Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Redakcja forum / 2005-12-07 10:20
Forumowiczu,
Jeśli szukasz pracy albo pracownika, jeśli masz do zaoferowania czas, szczególne umiejętności, chcesz dorobić; jeśli masz pomysł na biznes - ogłoś się bezpłatnie na forum. Ktoś przeczyta Twoje ogłoszenie, może ludzie, których szukasz...
Wyświetlaj:
lispoland / 2010-09-02 11:07
Zostań partnerem, zacznij zarabiać w sieci!

Producent oświetlenia Lis Poland Sp. z o.o. przygotował dla Państwa propozycję programu partnerskiego o nazwie "Zostań Partnerem, Zacznij Zarabiać".
Jako partner dostajesz możliwość szybkiego i stałego zarobku uzyskiwanego poprzez sprzedaż internetową. Poprzez promowanie naszego serwisu oraz promowanie naszych produktów i usług otrzymasz atrakcyjny system prowizyjny oraz największy wybór produktów branży oświetleniowej. Naszym celem jest umożliwienie partnerom zarabiania przez internet w oparciu o istniejący już sklep internetowy z lampami oferujący w sprzedaży m.in. lampy sufitowe wiszące, lampy podłogowe stojące, lampy biurkowe, żyrandole, kinkiety i plafony, systemy LED, ekrany Led, żarówki i klosze do lamp. Nasza oferta to bezkonkurencyjna cena i duży wybór klasycznych i nowoczesnych lamp. Promocje i wyprzedaże sezonowe, oświetlenie inwestycyjne lamp na zamówienie i wiele innych produktów z branży oświetlenia marki Lis Lighting zapewni Tobie i Nam szybki sukces i stałe wynagrodzenie.


Na czym polega udział w Programie Partnerskim Lis Lighting?

System partnerski pozwala każdemu promować markę Lis Lighting i sklep internetowy z lampami www.sklep.lis-poland.pl. Przystąp do programu partnerskiego i zaoferuj swoim Klientom Nasze produkty lidera w produkcji oświetlenia Lis Poland. Otrzymasz od nas gotowe narzędzie, link partnerski poprzez który każdy który dokona zakupów w naszym sklepie jednocześnie spowoduje naliczenie atrakcyjnej prowizji dla Ciebie na Twoje konto partnerskie. Na start otrzymasz 5% prowizji od każdego zrealizowanego zamówienia.


Kto może zostać Partnerem?

*

każdy kogo interesuje zarabianie i praca przez internet,
*

każdy kto posiada własną, ciekawą stronę www,
*

każdy kto jest zarejestrowanym użytkownikiem serwisu www.sklep.lis-poland.pl i posiada aktywację konta poprzez potwierdzenie rejestracji,
*

każdy kto potrafi za pomocą otrzymanej od nas strony poświecić chwilę na promowanie serwisu i swojego linku partnerskiego,

Ułatwiamy naszym partnerom promocję ich serwisów poprzez stałe pozycjonowanie naszej marki, reklamę w internecie, prasie branżowej, wystawianie produktów na targach, wysyłka katalogów do potencjalnych Klientów. Jedynie czego potrzebujesz to pomysł. My zajmiemy sie resztą.


Interesuje Ciebie praca przez internet? Zostań Partnerem !

