Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
dj marcel / 212.160.86.* / 2011-01-20 06:28
a z katastrofa w smolensku jest tak jak w usa z 11 wrzesnia u nich caly rzad zawinil ile pan zarabja miesiecznie bo napewno nie 2 tys zl wyzyje pan za tyle watpje przestan pan i podaj sie do dymisji polska dla polakow j**** rosje ps pozdrawiam kaczynskiego za wczorajsza wasza debate smiech na sali ha ha
magdalena1967 / 46.112.9.* / 2011-01-12 11:09
Wszyscy szukamy pieniędzy.
Można zaoszczędzić trochę kasy ujednolicając datę produkcji samochodu z datą pierwszej rejestracji. Sprowadzane auta np. z Francji mają bardzo często zaniżane roczniki -właśnie z powodu rozbieżności dat.Przy opłacie akcyzy jest ona stosunkowo niższa . Wystarczy wprowadzić zmianę ustawy ,każdy zainteresowany dobrowolnie zapłaci więcej- będzie miał młodsze auto, a kasa wpłynie do budżetu . Wszyscy będą zadowoleni.
zona / 89.78.122.* / 2010-12-30 11:24
ciekawa jestem czy pan to czyta?
zona / 89.78.122.* / 2010-12-30 11:21
jestem zawiedziona pańskimi rządami głosując na pana z całą mojąrodziną miałam nadzieje ze będzie dobrze.teraz mój mąz po 41 latach pracy moze stracic prace mogłby przejsc na emeryture ale oczywiscie jestescie przeciwni ustawie zgloszonej przez opzz.pan martwi sie tylko o siebie i kolegów zwyklych ludzi macie poprostu w nosie.a co z obietnicami ze bedzie lepiej?dami pan na utrzymanie jak maz straci prace ja jestem niepelosprawna i mam 560.00 renty da sie z tego zyc?a ile pan ma?
MIERK W. / 79.188.21.* / 2010-12-24 15:08
Piszecie tak bo macie wszystko i wszystko wam pszeszkadza sprubujcie pomieszkac na SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH to wtedy zrozumiecie jakie jest zycie.Ja jestem bezdomny od 9 lat mieszkam na schronisku od 7 lat. CZekam na mieszkanie i caly czas slysze NIE ma ale Tadeusz Ferenc ma tylko dla swojich.Daje mieszkania tym co puzniej nie placa to jak bedzie leoiej w tym kraju nigdy .....
Lucjan Kowalski / 78.88.240.* / 2010-12-12 20:15
a ja mam pytanie Panie Premierze
- jak dlugo jeszcze Pan i Panski Rzad zamierzacie wyciskac z najbiedniejszch - nie dajac nic w zamian - ile jeszcze pieniedzy chce Pan wydusic z niepelnosparawnych by zorganizowac mistrzostwa europy naszym kosztem - a Pan i inne pseudobizmesmeni beda sie bogacic i juz sie bogaca
- jesli to ma byc polityka demokracji to rzygam na nia i uwazajcie bo sie przejedziecie na polityce skubania - i to nie w sensie ze Was nie wybiore nastepnym razem
-Jesli to ktos od Pana czyta to lepiej zeby to Panu przekazal

pozdrawiam - ten co na Pana glosowal
wstydzącasiępolka / 178.42.140.* / 2010-11-23 20:07
Donaldzie, proszę powiedz jak mamy teraz żyć my biedni polacy, czy dasz nam pieniądze na przeżycie? Czy dasz nam na chleb? Odpowiem za Ciemie Panie Kłamliwy Premierze. Nie dasz nam nażycie, tylko jeszcze nam zabierzesz. To jest obrzydliwe. Polska upada przez Ciebie .Rozejrzyj sie ile ludzie zarabiają w małych miasteczkach i na wsiach. Bo Polska to nie tylko Warszawa , Polska to wszyscy Polacy tylko nie ma kto o nich zadbać jest tylko człowiek, który ich okrada, który nie powinien być na czele Polskiego Rządu tylko na czele złodziei. Polski już nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!
biednapolska / 178.42.140.* / 2010-11-23 20:01
Donald okradłeś Polske razem z pozostałymi twoimi przydupasami i dlaczego każesz teraz społeczeństwu płacić za to. Premier opływa w luksusach a społeczeństwo polskie biednieje, niedługo ludzie nie będą mieli za co żyć, ale czy to go obchodzi???????????????? Nie ochodzi go tylko własna kieszeń. Polska ma się ku zagładzie, upadają wszystkie Polskie firmy, naród biednieje a Premier z pieniędzmi szaleje na kampanie wyborcze na bankiety, podróże tam i tu. Premier Polski to zakłamaniec i wstrętny oszust na jego widok nawet dzieci płaczą
malina / 46.186.81.* / 2011-11-20 12:50
Za uciskanie biednych spotka go zasłuzona kara Bożą.
panie Tusk nie jesteś wieczny.i jeszcze osmielaja sie wypowiadać słowa TAK mi dopomóż Bóg.To hańba!!!!!!!!
