Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Redakcja forum / 2005-12-07 10:20
Forumowiczu,
Jeśli szukasz pracy albo pracownika, jeśli masz do zaoferowania czas, szczególne umiejętności, chcesz dorobić; jeśli masz pomysł na biznes - ogłoś się bezpłatnie na forum. Ktoś przeczyta Twoje ogłoszenie, może ludzie, których szukasz...
Wyświetlaj:
karabra / 2007-08-15 21:04
Chętnie ogłosiłabym, że szukam pracownika, lecz od godziny próbuje znaleźć sposób w jaki to w tym portalu zrobić!!! Pomóżcie!!!
Robert Furman / 87.204.163.* / 2007-08-17 16:49
Jakiego pracownika? Może znajdziesz go na forum....
info / 2007-08-13 11:09
Poszukiwana odpowiedzialona kosmetyczka do pracy w gabinecie kosmetycznym w Warszawie. CV na e-mail info@gziu.pl
Aneta Zwierzyńska / 83.31.234.* / 2007-07-23 02:02
Jeżeli cenisz sobie niezależność, komfort pracy, wysokie zarobki, samodzielność w działaniu oraz kontakt z ludźmi to może to być propozycja dla Ciebie.
Do nowo powstałego zespołu poszukuję na stanowisko

DORADZCY FINANSOWEGO KLIENTA

Gwarantuję pełen zakres szkoleń.
Wysokie zarobki.
Daję szansę rozwoju w renomowanej i dynamicznej instytucji.

Wystarczy, że masz:
- min 25 lat
- min średnie wykształcenie
- jesteś komunikatywny i odpowiedzialny.

Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjny na adres
aneta.zwierzynska@poczta.fm

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU nr133, poz. 883)".
rudasik / 213.158.197.* / 2007-11-06 14:18
witam wiem iz ogłoszenie ma trochę czasu ale może trochę więcej informcji na temat proponowanej pracy .Poki co pracuję mam 40 lat mieszkam w Warszwie mam doświadczenie w pracy klientem pracuję jako kasjer-dysponent w jednym z większych banków czekam i pozdrawiam Katarzyna rudakachna@wp.pl
madleine / 80.51.91.* / 2008-04-08 16:35
halo halo kasiu
czekam na kontakt-prosze odezwij sie na moje gg
11905345
pozdarwiam
magdalena
Małgorzata,Teresa / 87.105.132.* / 2007-08-18 12:40
12 lat doświadczenia jako uniwersalny doradca klienta w BZBK SA Wrocław (otwieranie kont osobistych i firmowych, pełna obsługa finansowa powyższych, obsługa kredytów gotówkowych, hipotecznych,limitów do kont, funduszy inwestycyjnych oraz obligacji, nadzór nad pracą kas. Obecnie w innych strukturach, 51 lat życia aktywnej kobiety.
O jakie miasto chodzi ?
menosmi / 2008-09-05 16:23
Wiek w tej dziedzinie to ATUT. Czy jest Pani gotowa zmienić swoje życie i pracować nie na kogoś lecz na siebie? Poszukujemy kandydatów na specjalistów ds. programów inwestycyjnych.
Nasza Firma funkcjonuje w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Jesteśmy liderem w sprzedaży produktów oszczędnościowo - inwestycyjnych. To my tworzymy nowe trendy w tej dziedzinie i poszukujemy ambitnych osób do naszych zespołów. Z nami pracują najlepsi. Pani doświadczenie zwłaszcza w zakresie funduszy inwestycyjnych może być cenne.
Miejsce zamieszkania nie jest ograniczeniem. W moim zespole pracują specjaliści mieszkający zarówno w Warszawie, Katowicach, jak i w Zakopanem.
Tel: 601438547
azsa / 212.76.37.* / 2007-07-22 02:13
http://www.advert-max.pl/praca

Agencja reklamowa ADVERT-MAX poszukuje samodzielnej i dynamicznej osoby na stanowisko:
New Business Manager
o Jeśli kontakty z klientami korporacyjnymi nie są Ci obce,
o Jeśli lubisz walczyć o nowe zlecenia,
o Jeśli masz doświadczenie na rynku BTL oraz EVENTS
o Jeśli cenisz sobie pracę
Skontaktuj się z nami.
Wymagamy:
• minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku
• kreatywność i duża dynamika w działaniu
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
• wykształcenie min. średnie
• znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym komunikację
Oferujemy:
• ciekawą pracę w młodym zespole
• nienormowany czas pracy
• możliwość rozwoju i awansu



Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres praca@advert-max.pl .
W temacie prosimy umieścić informację: business manager.


