stosują się do niej po ostatnim odnowieniu. Z regulaminu dodatkowo będzie wynikał okres wypowiedzenia, ewentualne zobowiązania zwrotu udzielonych bonifikat itd.

Może okazać się, że finansowo będzie kalkulowało się jedynie doczekać do końca obecnie biegnącego okresu umowy....
maariann / 164.127.36.* / 2012-01-26 19:25
gdzieś czytałem, że podwyżka cen może być powodem na wypowiedzenie umowy z powodu braku zgody użytkownika ich pakietu na zmiany. można tak opisać sytuację w pisemku do nich, które wysyłasz poleconym. Wypowiedzenie masz miesięczne lub kwartalne, w zależności od tego czy masz umowę na czas określony czy nie. wsjo :) sam sprawdzałem, bo od marca szykują kolejne podwyżki :/ wzór pokazywarka.pl/rezygnacja-cyfra-plus/

Najnowsze wpisy