Michlowicz / 79.191.245.* / 2010-10-25 00:05
Panie Premierze!!!!! Zdaję sobie sprawę z trudnej sytuacji naszego Państwa, lecz oburzona jestem na plan obniżenia zasiłku pogrzebowego. Przecież Państwo nie może doprowadzić do sytuacji, że przeciętnego Polaka nie będzie stać na pochowanie zmarłych. Większość biednych ludzi nie jest ubezpieczona w PZU. Jedynymi środkami na pochówek są pieniądze z zasiłku pogrzebowego. Dotychczasowa kwota zasiłku starcza na jedynie na pogrzeb i nikt na tym nie robi interesu. Czy ludzie w rządzie i sejmie nie wiedzą ile kosztuje najtańsza trumna, ile kosztuje opłata miejsca na cmentarzu, ile liczą sobie grabarze za wykopanie grobu, opłata w kościele, ubranie zmarłego, opłata w kostnicy za przechowanie zwłok i przygotowania zwłok do pochówku, karawanu, autobusu (miastem nie może przejść orszak pogrzebowy) a i każdy chciałby, żeby jego zmarły bliski dostał ostatnie kwiaty.
Obniżenie zasiku pogrzebowego nie będzie żadną oszczędnością dla budżetu, gdyż koszty wielu, wielu pogrzebów przejdą na opiekę społeczną. Czy biedni honorowi ludzie będą musieli brać w bankach kredyty na koszty pogrzebu?
O ile ten absurdalny pomysł obniżenia zasiłku pogrzebowego zostanie w sejmie przegłosowany, to społeczeństwu powininna być przedstawiona kalkulacja pochówku. Przewidywana wielkość 3.300 zł. to jest koszt tylko skromnej trumny i nie wiem czy starczy na opłaty cmentarne. Chyba że standardem będzie : owinąć zwłoki w prześcieradło i do dołu.
Z poważaniem skromnie sytuowana Polka
Robert Urabaniak / 85.89.165.* / 2010-06-18 12:15
Panie Premierze nie będę głosował na waszego kandydata ani w przyszłości na waszą partię ponieważ zawiodłem się na was.
Nic z tego co obiecywaliście nie zostało zrobione, tylko daliście większe pole do popisu pracodawcom poprzez ustawy anty-kryzysowe, sprzedajecie wszystko co polskie nie potrafiliście dogadać się w sprawie rurociągu gazowego na dnie naszego morza, teraz kombinujecie ze szpitalami jednym słowem porażka waszego rządu na całej linii, a głosowałem na was. Mam 34 lata i myślałem że po zły rządach PISU coś się zmieni na lepsze o wszem zmieniło się prywaciarze stali się jeszcze bogatsi, a zarobki jeszcze mniejsze niż były.Pracuję po 11 godzin dziennie za 1400 netto może się zamienimy ? tak ma wyglądać ta POLSKA IRLANDIA ?
Polska złodziei i prywaciarzy ?
Annasara / 109.243.16.* / 2010-06-15 23:36
Witam Pana Premiera

Choć nie interesuja mnie poczynania rządu( jestem a-polityczna),jednak jestem zbulwersowana faktem iz zaostrzenie przepisów w ruchu drogowym odnosnie ,,świerzych kierowców" nie idzie dalej.
Nie rozumiem dlaczego u nas nie można by wprowadzić zakazu prowadzenia pojazdów dla świerzo upieczonych kierowców z maksymalną pojemnościa do 1000mil.Żwietnie zdało to rezultat we włoszech,Francji i innych krajach Unii.
Mniejsza pojemność ogranicza ,,szarżowanie "na drogach i tym samym mniej wypadków,a jak donosze ostatnie statystyli,właśnie młodzi kierowcy są sprawcami 60% wypadków
POLAK KTÓRY NIE CHCE UCIEKAĆ Z KRAJU / 188.33.101.* / 2011-02-17 19:10
TRZEBA TUSKA Z CAŁĄ BANDĄ Z WIEJSKIEJ NA SZAFOT.TO ŚMIECI NIE LUDZIE ,KTO NISZCZY SWÓJ KRAJ DZIEDZICTWO POKOLEŃ ZASŁUGUJE TYLKO NA JEDNO - NA TO CO ZROBILI Z CZAOCZESKU , PO PROSTU ROZWALILI GNOJA JAK BYDLAKA. LUDZIE MUSZĄ WYJŚĆ NA ULICĘ , OCZYWIŚCIE KREW SIĘ POLEJE A ŚMIECIA Z EKIPĄ TRZEBA USUNĄĆ BO NASZE DZIECI NIE BĘDĄ MIAŁY PRZYSZŁOŚCI.CZEKAM JAK SETKI TYSIĘCY INNYCH POLAKÓW NA ODPOWIEDNI MOMENT. DNI TUSKA SĄ POLICZONE.