W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Poradnia zdrowia (Warszawa) / 83.24.66.* / 2007-07-19 00:03
Poradnia zdrowia zatrudni pielęgniarkę do opieki długoterminowej pacjenta w domu.
1/2 etatu. Wizyta u pacjenta 1 raz w tygodniu. Wynagrodzenie: 600 złotych netto.
Wymagania:
- ukończone kursy pielęgniarstwa opieki długoterminowej, opieki środowiskowej
i rodzinnej.
Zainteresowane Osoby proszę o kontakt na numer telefonu: 0502 149 423.
retoosh / 2007-07-18 18:38 / portfel
Poszukuję do grupy handlowej osób ze znajomością branży IT, choć tak naprawdę w tej pracy często nic niewiedzący samorodek jest lepszy od "speca". Osoby na stanowisku Account Manager są odpowiedzialne za kontakty z klientami (tylko korporacyjnie z racji B2B), przygotowywanie ofert handlowych oraz szeroko rozumianą sprzedaż. Skupiamy się na firmach z sektora MiŚ. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy pod adresem:
a.kaczmarek@edotcom.pl
monikac / 83.21.220.* / 2007-07-11 21:47
Zarządzający Systemem Web zatrudni w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu pracowników do obsługi środowiska Internetowego i współpracujących kierowników marketingu. Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskania dalszych informacji wyślij e-mail e-profit@go2.pl
Duży / 83.27.134.* / 2007-07-09 17:37
Podobno dużo pracy jest w Polsce ale jak jej potrzeba to ciężko znależć szukam pracy jako inspektor BHP z doświadczeniem i nie tej pracy . Jak ktoś ma konkretną oferę to jestem zainteresowany na terenie byłego województwa Jeleniogórskiego
Kobieta / 80.51.140.* / 2007-06-25 17:34
Technik BHP, uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia szkoleń, pełna obsługa komputera,dobra znajomość prawa pracy, podejmę pracę - każda forma zatrudnienia i umowy.W województwie Kujawsko-pomorskim
Marta84866 / 62.87.230.* / 2007-06-18 14:40
Szukam osób do zbioru truskawek
Nowa Sól, woj. lubuskie kol Zielonej Góry. Zostały jeszcze tylko 2 tygodnie sezonu, góra 3. Płace 1,50 do 1.80 zł za koszyczek, truskawek jest jeszcze masa. Mozliwośc zakwaterowania, fajne warunki zwracam koszt podróży. Lub dla chetnych z okolicy zapewnie transport na plantację.
PM-Wrocław / 2007-06-16 10:10
Dla naszego Klientaa, znanego na Dolnym Śląsku producenta mebli, poszukujemy kandydata na stanowisko menedżera działu handlowego.
Zadania: Kierowanie działem handlowym w zakresie polityki sprzedaży, poprawa organizacji pracy działu handlowego
Wymagania: wyższe wykształcenie, doświadczenie handlowe i kierownicze, dyspozycyjnoś, kreatywność
Oferujemy: umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, samochód, telefon, komputer

Aplikacje prosimy przesyłać: pm@wroclaw.neo.pl
Personnel Multiservi / 89.79.51.* / 2007-06-11 15:09
Dla naszego Klienta - dealera znanych marek samochodów osobowych, poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika salonu sprzedaży w Świdnicy.

Wymagania: wyższe wykształcenie, bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego, doświadczenie handlowe i kierownicze.

Zadania: zarządzanie działem sprzedaży, planowanie, rozliczanie ilościowe i finansowe transakcji, obsługa klientów VIP, rozpatrywanie reklamacji

Oferujemy: umowa o pracę, wynagrodzenie stałe + premia prowizyjna, pełne wyposażenie stanowiska
Nodd / 2007-06-11 12:06
Witam,
Jestem mlodym inzynierem mechanikiem (27lat) z trzyletnim doswiadczeniem zawodowym. W swojej karierze projektowalem miedzy innymi instalacje reklamowe, sprzet chlodniczy, obecnie zajmuje sie konstruowaniem przenosnikow tasmowych. Posiadam rok doswadczenia w projektowaniu w systemie SolidEdge. Od dwoch lat projektuje w ProEngineer (obecnie Wild Fire 3). Posiadam dobra znajomosc jezyka angielskiego (bylem miedzy innymi na dwumiesiecznym szkoleniu w Danii). Jak wiadomo w Polsce nie ma pracy z dobrymi zarobkami dla takich ludzi jak ja. Jestem zainteresowany praca za granica (Anglia, Irlandia, kraje skandynawskie lub inne). Obecnie pracuje w Polsce. Jesli ktos posiada dla mnie ciakawa oferte, bardzo prosze o kontakt: ndd@tlen.pl.
PS: Nie interesuje mnie praca w AutoCAD (ten system nie ma przyszlosci).
inesita29 / 2007-06-08 12:04
Witam poszukuje pracy najlepiej gdzies na produkcje pasowala by mi zmiana popoludniowa lub nocna i zeby byla dosc blisko kolo mojego miasta mieszkam obecnie w PETERBOROUGH mam 30 lat jezeli by ktos mial jakas oferte to prosze o kontakt na meila inesita29@interia.eu lub telefon 07756938611
Maryla.Z / 83.11.240.* / 2007-06-05 09:45
Oferta pracy dla menedżerów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małopolskie,Tarnów ,
Do nowej struktury Amplico Aig Life poszukuję 2 kandydatów na kierowników zespołów.
Osoby te będą odpowiedzialne za realizację strategii firmy,rekrutację ,wdrażanie nowych agentów,realizację planów.
Mile widziane :doświadczenie w sprzedaży,znajomość rynku finansowego,umiejętność rekrutacji i pracy w zespole.
Zatrudnienie w oparciu o indywidualnie wynegocjowane warunki kontraktu.
Kontakt:tel.509891711- poniedziałek-czwartek w godz.16-18.CV proszę przesłać na adres :Maria.Zabdyr@agencja .amplicolife.pl

Najnowsze wpisy