Forum Polityka, aktualnościKraj

Odwrócona hipoteka z polisą dla seniora

Odwrócona hipoteka z polisą dla seniora

Money.pl / 2012-12-02 17:26
Komentarze do wiadomości: Odwrócona hipoteka z polisą dla seniora.
Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-03 08:56
[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

Czy ja dobrze zrozumiałem - "zaufajcie bankom, one wam zapewnia dostatna przyszłość "..? Taki jest przekaz tego artykułu ... ? To coś takiego jak raty bez oprocentowanie albo dzis kupujesz a za 3 miesiace płacisz - artykuliki dla warszafiakof, jamtoeknomistow i debosów ...
A zobaczcie sobie te dostepne dane albo dla kogo pracuje autor artykulu - przypomina sie od razu zyd lichwiarz sprzed II WS.
jam to ekonomista / 2012-12-03 10:57 / Bywalec forum
liczyłeś na spadek a teraz będziesz miał mniejsze szanse na to?
Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tego, a jeżeli komuś przeszkadza, że jest taka opcja to świadczy tylko o tym, że taki ktoś ma coś nie tak z głową. Bo niby dlaczego jakiś oszołom miałby decydować czy mogę mieszkanie zapisać bankowi czy nie? Moja sprawa.
Niech będzie żyd, lichwiarz czy jeszcze inaczej, ale jeśli ktoś jest samotny, nie ma komu chaty zostawić to chyba lepiej żeby dostał pare groszy niż nic. Do grobu mieszkania ze sobą nie weźmie.
Oczywiście oszołom zaraz napisze, że zyskają na tym banki - owszem zyskają i to najbardziej one.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-03 12:46
..[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###


W normalnym państwie jest tak , że mieszkania po osobach starszych przejmują ich dzieci albo są sprzedawane one na wolnym rynku. To dlatego między innymi Gilowska zlikwidowała podatek od spadków - aby tak to działało. Bank niech się zajmuje tym czym ma sie zajmować - naciąganiem ludzi a nie dodatkow handlem nieruchomościami, bo wtedy przestaje być bankiem. To,że w tuskolandii wszystko robi się pod banki to inna sprawa. Skoro ty nie masz komu przekazać swego mieszkania (efekt aborcji, cop) to proszę bardzo - możesz sobie oddac bankowi albo psowi podpisać".
"...Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tego, a jeżeli komuś przeszkadza, że jest taka opcja to świadczy tylko o tym, że taki ktoś ma coś nie tak z głową. Bo niby dlaczego jakiś oszołom miałby decydować czy mogę mieszkanie zapisać bankowi czy nie? Moja sprawa.
..." - ludzie są zmuszani przez nachalną nagonkę medialna i kłamstwa serwowane im non stop - nie mają kompletnie pojęcia co podpisuja i czym to póżniej grozi. Są zmuszani przez system jaki został w tuskolandzkim kraju utowrzony. I nie maja wyboru - SKOK przykładem działania banksterów tuskolandii i ułoma prezydenta. Zorientuj sie tuskofanie jak rośnie ilośc długów w Polsce - to jest lawinowy postęp - czym to jest spowodowane? Przecież nie musieli podpisywac - a podpisali bo zostali tak ogłupieni.
jam to ekonomista / 2012-12-03 13:26 / Bywalec forum
co to za tłumaczenie, że ludzie są zmuszani przez nachalną nagonkę medialną? I że nie mają pojęcia co podpisują? To że część osób nie ma o tym pojęcia to znaczy że ci co mają o tym pojęcie nie mogę też z tego korzystać? To może nie wydawajmy w ogóle prawa jazdy nikomu bo są ludzie którzy powodują wypadki.
Zakarzmy wszystkiego najlepiej, niech tylko twój jarek zbawiciel mówi nam co dobre co złe.

Śmiech na sali te twoje argumenty. Jak w TV masz "nagonkę" na zakup auta X to lecisz od razu do salonu i kupujesz? Zakarzmy reklamy w takim razie!
Alkohol jest legalny, a ile szkody potrafi wyrządzić? Na pewno więcej niż odwrócona hipoteka, też chcesz wprowadzić zatem prohibicje?
wolny człowiek / 79.186.12.* / 2012-12-03 17:17
Problem w tym że taka opcja niejako zwalnia w znacznym stopniu rządzących od zapewnienia ludziom przyzwoitej (adekwatnej do płaconych składek) emerytury.
I wróć do podstawówki - podciągniesz się z ortografii.
bartosz546 / 178.183.247.* / 2012-12-02 17:26
dziwne uczucie wiedzieć, że wszystko co się zgromadziło przez całe życie na starość opuści rodzinne kręgi i zostanie zarekwirowane przez bank, że nic po tobie nie pozostanie
Lorunia / 31.63.88.* / 2012-12-03 11:47
Właśnie ostatnio ukazały się najnowsze tabele średniego trwania życia Polaka! i wynosi ona 70 lat M i coś ponad 80 K. Czyli facet ma 3 lata na emeryturze a kobieta ok. 10 lat ! i to jeszcze jest za dużo dla ZUS ! potrzebna jest odwrócona hipoteka ! to jest draństwo .....

Najnowsze wpisy