Forum Forum finansoweBanki

Ofensywa banków trwa. 40 proc. więcej na reklamę

Ofensywa banków trwa. 40 proc. więcej na reklamę

Wyświetlaj:
a79 / 194.181.110.* / 2010-05-20 10:20
ODRADZAM!!! NAJGORSZY BANK Z JAKIM KIEDYKOLWIEK MIAŁEM "PRZYJEMNOŚĆ" DOCZYNIENIA. NA DECYZJĘ KREDYTOWĄ CZEKAŁEM 2,5 MIESIĄCA. NA 10 DNI PRZED KOŃCEM UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ DOSTAŁEM DECZYJĘ......ODMOWNA...(ZBYT DUŻE RYZYKO KREDYTOWE).....DODAM MIAŁEM 50% WKŁADU WŁASNEGO..... JAKIE WIĘC RYZYKO?????? NA SZYBKIEGO W KREDYT BANKU DOSTAŁEM DECYZJĘ POZYTYWNĄ W 2 DNI I TO W ZŁOTÓWKACH (WYŻSZA RATA)....ZDECYDOWANIE ODRADZAM DNB NORD, BANDA NIESŁOWNYCH NIEKOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW. OBECNIE OCZEKUJĘ OD 2 TYGODNIE NA INFORMACJĘ GDZIE MOZNA ZŁOŻYĆ SKARGĘ I REKLAMACJĘ.... MASAKRA ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jacek_paluch / 212.76.37.* / 2008-11-25 13:24
JA nie wierze dokońca reklamie.No chyba ze juz zapoznałem sie z oferta i wiem ze nie ma zadnych ukrytych kruczków tak jak w przypadku Fortis Banku i reklamy z podwojeniem procentowym na lokacie.To jest dobra oferta i swietna reklama
http://pl.youtube.com/watch?v=4wn31cdvDNo
Erelci / 2008-11-12 16:05
Bez sensu. Mogliby trochę skorygować te swoje budżety.


Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga:

www.drogadosukcesu.blox.pl
kwl / 82.210.151.* / 2008-11-11 00:46
Nawet jeśli zapchają telewizję reklamami, a ulice plakatami - kredyty można brać, gdy jest się pewnym pracy. A z tym może być gorzej. I wtedy nie będzie też i za wiele na depozyty.
Bankier_7 / 2008-11-10 15:07 / portfel / Punktator
A w przyszłym '09 będzie to kwota jeszcze większa.
Większa,gdyż z faktem kryzysu finansowego zmniejszyło się zaufanie potencjalnych klientów do banków a co za tym idzie następuje rotacja klientów między nimi i własnie dlatego ta ofensywa medialna banków.
Włąśnie dlatego nie zauważymy ich w mediach mniej a wręcz przeciwnie.
Narazie są to głownie reklamy depozytów, gdyż tego bankom potrzeba teraz najbardziej oraz ponieważ nie ma co jeszcze agresywnie reklamować funduszy inwestycyjnych (choć obecnie najlepsza perspektywistycznie forma lokowania kapitału w zakresie 3-5lat), które przeżywają ostrą zniżkę formy...
Banki w większości mają największe zamieszanie kryzysowe za sobą - w dobie kiedy wszystkim im się pomaga wpompowywując w nie ogromne środki.
.
p.s. Z innej bajki:
Kryzys / spowooolnienie dociera już do Polski.
Mam znajomego, który prowadzi działalność tj. remonty, flizy, fugi, malowanie itp., zatrudnia 10 wykwalifikowanych pracowników. Do tej pory z faktu, iż jego załoga jak i on sam są b.dobrzy w tym co robią nie miał żadnych kłopotów z bieżącą płynnością zleceń. Aż tu od zeszłego tygodnia doznał szoku kiedy w momencie nie otrzymywał nowych zleceń - trwa to aż do dziś - jest trochę mocno zaniepokojony...
Czy to kwestia idących świąt i okresu zimowego czy to już kryzys daje o sobie znać...
Pozdrawiam.
Matador / 83.28.35.* / 2008-11-10 15:57
Skoro w telewizorni mówią kryzys,to trzeba poczekac z remontem.Jesi jest dobry i TANI , znajdzie pracę

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: