Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
S....a / 85.14.75.* / 2012-10-25 10:37
To jest kpina co się dzieje!!! wszystko do góry zarobki stoją w miejscu... progi do zasiłku rodzinnego przez kilkanaście lat stały w miejscu teraz podwyższyli o 25zł i mamy skakać do góry to jest poniżające. Każde dziecko powinno być traktowane na równi i dostać zasiłek rodzinny a dla uboższych rodzin powinien być jeszcze dodatkowo dodatek do zasiłku. TERAZ dam taki przykład pracuje ino mąż i żona chciałaby iść do pracy za np.1200zł ale po co ma iść jak wezmą wszystkie dodatki bo przekroczy dochód - dotację na mieszkanie np 369zł zasiłek rodzinny na 3kę dzieci 330zł i jeszcze idąc do pracy musi zapewnić przedszkole dziecią (które niestety nie jest za darmo) kupić sobie bilet miesięczny,dobrze policzymy to nie opłaca się iść do pracy bo będzie trzeba jeszcze dopłacić a dzieci oboje rodziców praktycznie nie będą miały w domu... A przy 3ce dzieci które praktycznie cały czas chorują i tak matkę zwolnią jak będzie brać opiekę na dzieci i tak to wygląda w naszym kraju. NIE GŁOSOWAŁAM NIGDY NA PO I NIGDY NIE MAM ZAMIARU!!!!!. Nigdy nie domagałam się tzw. kokosów ale tylko godnego życia dla swojej rodziny żeby szło zrobić opłaty normalnie zjeść i ubrać dzieci a do apteki iść bez obaw za co kupię i wyleczę dzieci.
MMMMMMM / 85.219.221.* / 2012-10-10 22:51
wszystko idzie do góry,paliwo,opłaty WASZE WYPŁATY,MACIE NA WASZE PREMIE GARNITURY ZA TYSIĄCE ITP.!!MAMY WSPANIAŁĄ TWOJĄ IRLANDIE.......!!!PISZE ALE WĄTPIE ŻE TO PRZECZYTASZ BO TO MA.. .........
MMMMMMM / 85.219.221.* / 2012-10-10 19:28
CZYTAJĄC TE KOMENTARZE!TO WIDAĆ KTO JEST ZA PANEM A KTO NIE!!!PISZE KRÓTKO NIECH PAN MA PRZYPUŚMY JUŻ 2000TYŚ.WYPŁATY,DZISIEJSZY SEJM I ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA POWODZENIA!!JAK PAN PREMIER MA SERCE TO ZROZUMIE!!!!!POZDRAWIAM....
wojnarska stanisłwa / 109.196.89.* / 2012-10-10 16:33
Panie premierze moje nazwisko wojnarska stanisłwa Zawiercie woj slaskie zgłaszam sie do pana z prozba o pomoc tylko pan premier moze pomuc mianowicie.kiedys miałam telwizor ktury mi sie zepsułi go nie naprawiałam zapadłam na ciezka chorobe i przez to uchybiłam byc moze płacemia tego abonametu radjowo telewizyjnego niedawno był taki czas ze słyszałam ze pan pan mówił ze abonamet po moim trupie i co sie dzieje urzedy skarbowe w porozumieniu z poczta polska napastuja ludzi egzekucjiami komorniczmi to jest zbrodnia panie premierze donaldzie z powazanie podobno warszawa poczta główna tak sobie wymysliła ze do urzedu skarbowego byłam w zawieciu w urzedzie skarbowym rozesmiała sie urzedniczka i odparła z usmieszkiem tam was premier urzodził my do tego nic niemamy to pan premier chyba takie nakazy wydał urzedom skarbowym prosze panie premirze o ratunek zeby pan wstrzymał wszelke egzekucjie bo nas znicza urzedy skarbowe za te abonamety prosze o szybko reakcie bo juz mam zajecie tak skromnej renty płacze teraz piszac do pane ten list zresza sym mi pisze bo ja nieumiem na koputerze podaje moje dane wojnarska stanisława zawiercie ulica paderwskiego 25/70 kod 42-400 licze ze dostane list od pana z dobra wiadomoscia muj tel781233625
wojnarska stanisłwa / 109.196.89.* / 2012-10-10 16:19
Witam panie tusk moje nazwisko Wojnarska stanisława prosze o interwecjie w urzedzie skarbowym w Warszawie . mianowicie obiecał pan zniesc abonament radjowo telewizyjny i cos z tego chyba nic nie wyszło bo dostałam włanie nakaz z urzedu skarbowego nakaz egzekucji kwoty duzej jak dlamnie i ponoc nietylko ja poczta polska wystopiła do urzedów skarbowych ze wykonywały egzekucjie na miłosc bosko panie donaldzie z powazaniem bo pana bardzo lubie prosze nas ratowac jakos inerwecie przeprowadzic w skarbowym celem wstrzymna egzekucji tylko pan to moze zrobic prosze nam pomuc pani wojnarska stanisłwa zawiecie
AdamStobik / 109.196.49.* / 2012-09-16 16:00
Donek nie daj się kaczorowi i parę rzeczy zmień bo ludzie są trochę w******** mogę pomóc jako nie skorumpowany facet nie związany z nikim ale przecież Tobie wcale nie o to chodzi
Inga z Sosnowca / 79.175.229.* / 2012-09-15 03:02
Panie Premierze! w Sejmie jest 450 posłów- za co posłowie dostają pensje??????Gdy jest czytanie postulatów w Sejmie na sali jest parę osób - od 5 - 15 - pytam się a gdzie jest reszta posłów ????? I to ma być Sejm, proszę ,, Zredukować ,, do 200 i to będzie wystarczająca ilość posłów??????? I tym sposobem znajdą się pieniądze na inne potrzeby dla kraju. Na telefony służbowe i za rozmowy - powinni płacić sobie sami posłowie - za pieniądze które zarabiają, a nie żeby państwo płaciło?????? Musi Pan Panie Premierze zaostrzyć ,, dyscyplinę ,, w Sejmie i Rządzie bo tak dalej nie może być???????
liiowykapelusz / 82.177.221.* / 2014-06-19 18:55
o tak ja sie podpisuje.dodam jescze rownosc wobec prawa
Inga z Sosnowca / 79.175.229.* / 2012-09-15 02:41
Panie Premierze! Niech się Pan nie da tym ,,Krzykaczom ,, z Pis-u?????? Pis-wcy Sami są nie w porządku tak jak : J.Kaczyński, Błaszczyk, Macierewicz, Hofman , Ziobro i inni Im podobnym ?????????? Żona Błaszczyka,żona Hofmana - są zatrudnione w ich Biura - a ,,krzykacze,, na innych nadają a sami są nie w porządku ??????
Panie Premierze! Kiedy zostaną postawieni przed Trybunał Stanu: J.Kaczyński i Zb, Ziobro - za swoje ,, Zbrodnie ,, których się dopuścili gdy byli u Władzy - gdy Premierem był J.Kaczyński a Ministrem u Niego był Ziobro?? Obydwoje Mają ,, Krew,, na swych rękach!!!!! Nagonkę ,, Zaszczucia,, zrobili na b.posłankę Barbarę Blidę?????? I gdzie tu jest sprawiedliwość!!! Przeciętny Obywatel dawno byłby postawiony przed Sąd i skazany?????????? Proszę dopilnować aby J.Kaczyński i Z,Ziobro - zostali postawieni przed Trybunał Stanu i ich skazano za Tą zbrodnie wobec B.Blidy?????????J.Kaczyński - jakby miał trochę honoru - to by Sam się wycofał z Polityki i zniknął???? J.Kaczyński - będąc Premierem przez 1,5 roku - nic dobrego nie zrobił dla Obywateli i dla Kraju !!!! Tylko skłócił społeczeństwo i więcej ,,krzywd ,, wyrządził swoimi - wypowiedziami i nie nawisćią - to Miał być Premier???? Z poważaniem Inga z Sosnowca .
rajda sylwester / 93.154.225.* / 2012-08-25 14:21
witam pana premiera mam pytanie jak mozna tak traktowac inwalidow my tez mamy prawo dostawac zasilki pielegnacyjne w wyszej kwocie a nie tylko 153 jak w zusie rosna renty a zasilki pielegnacyjne stoja a wy robicie z nas zebrakow zabiercie sie do roboty a nie robcie glupoty my was wybrali i wy jestescie dla nas
potencjalny emeryt / 178.37.116.* / 2012-07-02 11:39
Panie premierze koncz pan wstydu oszczedz
170680 / 2012-06-27 12:08
Panie Premierze,nie będę oryginalna,jak żyć.Mam 2 córki:5 lat i 2m-ce.Nie pracuję,więc bez dochodów.Mąż w budowlance,umowa najniższa krajowa,pracodawcy nie wypłacają w terminie a jak się zmienia pracą to za ostatni miesiąc w ogóle nie płacą.Nasze wydatki co miesiąc:
-wynajem mieszkania 1300+opłaty.licznikowe 300
-przedszkole 400
-lekarstwa dla dzieci i męża 200
-bilet miesięczny 100
-2 telefony 100
600 zł zostaje na cały miesiąc,żeby przeżyć,środki chemiczne,kosmetyki dla dzieci itp.