*
zarejestruj się jako nowy uzytkownik: http://www.sklep.lis-poland.pl/user/createAccount
*
po zarejestrowaniu odbierz od nas email i potwierdź swoją rejestrację w systemie, uzupełniając swoje dane bilingowe tj. adres, telefon, jeżeli nie masz firmy nie uzupełniaj pola firma lecz tylko podaj imie i nazwisko,
*
w panelu użytkownika w zakładce partner uzupełnij dodatkowe pola takie jak twoj numer konta bankowego na które będzie przelewana Twoja prowizja, zaś w uwagach krótko opisz na jakich zasadach chcesz podjąc współpracę tj. czy posiadasz stronę na której wstawisz odnośnik do sklepu czy też zamierzasz promować wygenerowany dla Ciebie link partnerski, to ważne informacje w celu akceptacji Twojego konta jako konto Partner. Kliknij Rejestruj,
* po weryfikacji otrzymasz od nas email z informacją o potwierdzeniu rejestracji w programie,
*
teraz wystarczy, że się zalogujesz i w zakładce partner wygenerujesz dla siebie link partnerski dzięki któremu każdy kto wejdzie na naszą stronę oraz dokona zakupów przyczyni się do Twojego zysku. W zakładce zamówienia na bieżąco możesz sprawdzać stan dokonanych zakupoów przez Twoich Klientów oraz naliczone dla Ciebie wynagrodzenie,

To wszystko.
Zapraszamy do współpracy.

Informacje - program partnerski:
Zieliński Łukasz
sklep@lis-poland.pl
666 300 255 begin_of_the_skype_highlighting 666 300 255
Stanley39 / 2010-08-25 18:20
Mam propozycję dla osób z ambicjami na duży biznes jak i dla tych, którzy chcą w wolnym czasie dorobić kilka tysięcy złotych na miesiąc. Oferta dotyczy branży Wellness, która na całym świecie rozwija się w niesamowitym tempie dając duże gwarancje na odniesienie sukcesu także i w Polsce.

Dla zainteresowanych na stronie http://www.zapraszam.info.pl proponuję możliwość zapoznania się z moja propozycją w formie kilkudniowego mailingu.
idudek / 2010-08-23 14:23
Szukam osób do współpracy z firmą GNLD INTERNATIONAL.
Firma ta istnieje już 52 lata,funkcjonując w 54 krajach na całym świecie.
Obecnie wchodzi na rynek Polski i w związku z tym poszukujemy osób do współpracy.
Chcesz być niezależny,być Panem i szefem samego siebie?zarabiać wystarczająco dobrze-skontaktuj się ze mną.
IWONA DUDEK
503 150 126
gnld.polska@interia.pl
beatlemagda / 2010-08-19 20:15
Jestem studentką na urlopie dziekańskim, chętnie podejmę pracę o charakterze biurowym (mam doświadczenie - półroczny staż w Centrum Kształcenia Ustawicznego) wykonywaną w domu, pracę chałpniczą, pracę przez internet. Mogę również pracować jako copywriter - pisanie to moja specjalność. Proszę pisać na zglinskamagdalena@gmail.com
soffi / 89.76.153.* / 2010-08-24 20:09
Proszę bardzo to coś dla Ciebie:

http://www.okazje-cenowe.pl/glowna/zarejestruj.php5?uid=9351
Katarzyna Adamczyk / 85.128.44.* / 2010-07-20 22:41
Jeśli korzystasz z produktów firmy AVON i nie Jesteś konsultantką, to najwyższa pora by to zmienić !!! Po co przepłacać ??? Zapraszam chętnych do współpracy :)
Katarzyna Adamczyk / 85.128.44.* / 2010-07-20 22:43
Jeśli korzystasz z produktów firmy AVON i nie Jesteś konsultantką, to najwyższa pora by to zmienić !!! Po co przepłacać ??? Zapraszam chętnych do współpracy :) kadamka@vp.pl, gg8406468
monika19854613 / 217.96.47.* / 2010-07-02 12:56
Oferta pracy dla ludzi którzy wiedzą że nie ma nic za darmo.Praca łatwa i przyjemna.Zero ryzyka i żadnego wkłądu własnego.Więcej na gg:1813826
rybka88 / 2010-07-01 19:56
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail. Wymagane posiadanie komputera i połączenia z Internetem oraz w podstawowa znajomość obsługi poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i zero wkładu własnego. Praca w domu. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Proszę tylko podać własny e-mail by dowiedzieć się o szczegółach.
marta84 / 80.249.2.* / 2010-06-21 11:43
jeśli chcesz pracować jako doradca Otwartych Funduszy Emerytalnych ,jesteś ambitny(a) poszukuje osób , Duże zarobki i szybki kurs 26, 27.06.2010. w Częstochowie.Kontakt pod numerem 697278039.Naprawdę warto.
hepilak / 89.228.108.* / 2010-11-10 16:34
poszukuję pracy, coś w rodzaju opiekunki do dziecka. mogę udzielać korepetycji dzieciom w 1-4 klasy szkoly podstawowej. mam 16 lat. gdyby ktoś był zainteresowany proszę pisać na happyluck@interia.pl lokalizacja - szczytno
rgolczynski / 2010-06-14 18:37
Jestem szczudlarzem.
Posiadam duże doświadczenie.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy.
mariola123456 / 2010-05-12 18:37
Mam 37 lat, poszukuje pracy jako sprzątaczka lub szatniarka na terenie Kielc.
Kontakt pod numerem 41 300 13 05.
kreatywna.specjalistka / 188.33.171.* / 2010-04-19 01:03
Doświadczony i kreatywny specjalista podejmie współprace przy sprzedaży internetowej
znam programy:
GIMP

