Forum Forum prawneCywilne

Odszkodowanie za pożar w mieszkaniu

Odszkodowanie za pożar w mieszkaniu

Michelle11 / 2013-06-27 13:31
Wynajmowałam kawalerkę dwójce studentów, którzy jak się okazało byli palący i - stara opowieść - podpalili mieszkanie jak zasnęli z papierosem w dłoni. Szczęście tylko, że nikt nie zginął, ale mieszkanie jest do zupełnego remontu, meble do wyrzucenia. Nie wiem nawet jak się zabrać za egzekwowanie tego, powiem szczerze, że jestem załamana. Mieszkam w Łodzi i słyszałam, że bardzo dobra jest Kancelaria Meritum, ale wolę się poradzić na forum, bo w internecie roi się od reklam i trudno o rzetelną informację. Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację albo do czynienia z kancelarią odszkodowawczą? Bardzo proszę o pilną poradę.
Wyświetlaj:
Tomasz_Rzeczny / 2013-07-09 10:05
Przede wszystkim współczuję - wynajmowanie mieszkania to najwyraźniej inwestycja wysokiego ryzyka.

"Mieszkam w Łodzi i słyszałam, że bardzo dobra jest Kancelaria Meritum, ale wolę się poradzić na forum, bo w internecie roi się od reklam i trudno o rzetelną informację. Czy ktoś z Państwa miał taką sytuację albo do czynienia z kancelarią odszkodowawczą?"

Kancelaria o której Pani pisze jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o moją sprawę (bo tylko ją znam) byli profesjonalni, działali szybko no i skutecznie rzecz jasna. Myślę, że absolutnie nic Pani nie straci prosząc o poradę, bo jest bezpłatna - warto się zorientować jakie są możliwości, zwłaszcza jeśli można tylko zyskać (i nie brać na siebie takiego ryzyka jak z wynajmowaniem mieszkania;)).
KajaZ / 83.26.209.* / 2014-01-16 01:34
O Kancelarii Meritum z Łodzi, jak i o samej adwokat Agnieszce Mikołajczyk słyszałam dużo dobrego. Bardzo uczciwy wydaje mi się system w jakim się rozliczają, tzn. wynagrodzenie dopiero w przypadku wyegzekwowania jakiejś należności, no i bezpłatene porady w zakresie odszkodowań.

Najnowsze wpisy