Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Redakcja forum / 2005-12-07 10:20
Forumowiczu,
Jeśli szukasz pracy albo pracownika, jeśli masz do zaoferowania czas, szczególne umiejętności, chcesz dorobić; jeśli masz pomysł na biznes - ogłoś się bezpłatnie na forum. Ktoś przeczyta Twoje ogłoszenie, może ludzie, których szukasz...
Wyświetlaj:
Zimnicka Iwona / 79.185.76.* / 2008-12-29 16:32
Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń i inwestycji. [0]
Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, dynamiczną, nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy
to dobrze trafiłeś. Firma Commercial Union jest jedną z największych firm finansowych na
rynku polskim, jak również światowym.Kandydatom na stanowisko doradcy ds. ubezpieczeń i
inwestycji oferujemy: szereg profesjonalnych szkoleń, elastyczne godziny pracy,
nieograniczone możliwości zarobkowe.
Od kandydatów oczekujemy min.średniego wykształcenia,wysokiej kultury
osobistej,zaangażowania, zainteresowania pracą w sektorze finansowym.Jeżeli spełniasz
powyższe wymagania nie czekaj, aplikuj!!! zimnicka.iwona@gmail.com
Zimnicka Iwona / 79.185.76.* / 2008-12-29 16:28
Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą, dynamiczną, nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy to dobrze trafiłeś. Firma Commercial Union jest jedną z największych firm finansowych na rynku polskim, jak również światowym.Kandydatom na stanowisko doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji oferujemy: szereg profesjonalnych szkoleń, elastyczne godziny pracy, nieograniczone możliwości zarobkowe.
Od kandydatów oczekujemy min.średniego wykształcenia,wysokiej kultury osobistej,zaangażowania, zainteresowania pracą w sektorze finansowym.Jeżeli spełniasz powyższe wymagania nie czekaj, aplikuj!!!
bulus2812 / 2008-12-29 00:54
Poszukuje osób głównie do odbierania e-maili i
kontaktowania się z innymi osobami. Dokładniej jest to opisane w załączniku, który jest na mojej stronie internetowej. Zapoznaj
się z nim i napisz do mnie jeżeli będziesz miał jakieś pytania. Gwarancjia świetnych zarobków. Ja już spróbowałem i mimo wielu obaw-opłaciło mi się to.
Mój adres mail: try.online.work@gmail.com
e_lal / 212.182.33.* / 2008-12-17 16:48
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z Elalik08@onet.eu
budowlaniec39 / 82.177.222.* / 2008-11-19 13:34
Szukam Pracy - Solidny Fachowiec - Ogólnobudowlanic .

Doświadczenie:
Budowa , Remonty , Wykończenia wnętrz .. :
Gładzie , Regipsy , Szpachlowanie , Malowanie ...
Układanie Glazury , Paneli , Korka ...
Montaże , Zabudowy ...
Hydraulika ...

Powierzone prace wykonuję Fachowo , Solidnie .

Obecnie Poszukuję pracy za granicą ... Dania , Szwecja ...lub …

Tylko poważne oferty !!!


Kontakt: tel. +48 724 092 834

e-mail: budowlaniec39@o2.pl
celtic / 2009-01-20 01:24
doswiadzcony i samodzielny malarz szpachlarz monter k gipsu i nie tylko podejmie prace w kraju lub za granica tylko na dobrych warunkach andrzej777@autograf.pl tel; 0327471474 andrzej .
szybko_latwo_pewnie@onet.eu / 85.222.86.* / 2008-10-19 22:03
Pracownik do obsługi e-mail pilnie poszukiwany

Praca w domu 10-15 godzin tygodniowo według twojego rozkładu. Nie potrzeba żadnych przedpłat, zaliczek płatnych z góry. Zarobisz 2000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasu, natomiast jeśli zdecydujesz się poświęcić więcej na to czasu zyski będą o wiele większe. Zapewnione pełne przeszkolenie on-line. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z Internetem i dostęp do sieci e-mail oraz chęć dokonania zmiany.

Oczekujemy poważnych zapytań.
Skontaktuj się: szybko_latwo_pewnie@onet.eu
PolishCommunity / 83.26.171.* / 2008-10-19 10:10
WITAMY!

