Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ogórek: Autostradowa autopromocja

Ogórek: Autostradowa autopromocja

Money.pl / 2008-04-30 07:47
Komentarze do wiadomości: Ogórek: Autostradowa autopromocja.
Wyświetlaj:
brzdąc / 85.222.34.* / 2008-06-05 15:57
Kartofel manifestował swoje niezadowolenie. A co on zrobił jak był na czele rządu ?? Też obiecywał 3 tys km autostrad.
Handel wyrokami 1 / 83.21.10.* / 2008-05-01 12:20
Dlaczego nie mówi sie o Kulczykowej autostradzie. Jest po prostu tragiczna !
Czyżby "Jasiu" miał dobre układy z PełO.
Jasiu korumpuje zresztą wszystkie rzady....
prawiezaratustra / 2008-05-01 09:40 / _

To nie politycy, ale wkurzeni kierowcy składając kolejne skargi do UOKiK są w stanie ominąć wszystkie przeszkody na drodze do uregulowania rynku.
(...)
Lepszych autostrad szybko mieć nie będziemy, ale z promocji cenowej skorzystać możemy. Tylko, żeby odebrać swoje 6 zł, trzeba będzie wysłać reklamację, co będzie kosztować co najmniej 3 złote.


Zatem konkluzja nietrafiona?
Zygfryd222 / 77.115.73.* / 2008-04-30 15:08
Jasne że te 25 km naszej nowo oddanej autostrady to niewiele ale jestem gotów za to zapłacić 6 zł bo z dojazdem do 3miasta to czasem tragedia. Tak więc fakt 6 zł to dużo jak za jedyne 25 km, lecz fakt faktem ten odcinek w dość znacznym stopniu ułatwia mi powrót do domu i napewno nie tylko mi...
U$3 / 2008-04-30 14:21
Ogórek , ogórek, ogórek
zielony ma garniturek ;-)
Pozdrawiam
andowc / 83.30.79.* / 2008-04-30 11:11
Autostrada do nieba.
juz po PO / 83.29.46.* / 2008-04-30 14:15
Niebo to dobre miejsce.
Tuskolandia to dobre miejsce dla naiwnych.
Tuskolandia to kraj gdzie piękne są autostrady.
Tuskolandia to kraj gdzie nie rosną ceny jabłek, cebuli i nawet ziemniaków.
Tuskolandia to dobre miejsce dla naiwnych, ale tu ich nie ma.
Ziemniakc / 77.115.73.* / 2008-04-30 15:10
Za zimne lato Tuska też bedziesz scigał...???
Tak tylko pytam :)
juz po PO / 83.29.46.* / 2008-04-30 10:41
A ja myślałem, że jak przyjdzie DOWALD to znikną problemy z autostradami. Myślałem, że ceny jabłek i cebuli nie będą takie wysokie. Myślałem, że gospodarka się rozkręci, bo te 7% PIS-owskiego wzrostu gospodarczego to nic – DOWALD dopiero dowali. A tu jednak klapa za klapą. I cebula zdrożała, i jabłka zdrożały i autostrady do bani.
Po co myśmy tę żabę jedli?
sylmaro / 77.113.91.* / 2008-05-01 15:47
Nie mysl tyle, tylko wracaj do szkoły. Autostrad nie buduje się w pół roku, na efekty trzeba poczekać. Obecna sytuacja drogowa i gospodarcza to efekt zaniechań poprzednich rządów!!!
Handel wyrokami 1 / 83.21.10.* / 2008-05-01 09:58
Rzad Partii Obcych NIC nie robi - skupia uwagę na działaniach PR.
Premierek Dyzma jest pusty i leniwy.....
antykaczorski / 80.53.45.* / 2008-04-30 21:13
o jakim wzroscie 7% mówisz, że to PIS-owski ????
Skonsumowali i przeszkadzali aby nie było więcej !!! To idioci chorzy na władzę i homofobii.Gdyby wygrali juz mielibysmy obozy koncntracyja dla tych co nie z nimi i stojacych nie tam gdzie oni KACZORY !!! Bachory nie znajacy podwórka - i z zazdrości gotowi na wszystko- wg " po nas choćby potop" !!!! Nie mogę sie doczekac kiedy ten kurdupel z paraw leninowskiego przestanie blokować fotel w pałacu prezydenckim !
Myślałem, że gospodarka się rozkręci, bo te 7%
PIS-owskiego wzrostu gospodarczego to nic
cr3ate / 2008-04-30 11:18
I dlatego zadna ekipa nie moze sie utrzymac w tym kraju przy wladzy, bo kazdy chce zmian juz teraz, natychmiast! Najdalej w ciagu 2 dni, no moze tygodnia. Jesli tak sie nie dzieje, to znaczy, ze wladza do dupy i znowu trzeba ja zmienic. Wolales awantury, obrazanie wszystkich jak leci i zniechecanie do nas innych panstw? A moze budowanie panstwa policyjnego ci odpowiadalo? Zauwazyle, ze wszystkie PiSuarki maja dziwne zbiorowe zaniki pamieci :)
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-04-30 14:53
Awantury wywoływały media kolego - a to rowiązany but premiera, a to że za niski, nie ma konta i inne kolosalnej wagi argumenty merytoryczne. Gdy np. pawlak mówi odczepcie się do prasy to tylko reżymowa TVP to pokazuje, nawet tak wyczulone na interes społeczny i rozpasanie wladzy szkło kontaktowe milczało.
Co do państwa policyjnego wolę je nadal. za poprzednich rządów ukradli mi 2 samochody, a za rządów Tuska, Bieleckiego i Balcerowicza policjant przyjmujący zgłoszenie dał mi nawet dobrodusznie adresy "warsztatów" gdzie powinienem szukać samochodu. Za cimoszewicza gdy jadąc tramwajem widziałem włamanie do samochodu w centrum 100 m od komisariatu na dworcu PKP W-wa Centralna nawet nie chcieli przyjąc zgłoszenia i spisanych nr rejestracyjnych i rysopisów sprawców.
Od czasu kiedy Kaczyński został min. sprawiedliwości z mojego parkingu nie zginęło żadne auto, moja matka nie musi płacić haraczu mafii za prowadzenie małego sklepiku. Ale ty tłumacz to sobie moją ciemnotą, zacofaniem, moherem i jak to zręcznie określiłeś zanikami pamięci.
A zmian chę natychmiast czekam już 18 lat i ciągle słyszę podwyżki dla lekarzy 2011, podatek liniowy 2011, reforma skarbowa 2011, autostrady 2011. Zaniki pamięci pewnie mam, ale kojarzę pewne fakty dotyczące przyszłości - wszystko to będzie po wyborach mistrzu, po wyborach - zrozumiałeś.
cr3ate / 2008-04-30 15:02
No tak, faktycznie, to kolejne rzady sa winne temu, ze kradna samochody :) Nie uwazasz, ze to jest smieszne? Jak mozna winic rzad za kradziez samochodu. A policja jak byla leniwa, tak jest i bedzie i to zalezy tylko od przelozonych danego kraweznika, czy wyciagna konsekwencje czy nie. Jakos ani mi, ani zadnemu mojemu znajomemy nie ukradziono zadnego samochodu za kolejnych ekip. Jednak przeszkadzalo mi bardzo, ze musialem sie za kazdym razem wstydzic braku oglady, braku kultury, nieznajomosci jakichkolwiek manier itp. Natomiast odpowiada mi to, ze wszystko jest robione na spokojnie, powoli, bez zbednego huraaaaaaaaaaaa i wymachiwania szabelka. Bez obrazania sie, obrazania innych i tekstow w stylu "jeszcze zobaczycie".
~kazek / 2008-04-30 19:03 / Bywalec forum
Taka wypowiedź na portalu Money? To zaskoczenie. Totalny ignorant, że aż trudno uwierzyć!
„kolejne rzady sa winne temu, ze kradna samochody?” – oczywiście, że TAK.
A na co miałby mieć wpływ rząd polski, jak nie na przestępczość (wzrost, spadek, stabilizacja), na wzrost gospodarczy (jest lub brak), na opracowywanie ustaw itd.
Na co miałby mieć wpływ rząd polski? Czy na wielkość ogórków (tu przepraszam panią Katarzynę) w dorzeczu dolnej Amazonki?
Co to za wypowiedź totalnego ignoranta?
„kolejne rzady sa winne temu, ze kradna samochody”. Oczywiście, że tak! Za rządów PIS wszelkiego rodzaju przestępczość została bardzo ograniczona. Przestępcy poczuli strach, a w wielu przypadkach przerażenie. Dotyczyło to zarówno cieniasków jak i grubych rybek (Krauze, Stokłosa i im podobni).
Obecny rząd już bardzo wydatnie zwiększył poczucie bezpieczeństwa takich cieniasów i grubych rybek, ale nie zwykłych obywateli…
Do wezyra: Teraz musisz dobrze pilnować samochodu – takie czasy.
cr3ate / 2008-04-30 20:48