Łzy się cisną jak to piszę.Chciałabym usnąć i się nie obudzić ,ale kocham moje córeczki i męża.Nie jedna rodzina jest w takiej sytuacji!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 170680.]
PB1778 / 2012-10-11 01:05
Proszę się nie załamywać, najważniejsza jest Pani rodzina. Córki (dzieci) to największy skarb, nieporównywalny z niczym innym i w Nich proszę pokładać nadzieję i czerpać radość życia. Moja sytuacja nie jest najgorsza, ale potrafię wyobrazić sobie problemy, którym Pani stawia czoło. Mimo niskiego uposażeni Pani męża rząd pobiera składki, podatki(akcyza na prąd itp) które moglibyście sami przeznaczyć na inwestycje w potomstwo i lepszy byt waszej rodziny. Rząd nakłada również bardzo wysokie obciążenia na pracodawców, którzy są też tylko ludźmi i chcą z interesu mieć godziwy zysk. Być może dlatego nie płacą godziwie i w terminie. Niestety zawsze dostaje się tym co najniżej, mimo iż mogą liczyć na ochłapy w postaci zasiłków, "bezpłatnej opieki medycznej", "bezpłatnej edukacji", z przedszkolem gorzej jak widzę. Suma podatków może stanowić nawet 82% dochodu. Państwo powinno zapewnić nam tylko bezpieczeństwo fizyczne (wojsko, policja, straż) i na to powinny być płacone podatki (w stopniu o wiele niższym niż aktualnie). W tej chwili rządzący zajmuą się "wszystkim", co najczęściej niezbyt dobrze im wychodzi i za to biorą "haracz", rozbudowują biurokrację do monstrualnych rozmiarów pochłaniając nasze podatki. Rozbijanie rodziny, zmniejszanie dzietności przez ekonomiczne zmuszanie do pracy obojga rodziców. Proszę przeczytać komentarze. Ludzie mają Pani za złe, że urodziła pani dzieci mimo trudnych warunków. I tu wychodzi przyczyna niżu demograficznego, bo ludzie chcą żyć wygodnie i na wysokim poziomie. Posiadanie dzieci przy trudnych warunkach finansowych jest dziś odbierane jako coś nie na miejscu, a to w nich całe nasze szczęście i nadzieja na godną starość, bo realnie myślący nie mają nadziei na przyzwoite emerytury.
Pyta Pani jak żyć. Myślę, że każdy musi odpowiedzieć sobie na to pytanie sam, ludzie zasiadający w parlamencie na pewno nam nie pomogą z wielu względów, ale najważniejsze jest to że nie muszą...
Pozdrawiam Panią serdecznie, życzę dużo zdrowia dla Waszej rodziny i proszę czerpać z Niej siły i nadzieję na przyszłość.
smutny / 93.154.149.* / 2012-06-28 18:37
gratuluję córci i życzę dużo zdrowia i sił
dorrota / 2012-06-27 14:58 / Bywalec forum
to że pracodawcy nie wypłacają w terminie to chyba nie do końća wina premiera, nie uważa Pani? a jak nie ma pani pracy, to może niekoniecznie to był dobry czas na drugi poród?
takaprawda / 91.213.162.* / 2012-09-15 17:56
no właśnie.. dlaczego się pani nie zabezpieczała wiedząc jaka jest sytuacja finansowa pani rodziny? wiem że to brzmi okrutnie, wiem że rząd daje ciała i jest ciężko, ale jest Pani dorosłą osoba i chyba odpowiedzialną, tak więc nie pozostaje Pani nic innego jak znaleźć pracę zamiast narzekać na forum
takaprawda / 91.213.162.* / 2012-09-15 17:58
i jeszcze jedno - dlaczego posyła pani dziecko do przedszkola skoro siedzi Pani w domu? czyzby wygodnictwo?
