Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ogłoszono przetarg na sprawowanie władzy, chętnych jest wielu

Ogłoszono przetarg na sprawowanie władzy, chętnych jest wielu

Wyświetlaj:
lopez / 193.201.167.* / 2006-01-16 08:52
A mnie to wszystko wisi z wyjętekiem jednego, ale to tym innym razem... Artykuł jak zwykle jest tendencyjny i Pana Autora już dawno nie trawię, pdobnmie jak ojca Rydzyka, ale widać i jeden i drugi ma prawo do wyrażania swych opinii. Szkoda tylko, że i jedenemu i drugiemu udaje się "zbajerować" tak wiele osób. Co zaś do przetargu na władzę powienm jedno, żal mi patrzeć jak mój kraj marnieje przez ludzi, dla których stołki są ważniejsze od dobra ogólnego (dotyczy to zarówno Tuska jak i Kaczyńskich, Leoppera, Giertycha), żal patrzeć jak za moje pieniądze z podatków to chołota zmienia prawo, marnotrawi ostatnie "biblijne talenty". Za parę lat będziemy przez to cierpień nędzę, bo nie umieliśmy wykorzystać darowanych "talentów". pozdrawiam wszystkich patriotów, którzy wyżej od pieniędzy cenią obowiazek służenia Polsce
Axon / 213.158.197.* / 2006-01-15 10:22
Właśnie zobaczyliśmy skrawki IV RP, którą gotują nam Kaczyńscy. Pomimo wszystkich przewał, brudów i złodziejstwa jakie się rozpanoszyło przez ostatnie 8 lat (AWS i SLD) wolę te układy - od czasu do czasu miałem wrażenie, że żyję w nomralnym kraju... Przynajmniej od czasu do czasu... Teraz już wcale.
Marek53 / 83.24.34.* / 2006-01-14 01:00
Łaskawco, język z epoki głębokiej komuny. To wtedy premię się potrącało z spartolenie roboty.. W gospodarce normalnej premię się przyznaje za efekty ponadprzeciętne. Za przeciętne jest pensja..

W całych wypocinach zapomniał Pan,w upojeniu własnym słowem, o POprawnych politycznie. Bez nich Giertych z Lepperem i pogrobowcami PZPR mogliby drzeć nie tylko koszule na piersi ale i spodnie, a i gęby i nic z tego by nie wyszło.

Zwalanie całej winy na PiS jest lekkim nieporozumieniem. Może po prostu obrażalska panienka (mój Ojciec rzekłby praczka) nie dorosła do polityki. Może, gdyby w poczuciu zagrożenia, nie spławili kilka miesięcy temu prof. Gilowskiej sprawy miałyby się inaczej.

To przecież PO poparło LPR-owskiego wic-ka. reszta ferajny się przecież nie liczy.

Była szansa na RP-6. Wystarczyło odrzucić budżet i zrobić nowe wybory. Jednak dietetyczna koalicja PO-LPR-SLD-Samoobrona zagłosowała za znanym. układem: my siedzimy na stołkach w sejmie, mamy diety, pokazujemy jacy jesteśmy dobrzy i mądrzy a rząd niech się męczy nad naszymi poprawkami do budżetu (wczoraj PO miało ich 70, dzisiaj Komorowski, z uśmiechem Millera, ogłosił już 120).
Ireneusz / 83.8.147.* / 2006-01-15 00:57
Tylko zacietrzewienie w obronie PiS-u nie pozwala Panu dojrzeć smutnej prawdy, o której traktuje felieton J.Płaskonia. Jest dokładnie tak jak napisał: ogłoszono przetarg na władzę. Takie są fakty i żadne gadanie o tym, że któraś z partii jest lepsza lub gorsza, bardziej lub mniej moralna tego nie zmieni. Jak nisko trzeba upaść żeby bronić postępowania PiS. Jak nisko trzeba upaść, żeby bronić postępowania PO i innych stronnictw. Nie ma żadnego uzasadnienia na to co się dzieje w polityce poza niepohamowaną żądzą władzy wszystkich jej aktorów. Nie rozumiem komentarzy ludzi, którzy w obecnej sytuacji biorą stronę jednych czy drugich. Po co wy wogóle chodzicie na wybory ? Chyba po to, żeby się masturbować przed telewizorem i doznawać orgazmu oglądając kolejne gorszące awantury w sejmie. Dla mnie całe to towarzystwo jest godne pogardy, której nie jestem w stanie wyrazić w słowach i dałbym wiele żeby ich wszystkich zapakować w kontener 40ft i wysłać gdzieś cholernie daleko. Nie mogę po prostu się patrzyć na tych pseudoekspertów, pseudopolityków, mówiąc krótko zwykłych gnojków jak się doskonale bawią mając więcej niż godziwe uposażenia wypłacane min. z pieniędzy, które co miesiąc wyrywa z mojej kieszeni urząd skarbowy.
Wapniak / 83.7.25.* / 2006-01-16 14:47
Jaki kram taki Pan! - szanowny Panie.
..."Jak nisko trzeba upaść żeby bronić postępowania PiS".... Oj, tam! Dajmy im trochę czasu. I tak nic lepszego nie ma. W miarę o czystych rękach, poza ekscesami "braci" Kamińskich, Jurka, Zalewskiego... Uwikłani w koligacje z Kościołem Katolickim...
Zobaczymy z jaką "kartką" przyjedzie od Wielkiego Brata P. Jarosław?...
A na wybory idzie się obowiązkowo, z dobrym czerwonym mazakiem!...
real / 81.219.244.* / 2006-01-14 17:16
Panie Marku - zalecam dokładniejsze czytanie własnych tekstów, bo sobie pan w nich sam zaprzecza, z czego potem wychodzi nielogiczny bełkot. W imię logiki - jeśli PO wprowadza do budżetu poprawki, to nie po to aby siedzieć na stołkach i nic nie robić - to nielogiczne zestawienie. Opozycja (mająca coś swojego do zaproponowania) nie jest od tego aby ślepo popierała rozwiązania rządu, jeśli w ich przekonaniu mają lepszą propozycję. Kolejne nielogiczne zestawienie które panu zarzucam - to stwierdzenie, że PO wniosła 120 poprawek do budżetu bo jest dietetyczną opozycją. Bezsens - bo jeśli te poprawki nie będą się podobały większości sejmowej, to większość będzie głosować przeciw co w konsekwencji doprowadzi do nie uchwalenia budżetu i wcześniejszych wyborów. Pana wypowiedzi jak można zauważyć, nie mają nic wspólnego z obiektywną analizą sytuacji, natomiast są przesycone emocjami i to negatywnymi w stosunku do jednej z partii. Czyżby Tusk lub Rokita obrazili pańskiego dziadka????
xxz / 71.106.117.* / 2006-01-14 00:18
Tak to jest jak sie najpierw obiecuje gruszki na wierzbie,potem zachlannie zgarnia cala pule nie pozostawiajac nic dla gawiedzi i wrescie okazuje sie,ze rozumek za maly,a lapki za krotkie aby to wszystko utrzymac.
cir / 83.8.242.* / 2006-01-13 08:57
Ośrodki władzy często były za granicą - jednak były to potęgi.
LEO / 83.10.217.* / 2006-01-13 23:11
jestem za aby do posłów stosować przepisy kodeksu pracy i wywalać dyscyplinarnie z parlamentu np za pijaństwo, karać finansowo za nieusprawiedliwioną nieobecność i partolenie roboty tylko kto to będzie robił - chyba że ozywimy marszałka Józefa P

Najnowsze wpisy