Forum W wolnym czasieLifestyle

Odzyskanie pieniędzy z polisolokaty

Odzyskanie pieniędzy z polisolokaty

janek889 / 212.7.215.* / 2020-10-09 15:17
Nęcony pięknie przedstawioną ofertą zdecydowałem się kilkanaście lat temu na wykupienie polisolokaty licząc na to, że na starość będę miał wielkie pieniądze, których nie dostanę na emeryturze, ale jak się okazało, że na tym koncie ubezpieczeniowym jest coraz mniej środków to chciałem je wycofać a wtedy firma potrąciła mi blisko 30 % całej kwoty W sumie to zamknięcie miało miejsce 7 lat temu i od jakiegoś czasu zacząłem coraz więcej czytać o tym, że ludzie odzyskują te środki bo działania były bezprawne. Tylko zastanawiam się do kogo można się wybrać, żeby taką pomoc uzyskać?
Wyświetlaj:
Tomasz853 / 193.239.58.* / 2021-02-18 13:05
Uwaga na firmy, pseudo kancelarie, które proponują odzyskanie środków na drodze tylko polubownej i namawiają do podpisania aneksu. W rzeczywistości firmy te zbierają jak największą grupę posiadaczy polisolokat Skandia/Vienna, a następnie zawierają w imieniu sowich klientów zbiorową ugodę, która jest korzystna wyłącznie dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego no i ich firmy. Szybkie pieniądze i minimum pracy. Nalży szczególnie uważać na podejrzane spółki z o.o. oraz akcyjne. Niestety polskie prawo zezwala każdemu na założenie „kancelarii”. Sprawę najlepiej zlecić licencjonowanym prawnikom i kancelariom prowadzonym przez adwokatów lub radców prawnych (łatwo rozpoznać po nazwiskach w nazwie kancelarii).
Piotr147 / 77.111.247.* / 2020-10-16 14:56
Sprawdź sobie co będzie mogła zaproponować kancelaria Oxford, która zajmuje się takimi sprawami. Na ich stronie, albo na prowadzonej przez nich stronie zwrotzpolisy.pl masz informację dlaczego właśnie te opłaty likwidacyjne można odzyskać. Więc warto zajrzeć i skontaktować się z nimi, bo jeśli tylko sprawa nie jest przedawniona to na pewno odzyskasz swoje pieniądze.

Najnowsze wpisy