Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ojca Rydzyka sposób na działki

Ojca Rydzyka sposób na działki

Money.pl / 2008-01-30 08:42
Komentarze do wiadomości: Ojca Rydzyka sposób na działki.
Wyświetlaj:
bt / 83.21.184.* / 2008-01-30 18:29
czemu nie przjrzy sie rydzykowi UKS?? Zalegle podatki , odsetki i kary wystarczylyby na podwyzki dla wszystkich strajkujacych ..
Elendir / 2008-01-30 08:42 / Łowca czarownic
Ciekawe jakby PiS nazwał ten proceder gdyby dotyczył kogoś innego...
dobranocEURO / 79.188.238.* / 2008-01-30 10:32
kupił działki aby posatwić kampus akademicki, ale proceder ! Jasne wy stawiacie namioty z piwem i Kartonowy Dudek namawia do jego picia. Macie problem ze standardami. Przypomnę ci .... że na PiS głosowało 5 300 000 obywateli , zaledwie 1,2, mln mniej niż na twoją zakichaną "prawdomówną " Platformę, a prezydent profesor Lech Kaczyński został wybrany głosami 8 257 468 obywateli. Dotarło ?

A moze wiesz dlaczego Grnkiewicz robie prezent koncernowi ITI , właścicielowi Legii budując mu stadion z budżetu Warszawy za 360 000 000 zł. ? Wiesz ?
A moze wiesz dlaczego utraciła dotacje unijne do oczyszczalni ścieków Czajak w wysokości 340 mln. euro ?
A może wiesz dlaczego Pawlak kasuje nałożona na J&S Energie karę bliską 500 mln zł. ?
Wiesz ?
Taką listę można pisać ...i pisać.
Jak oni zbudują te stadiony jak pozostał Mariusz Kamiński w CBA ?
Takie cymes geszefty mogły iść .....
Elendir / 2008-01-30 19:31 / Łowca czarownic
Jest jedna zasadnicza różnica między nami. Ty jesteś z PiS, a ja nie jestem z PO. Ty traktujesz krytykę PiS jako atak na swoją osobę, a ja mam tyle wspólnego z PO co większość obywateli tego kraju. W związku z tym wypraszam sobie jakiekolwiek WY. Dotarło?

Po drugie zostawiając na boku kwestię intencji, to proceder nie był uczciwy wobec reszty obywateli kraju, a zarówno Rydzyk jak i PiS uważają siebie (przynajmniej tak wynika z ich publicznych wypowiedzi) za kryształowo uczciwych.

Podajesz przykład jak Gronkiweicz komuś wybudowała stadion. A masz jakiekolwiek informacje o korzyściach jakie ona, jej rodzina bądź ludzie bezpośrednio z nią związani odnieśli z tego tytułu? Zresztą jeśli chodzi o Legię to nie uważam, że budowa stadionu to prezent bynajmniej nie tylko dla ITI. Dlaczego Pawlak kasuje karę to wiem - bo była nałożona niezgodnie z prawem. Jak chcesz przedstawić inną wersję (w tym lub innym przypadku) to chętnie się z nią zapoznam. W końcu uważasz że listę można mnożyć, nieprawdaż?

Jeśli chodzi o Kaczyńskiego, to raczej nie powtórzy swojego wyniku. Poza tym znowu tutaj pojawia się nazwisko Rydzyka. Rączka rączkę...
bt / 83.21.184.* / 2008-01-30 18:31
Ciekawe jak pis prezydent kaczynski zostal profesorem. normalny ryb wymaga pracy naukowo-dydaktycznej , publikacji itp. jakos nie moge znalezc nic autorstwa tegoz 'profesora' ..

Najnowsze wpisy