Forum Forum ubezpieczeńNa życie

odszkodowanie pzu za skręcenie kręgosłupa szyjnego

odszkodowanie pzu za skręcenie kręgosłupa szyjnego

jarkowski123 / 213.146.41.* / 2013-03-02 15:47
Witam. Mam problem ponieważ w wakacje 2012 roku miałem mały wypadek na skuterze. Miałem skręcony kręgosłup szyjny i stłuczony lewy płat czołowy. W szpitalu byłem 8 dni. W kołnierzu chodziłem przez 4 tygodnie. Następnie pod koniec wakacji leżałem 5 dni w szpitalu na badania neurologiczne. Po 3 miesiącach miałem wykonane badanie EEG które wyszło żle w odprowadzeniach skroniowych. Miałem również Fizjoterapię na kręgosłup (10 dni). Z w-f miałem zwolnienie na pół roku. W szkole jestem ubezpieczony na 8000 zł. Złożyłem więc wszystkie dokumenty do PZU (leczenie oczywiście zakończone). Po paru dniach dostałem wiadomość o PZU w której było że przyznano mi jedynie 120 zł bo to było tylko 1,5% uszczerbku na zdrowiu. Czy ktoś może pomóc czy mam szansę dostać więcej i jak to zrobić... Proszę o pomoc!
KUKU248 / 83.5.243.* / 2013-04-03 14:24
8000 zł to tyle co nic. Więcej nie dostaniesz, i tak dostałeś dużo. To są złodzieje i lepiej w ogóle nie opłacać składek grupowych, tylko prywatne ubezpieczenie.
Ja miałem wypadek motocyklowy w pażdzierniku.
Zderzenie boczne z Busem przy 60km/h, nic nie połamałem, ale miałem skręcenie kr. szyjnego, liczne stłuczenia, otarcia, rehabilitacje i problemy do teraz. Oczywiście lekarze z NFZ nie wypiszą Ci tego co dolega naprawdę, bo im to nie na rękę. Dretwiały mi palce, bolał kręgosłupo, okazało się, że mam przesunięte 2 kręgi w odcinku lędźwiowym od uderzenia, ale zdiagnozował to prywatny lekarz, bo ten z NFZ to niekomeptentny pajac i oczywiście nie wpisał tego w przebiegu leczenie. W PZU byłem ubezpieczony na 2 NNW łącznie na 50000zl. Wiesz ile dostałem? 450zl...
Kpina i śmiech. Więcej nie opłacam, bo szkoda mi 50 zł składki, wole dołożyć 100 i ubezpieczyć się na kilkaset k.
Pzdr, szybkiego powrotu do zdrowia.

Najnowsze wpisy