JESTEŚMY MŁODYM PORTALEM INTERNETOWYM DLA POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W BERKSHIRE. STARAMY SIĘ PROMOWAĆ POLSKĄ KULTURĘ W REGIONIE. NAWIĄZUJEMY WSPÓŁPRACĘ ZE STOWARZYSZENIAMI POLONIJNYMI, KLUBAMI I OŚRODKAMI KULTURY POLSKIEJ ZARÓWNO W ANGLII I W POLSCE.

CHCIELIBYŚMY ZAPROSIC PAŃSTWA PORTAL DO WSPÓŁPRACY Z NAMI NA ZASADZIE WYMIANY LINKÓW DO STRON INTERNETOWYCH. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I PROSIMY O ODPOWIEDŹ.


WWW.POLISHCOMMUNITY.NET.PL
MOJ SKYP GITARZYSTA 32 / 77.49.81.* / 2009-09-14 15:24
NIE SZUKAJCIE PRACY NA ZACHODZIE,WYSTARCZY JUZ TYCH WYJAZDOW,budujcie ze mna ,sprzedawajcie po cenach konkurencyjnych,dam dzialki naucze wszystkiego jak pracowac u siebie,pomoge we wszystkim,mozecie ze mna zalozyc firme ,ktora bedzie wasza rowny podzial zyskow ,jest gwarantowany ,moja osoba jestem wykonawca pomyslodawca ,szybki,zaradny ,poznajcie moj program jestem otwarty na wasze propozycje ,ale musza sie miescic w pomocy dom dla polskiej rodziny koniec marzen,dla kazdego mam prace na przyszlosc,zostan w polsce nie musisz sie poniewierac po swiecie ,ludzie cie szukaja i potrzebuja i,ty jestes im i nam potrzebny ,pomozcie mi w szukanju chetnych do wspolpracy.obecnie mieszkam w atenach.ale jestem z lublinajestem mistrzem w dziedzinie budownictwa,oraz gitarzysta rocowym,pozdrawiam,
supermaks1 / 2008-09-15 20:40
Witam ! Poszukuje pracy jako kierowca,posiadam kat B,C,D,E, mam doswiadczenie w pracy jako kierowca osobisty i do dyspozycji np. praca zarzadu,społki w kolumnach rządowych itd.Poszukuje tez pracy jako kierowca w firmach transportowych na samochodach do 12 DMC,kraj kont Krakow 604-298-603
LeasingTeam / 77.252.103.* / 2008-09-15 11:17
LeasingTeam Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach kadrowych, takich jak leasing pracowniczy i outsourcing kadrowo - płacowy oraz w profesjonalnym doborze pracowników.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy drukarskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:


INTROLIGATOR
Nr Ref.: I/09/08
Miejsce pracy: Piaseczno – Stara Iwiczna

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• Prace pomocnicze na produkcji
• Podawanie arkuszy na maszynę
• Oczyszczanie opakowań zwrotnych
• Prace porządkowe


Oczekiwania wobec Kandydata:

• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość maszyn introligatorskich (gilotyna, falcerka)
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Wysokiej motywacji do pracy
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym


Nasz Klient oferuje:

• Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Zatrudnienie od zaraz

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny)
z zaznaczonym w temacie Nr Ref. na adres: hs@leasingteam.pl lub (022) 460 50 07

Prosimy o umieszczenie w przesyłanej ofercie następującej klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”

LeasingTeam Sp. z o.o. posiada następujące certyfikaty w zakresie:
Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 636/1a
Doradztwa Personalnego nr certyfikatu 636/2
Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 636/3
LeasingTeam / 77.252.103.* / 2008-09-15 11:14
LeasingTeam Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach kadrowych, takich jak leasing pracowniczy i outsourcing kadrowo - płacowy oraz w profesjonalnym doborze pracowników.