Przestępcy poczuli strach, a w wielu przypadkach przerażenie.
Dotyczyło to zarówno cieniasków jak i grubych rybek (Krauze, Stokłosa i im
podobni).


A slyszales o czyms takim jak domniemanie niewinnosci?
Ano tak! Zapomnialem, ze jak pan prezes nazwie kogos przestepca to tak jest i basta :)
Ja jednak nadal wole zasade, ze czlowiek jest niewinny poki mu sie nie udowodni winy. W polsce jednak nadal to zwykly obywatel musi udowadniac swoja niewinnosc.
Nie uwazam sie za ignoranta lecz realiste i nie wierze w to, ze kolejny jakis rzad bedzie mial wplyw na zlodziejaszkow samochodow, wlaman, kieszonkowcow itp. Tym sie musi zajac policja, ktora nie wiele robi, a nie rzad. Rzad niech sie zajmuje gospodarka, bo to poki co kuleje i jak dla mnie jest najwazniejsze.
Handel wyrokami 1 / 83.21.11.* / 2008-04-30 07:47
Ale rycho Krauze od dawna jest w temacie motoryzacyjnym - powinien budować drogi.
Przeciez samochody kradł już cwierc wieku temu !!!!!!
Teraz pora na wieksze złodziejstwo !!!!

Najnowsze wpisy