arur slebioda / 93.176.218.* / 2010-05-19 20:09
co takie dobre panstwo obiecujesz jestem gornikiem i zbiedom wychowuje 2 dzieci i utrzymuje zone a ty co obiecujesz zlote gory jestesd szmaciarzem a nie premierem nie uzyje gorszych slow bo mi wstyd za ciebie a tym bardziej za moje panstwo ktore doprowadziles sam wiesz doi czego jestes jesli chodzi omnie gn ojem i falszywcem
clementine / 158.169.131.* / 2010-05-21 10:49
Panie gorniku,
Ja jestem corka gornika, ktory z biedá wyksztalcil troje dzieci. Wszyscy skonczylismy studia i mamy dobre zycie. dzisiaj pomagamy rodzicom. Proponuje Panu, zeby przestal Pan obrzucac blotem politykow, zagonil zone do pracy i przestal plodzic dzieci. Mysle, ze dobrze by Panu zrobilo, gdyby zamiast winic wszystkich dokola wziál sie Pan do roboty!
piechur / 78.151.214.* / 2010-05-15 14:37
Szanowny panie Premierze mieszkam w Wielkiej Brytani od szesciu lat,nie narzekam powodzi mi sie nie zle lecz tesknota za rodzina,przyjaciolmi i moja ojczyzna nie pozwala mi na bytowanie w UK.bardzo chcialbym wrocic do Polski jestem patriota zreszta moj ojciec bral udzial w drogiej wojnie swiatowej i to bardzo mnie zbliza do naszej ojczyzny lecz sytuacja mnie zmusila do opuszenia Polski gdyz jestem kucharzem z wyksztalcenia i jako kucharz dorobilem sie w Polsce garba a w UK wiode godne zycie i nie martwie sie od wyplaty do wyplaty.Problem polega na tym ze nie mam do kad wrocic gdyz mama moja mieszka w kawalerce w Polsce oczywiscie i nie ma mozliwosci przyjac mnie do siebie,pamietam pana slowa i obietnice przed wyborami w 2007 roku wiec dlatego zwracam sie do pana o pomoc wzgledem mieszkania i pracy gdyz to wielki problem dla mnie w Polsce wszystko jest tak skomplikowane ze glowa peka aczkolwiek pana interwencja napewno by pomogla.Oczekuje rychlej odpowiedzi z powazaniem...
Miroo1 / 83.14.240.* / 2010-05-08 14:48
to morderca przez niego zginoł Prezydent a teraz sie boi i nie chce by Polacy przejeli sledztwo
maryna 666 / 195.8.52.* / 2010-12-22 21:43
jestes kretynem. A ja jestem dumna z mojego premiera a tobie jak sie nie podoba to wyjedz i nigdy tu nie wracaj "polaczku"
lech2000000 / 83.68.76.* / 2011-04-10 19:22
jesteś głłłłłłłupia jeszcze troche i nie będzie polski tusk do dymisji
POLAK KTÓRY NIE CHCE UCIEKAĆ Z KRAJU / 46.112.114.* / 2011-02-23 00:55
JESTEŚ DUMNA BO JESTEŚ PEWNIE ZASRANYM URZĘDASEM SIORPIĄCYM 5 KAW DZIENNIE I ŻYJĄCYM Z NASZYCH PODATKÓW PASPOŻYTEM , NIEDŁUGO WSZYSCY WYJADĄ I SAMA BĘDZIESZ Z........LAĆ DO ROBOTY.
!!! / 178.56.17.* / 2010-07-08 20:27
Nie Tusk organizował wyjazd do Katynia,nie Tusk pilotował samolot i nie Tusk się miał wkurzyć gdyby nie wylądowali .Oglądaj człowieku serwisy informacyjne
bubip / 89.76.5.* / 2010-07-22 21:31
ale się zakumplowal z Putinem i po cichu urządził katastrofę, a Palikot mu przygrywa...
ludmila 1969 / 188.33.12.* / 2010-04-25 16:52
panie premierze już nam pan obiecał,że jeżeli będzie pan premierem to nie będzie potrzeby wyjazdu za granice za pracą i co pan na to?
.pan naraził Polskę na koszty związane z wyborami na premiera dodatkowymi.pan ma pieniądze na wszystko ,a społeczeństowo też chce godnie żyć. I co pan na to?niech ma pan cywilną odwagę odpowiedzieć mi na to,albo po co nam taki premier.Czekam na odpowiedz.Ludmiła

Najnowsze wpisy