Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Odświeżona Toyota Auris wjeżdża do polskich salonów

Odświeżona Toyota Auris wjeżdża do polskich salonów

Wyświetlaj:
priuser / 77.114.98.* / 2015-07-16 13:55
Nowa hybryda za 80 tyś złotych wydaję się być rozsądnym wyborem. Jak dotychczas Prius dominował w sprzedaży, ale dzieki wprowadzeniu do palety silników aurisa hybrydy wszystko może odmenić się w najbliższym czasie, Moim zdaniem możemy się spodziewać nawet podobnej liczby sprzedaży co dotychczasowy Yaris który zajął 7 lokate w rankingu najbardziej sprzedawanych aut w kraju
Dumny / 83.28.248.* / 2015-06-25 15:16
Ciekawe czy po dniach otwartych zrobi furrorę tak jak Avevsis. Muszę przyznać, że Toyota nie zwalnia tempa. I bardzo dobrze, trzeba się chwalić tym co potrafią zaoferować dla kierowców. Trzeba będzie chyba pojawić się na dniach otwartych, akurat miałem zmieniać samochód, także może któraś z opcji nowego Aurisa zachęci mnie do kupna.
czeko78 / 77.112.37.* / 2015-06-25 10:44
Odświeżona auris wygląda kusząco,poprawiona stylistyka jak najbardziej działa na jej korzyść,jestem bardzo ciekawy jak będzie sprawował się silnik 1.2T jest on stosunkowo mały i nowy więc mogą być z nim na samym początku problemy,ale raczej Toyota wprowadzając go na rynek powinna być pewna swego i chłamu by nie wypusciła, nie pozwoliła by sobie na cos takiego.
Marcin404 / 95.160.91.* / 2015-06-24 21:57
Na pewno zjawię się w salonie 18 lipca, sam na własne oczy chce sie przekonac jak działają te wszystkie systemy kamera cofania, automatyczna zmiana swiateł czy chociazby deska ktora podobno jest wykonana z lepszych materiałow. Mam Aurisa I wiec nie ma co porownywac od tamtej pory Auris zmienił sie znaczaco i z checia to obejrze.
Henryk535 / 83.9.67.* / 2015-06-24 18:58
Poważnie już od 59 tys można kupić najnowszą Auris z salonu? Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczony. Trzeba będzie za 3 tygodnie wybrać się na premierę i pooglądać z bliska.
pillow / 5.174.101.* / 2015-06-29 10:50
Poważnie poważnie to był odważny krok z ich strony gdyż za tą cene nie dostaniemy np radia albo klimatyzacji to moim zdaniem jest lekka wada własnie tej najtanszej wersji dlatego polecam doplacic kilka tyś do wersji active i cieszyć się jazdą tym wspaniałym autkiem.No coż owszem pewnie znajdą się też osoby które zakupią wersje life ale napewno będzie ona rzadszym wyborem.

Najnowsze wpisy