Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

oferuję dobrze płatną pracę

oferuję dobrze płatną pracę

justyna08642 / 31.128.3.* / 2012-12-29 18:19
Oferuję pracę przez Internet, jako osoba pozyskująca firmy. Jest to korzystna forma dla firm, ponieważ na pewno sprzedadzą więcej towarów niż jakby sprzedawali sami a ty dzięki nim dostajesz wynagrodzenie średnio jest to 1500zł za 5 firm, więc jak dobrze przedstawisz ofertę np. e-mailem i firma dołączy do naszego systemu ty masz zagwarantowane 1500zł oczywiście jak będzie to więcej firm to więcej to już od Ciebie zależy, więc jak masz dar przekonywania to pisz na mojego e-maila justyna.kochanowicz@interia.pl podam dokładnie, co trzeba zrobić.
Polecam to sprawdziłam osobiście nie ma żadnych przekrętów wszystko legalne i wypłacalne. Lepsze takie coś niż jakieś klikanie w reklamy, co nic nie zarobicie a tu jest bardzo duża szansa zarówna dla was jak i dla firm. System istnieje od niedawna, więc dużo firm jeszcze o nim nie wie, więc może ty będziesz pierwszy, co im powie o tym. Dodam jeszcze, że nie ponosisz żadnych kosztów rejestracja jest darmowa i już możesz działać. Firma oferuje również mnóstwo szkoleń dla ciebie oczywiście przez Internet dla lepszych efektów, więc jak nie masz daru przekonywania to zawsze można spróbować nawet zarejestrować się po to żeby uczestniczyć w darmowych szkoleniach może ci coś przyjdzie z tego i także zaczniesz zarabiać, więc pisz na mojego e-maila i zaczynamy.
justyna.kochanowicz@interia.pl

Najnowsze wpisy