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie projektowania i produkcji standardowych i indywidualnych materiałów POS, poszukujemy ambitnych oraz zaangażowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

MASZYNISTA SITODRUKOWY
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/09/08

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• Obsługa maszyn sitodrukowych (Insignia, Atmax) jedno i wielokolorowych (formaty: B0, B1 i B2)
• Utrzymywanie zgodności kolorystycznej w powierzonych pracach
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami drukarni
• Utrzymanie najwyższych standardów druku
• Dbałość o powierzony sprzęt i materiały
Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w drukarni
• Wykształcenie kierunkowe poligraficzne
• Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
Nasz Klient oferuje:
• Umowę o pracę (pełen etat)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Premię uznaniową


Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny)
z zaznaczonym w temacie Nr Ref. na adres: hs@leasingteam.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem (022) 460 50 07


Prosimy o umieszczenie w przesyłanej ofercie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”


LeasingTeam Sp. z o.o. posiada następujące certyfikaty w zakresie:
Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 636/1a
Doradztwa Personalnego nr certyfikatu 636/2
Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 636/3
LeasingTeam / 77.252.103.* / 2008-09-15 11:10
LeasingTeam – Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej. Dla naszego Klienta, renomowanej firmy drukarskiej poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko – INTROLIGATOR z doświadczeniem. Tel. 022 460 50 07, fax. 022 460 50 60 lub hs@leasingteam.pl.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanej ofercie następującej klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”

LeasingTeam Sp. z o.o. posiada certyfikaty w zakresie:
Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 636/1a
Doradztwa Personalnego nr certyfikatu 636/2
Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 636/3
menosmi / 2008-09-05 16:00
Poszukujemy kandydatów na specjalistów ds. programów inwestycyjnych. Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie. MY Cię nauczymy wszystkiego od podstaw.
Jeśli jesteś gotowy(a) na zmiany w swoim życiu i chcesz realizować swoje marzenia dzięki ponadprzeciętnym przychodom - pomożemy Ci uwierzyć, że "wolność finansowa" nie jest pustym sloganem.
Stawiamy na aktywność, inteligencję, kulturę osobistą, przedsiębiorczość i upór w dążeniu do celu. Firma, w której jesteśmy funkcjonuje w branży finansowej. Nasi specjaliści wywodzą się z różnych branż. Pracują dla nas inżynierowie, fizycy, matematycy, chemicy, ekonomiści, finansiści, byli prezesi i właściciele firm, nauczyciele i oficerowie.
Nie wiem na jaki wysiłek Cię stać i ile chcesz zarabiać, ale w tej firmie ambitni i konsekwentni zarabiają NAPRAWDĘ dobrze.
I na koniec najważniejsze TU pracuje się NA SIEBIE. Profesjonalna ścieżka kariery daje możliwości awansu pionowego i poziomego.
Niestety nie płacimy za piękne oczy. Liczą się efekty.
Miejsce zamieszkania nie jest ograniczeniem. W moim zespole pracują specjaliści mieszkający zarówno w Warszawie, Katowicach, jak i w Zakopanem.
Zapraszam na rozmowy kwalifikacyjne do Biura Regionalnego w Katowicach.
Kierownik Zespołu Specjalistów ds. programów inwestycyjnych
Kontakt: m.la_bu@interia.eu Tel 601438547
hanka7275 / 2008-08-26 15:47
Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowa pracą, kliknij na poniższy link:
Kliknij tutaj
Marta84 / 212.160.71.* / 2008-08-19 12:46
Szukam pracy w Warszawie jako ASYSTENTKA ANALITYKA KREDYTOWEGO. Zainteresowanych pracodawców bardzo prosze o kontakt e-mail: rucinska.marta@wp.pl
james90 / 87.205.37.* / 2008-08-18 08:13
Cześć! Nadal w internecie nie mogę znaleźć ciekawego serwisu z ofertami pracy dla młodzieży, ale serwis www.praca-dla-nastolatka.pl , na który już wcześniej natrafiłem ma w środę ruszyć /na razie trwaja testy/ i podobno jest na nim wiele ciekawych ofert pracy nie tylko na wakacje, ale też w roku szkolnym /wieczory i weekendy/. Ciekawy jestem czy znajdę sobie tam coś odpowiedniego. Nadal proszę o pomoc w znalezieniu ofert pracy dla siedemnastolatka.

Najnowsze wpisy