Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficer SB: Spotykałem się z Wałęsą

Oficer SB: Spotykałem się z Wałęsą

Money.pl / 2008-12-01 20:25
Komentarze do wiadomości: Oficer SB: Spotykałem się z Wałęsą.
Wyświetlaj:
A.Kmicic / 98.116.29.* / 2008-12-02 03:20
Ludzie po co te dyskusje nad ta miernota intelektualna.Powinnismy sie wszyscy zastanowic jakim cudem taki debil zostal prezydentem Polski.Wstyd i jedno wielskie nieporozumienie.
kolerdan / 213.77.116.* / 2008-12-01 20:25
Przecież to nie od dzisiaj wiadomo! Sam Wałesa powiedział, że miał swe akta. Gdzie one dzisiaj są? Pewno SB zniszczyło:-) Tak samo było z klerem KK. Najpierw niszczyli akta, jak zniszczyli to rozdarli się, że trzeba karać wspólpracowników SB, a jak się okazało, że dalej wyciągają biskupów z akt, bo mikrofilmy zostały, to zamilkli na chwilę. Nasze państwo pozwoliło im się samym zlustrować, czego innym już nie wolno było. To tak jak PZPR rozliczyłby się ze swej działąlności przed samym sobą i tajnie. To kompletna paranoja z tą lustracją. Szkoda pieniędzy na IPN. Kolejna instytucja, która dzieli polaków. Pierwsze miejsce zajmuje tu Kościół Katolicki, który oficjalnie w mediach publicznych mówi; prawdziwy Polak to katolik. Pewno reszta to śmieci.
badacz netu / 83.6.118.* / 2008-12-02 00:28
Drogi interlokutorze! Akta Wałęsy, pobrał z archiwum sam Wałęsa, więc pytanie kto je ma, jest bezcelowe. Kopie są zapewne w Moskwie, być może w Waszyngtonie, a pewnie i kilku były UB-eków ma jakieś "kwity".
Bagna lustracyjnego NIGDY nie rozwiąże się, dopóki nie ujawni się WSZYSTKICH akt.

Najnowsze wpisy