Forum Polityka, aktualnościKraj

Ogródki Działkowe w Polsce. Rucha Palikota broni emerytów i rencistów

Ogródki Działkowe w Polsce. Rucha Palikota broni emerytów i rencistów

Wyświetlaj:
piotrko777 / 2013-06-07 15:42
Wszystko co jest na działkach powstało ze składek działkowców na nieużytkach których nikt nie chciał. Nikt nam niczego nie zafundował. To że miasto się rozwija to rzecz normalna. Cmentarze także będziecie deportować z miast? Wokół jest najczęściej wiele innych niezagospodarowanych terenów. Teren uzbrojony przez działkowców to jednak smakowity kąsek.

Dlaczego podobnych roszczeń nie ma PO-komuna w stosunku do PZŁowickiego, PZWędkarskiego, ... i innych. A może PO-nacjonaliści i o nich już myślą?

Działkowcy nie proszą. Działkowcy żądają. 4 miliony działkowców to tyle ile było wyborców którzy oddali głos na PiS w 2011 dając mu ponad 34% mandatów w parlamencie.
działkowiec / 178.235.89.* / 2013-05-16 09:43
Przede wszystkim emerytów i rencistów to ma działki jakieś 20 procent reszta to małżeństwa w średnim wieku .O działki walczy!! tak zwany,, związek działkowców" pozostałości ze starej komuny którzy to mają ciepłe posadki i Grube! pieniądze! do dyspozycji bez jakiejkolwiek kontroli.Oddać działki działkowcom i problem sam się rozwiąże z działkami i związkiem!. Pozdrawiam.Działkowiec kilkunastoletni .
malinas / 2013-05-08 15:10
aa przepraszam bardzo czy ogrodki dzialkowe naleza tylko do emerytow i rencistow? sam jestem swiezo po studiach, pracuje i mam wlasna dzialeczke rekreacyjna i dzialkowa pod wielkim miastem i co? mnie to sie nie dotyczy juz xD?

Najnowsze wpisy