S.B / 85.14.75.* / 2012-10-25 09:43
Proszę pomyśleć dlaczego posyła córkę do przedszkola!!!! Jeżeli rząd chce 6latki posyłać do szkoły to mając 5lat trzeba zaliczyć przedszkole!!!! (a przedszkola publiczne tylko się tak nazywają, nie ma nic za darmo ino trzeba za wszystko płacić wiem co mówię mam 3kę dzieci. A żeby dostać od Państwa jakie kol wiek do finansowanie trzeba żyć w nędzy bo progi o wysokości dochodu są śmieszne!!!!) A druga sprawa dziecko też powinno chodzić do przedszkola między swoich rówieśników!!! A co dużo pisać syty nie zrozumie głodnego! Fajnie się s.a jak się kasę ma. Aa co do rządu Tuska to jest najgorszy rząd jaki był kiedy kol wiek!!!
Maciek129 / 89.228.114.* / 2012-09-11 22:56
Wszystko co dzieje sie w naszym kraju to wina premiera Donalda Tuska.Jego idiotyczne pomysly,reformy itp.Pracodawcy nie wyplacaja na czas bo rzady premiera im na to pozwalaja .Zaczynamy zyc z przyzwyczajenia,bo niedlugo bedziemy musieli odzwyczaic sie od jedzenia.Przystepujac do Uni europejskiej mielismy miec tak dobrze(osobiscie od poczatku w to nie wierzylem)a co mamy.Trzeci Swiat, biede,nedze,bezdomnosc.Gdzie ta zielona wyspa,Ameryka.Narazie to kto chce to bierze sobie co chce.Ziemie ,zaklady pracy."zagraniczni inwestorzy"niby kupuja,potem zamykaja firmy,ziemie zostawiaja odlogiem,a Polska bierze kolejny kredyt od Uni.Kiedys bylismy pod rzadami Ruskich,moze nie bylo najlepiej,ale wiadomo bylo kto jest kto,a teraz. Jak tak dalej bedzie to za wywieszenie flagi Polski beda nas zamykac.A tak na marginesie pani dorroto to kiedy jest czas na porod.
wkurzony / 178.37.116.* / 2012-07-02 11:37
moze nie jego wina ale nie robi nic aby ten system zmienic tanczy tak jak mu zagra biznez ktory jest XIXwiecznym wyzyskiem nie tak miało byc ok 300 tys dzieci w polsce nidojada a my mamy igrzyska takie problemy zamiata sie pod dywan wstydliwa sprawa bo fajnie jest jak Angela poklepie po ramieniu szkoda gadac
smutny / 93.154.149.* / 2012-06-28 18:34
kochana dorroto może i nie wina premiera , ale jak to pani widzi , to on i jego ldzie .... krzyczą że,jest mało dzieci , i dlatego my musimy pracować do śmierci,a gdze ta pomoc dla rodzin z dziećmi i mtek ?, dzieci to nasze najdroższe dobro . chcą dzieci to nich stworzą warunki i pomagają rodzinom , bo to co otrzymuje taka rodzina która ma dzieci to tylko śmiech na sali ...
smutny / 93.154.224.* / 2012-06-19 09:57
slogany , slogany , realna Polska to koszmar dla ludzi chorych ,biednych i bezradnych. pomoc nie doczekanie , zostawieni sami sobie . finanse zerowe lub głodowe , niech Pan powie panie Premierze ,czy to tak miało wyglądać ?...., smutne i żałosne . pozdrawiam ...
kucharski jan / 86.32.190.* / 2012-10-10 17:52
minimum socjalne to ile wynosi w PRL i czy jest
minialna renta inwalidza po 20 latach pracy ile wynosi 1-szej grupy
*ZIBI / 109.114.111.* / 2012-06-07 21:44
NIECH ZYJE TUSK I CALA POLSKA.
zaniepokojony obywatel / 178.115.17.* / 2012-03-21 22:32
Panie premierze mam takie pytanie, gdyż bardzo mnie niepokoi ta reforma emerytalna , gdyż pracuje od 16 roku życia i jak będę musiał
Pracować do 67 roku życia to będę miał 51 lat pracy ,PRZEPRASZAM ALE BĘDĘ JUŻ WRAKIEM CZŁOWIEKA , O ILE DOŻYJĘ TEGO WIEKU !!!!! Czy mam wspomóc państwo czynem, umierają przed terminem? Pozdrawiam
iwona / 109.207.155.* / 2012-03-19 07:26
Panie Premierze czy prawdą jest Ze pana dojazdy do Gdańska są dla nas tak drogie jeśli tak to jest to skandal..

Najnowsze wpisy