WORD
EXEL
POWER POINT
PICASA 3
Świetnie poruszam się w środowisku internetowym
współpracuję w branży kosmetycznej,art pościelowe oraz odzież
zajmę się promocją firmy w internecie
do moich zadań należało
nawiązywanie relacji i zarządzanie komunikacją o charakterze bezpośrednim, na poziomie 1-to-1 oraz one-to-many,
tworzenie, planowanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii marketingu internetowego,
Raportowanie wyników i reakcji użytkowników,

prowadzenie komunikacji i promocji poprzez internetowe platformy kontaktu z użytkownikami (profile społeczności internetowych, blogi, grupy mailingowe, fora itp.),


mam doświadczenie ok 5 lat w handlu, umawianiu spotkań, wystawianiu aukcji( robienie zdjęć, obróbka, monitorowanie aukcji,kontakt mailowy, telefoniczny,pakowanie i wysyłka)
uśmiech, odwaga i determinacja to moja dewiza nie boję się wyzwań. Pracuję w domu lub częściowo. Zapraszam do współpracy
Seczko Monika / 217.96.47.* / 2010-06-15 15:25
Szukam sprzedawców perfum.Dobre zarobki
gg;1813826
nario / 79.184.105.* / 2010-04-14 13:34
http://www.zielonymail.com/pages/index.php?refid=pomorzanin1

Dobre zarobki przez internet:D
pk2010 / 95.129.226.* / 2010-04-14 10:58
http:/puzz.pl/?p=4epzwmjm9XMN SPRÓBUJ TO TAKIE PROSTE , FAJNA ZABAWA I ZARABIASZ
gosia8866@wp.pl / 83.21.159.* / 2010-04-12 15:09
szukam pracy dodatkowej która mogła bym wykonywać w wolnym czasie.
Michał S. / 83.21.239.* / 2010-09-09 03:42
szukam partnerów do do wspólnego budowania i aktywacji programu partnerskiego piąta głębokość twoich finansów osoby które chciały by zarabiać całkiem sensowne pieniądze odczuwając przynależność dojrzewając do sukcesu które są wytrwałe gotowe są przygodę zapraszam serdecznie do kontaktu tam omówię szczegóły itp.

Pozdr/
Alicja 3432 / 77.254.132.* / 2010-04-14 11:03
zajrzyj na : http//puzz.net.pl/?p=VzYBsTyi8yny, to nie tylko zarabianie ale i świetna zabawa, ja mam 41 lat i się skusiłam,w 5 minut zarobiłam 52 zł.
oleq / 213.17.138.* / 2010-03-30 20:08
http://puzz.pl/?p=9EvRAx2IuVr8

Puzzle i prawdziwe pieniądze? To możliwe! Wystarczy, że zagrasz, wygrasz i zadecydujesz, czy wziąć swoją wygraną!

Najnowsze wpisy