Forum Polityka, aktualnościKraj

Ojcie Rydzyk skarży się na telefoniczne nękanie

Ojcie Rydzyk skarży się na telefoniczne nękanie

Wyświetlaj:
!@#$ / 83.7.33.* / 2010-06-11 14:59

Zgodnie z prawem, prokuratura po otrzymaniu zawiadomienia o przestępstwie wszczyna postępowanie sprawdzające i ma 30 dni na decyzję o wszczęciu formalnego śledztwa lub o jego odmowie.

Właśnie takie jest u nas prawo. Do 30 dni prokuratura będzie miała to w dupie. Najpierw są pogróżki, a potem grożący przechodzą do czynów. Nie wiem czy ktokolwiek zdaje sobie sprawę z tego, że O. Rydzyk jest w niemalże identycznej sytuacji jak niegdyś był Śp. Ks. Popiełuszko. O.Rydzyk podobnie głosi prawdę, choćby o tym, kto jest zabójcą Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wielu innych śmierdzących sprawach w obecnym rządzie, np. karygodne zaniedbania w profilaktyce przeciwpowodziowej. Nie mniej jednak zwykli szarzy ludzie mogą protestować przeciw takiemu stanowi rzeczy, wypowiadając się na forum. Chyba, że chcecie mieć kolejnego bohatera narodowego - tyle, że nieżywego, a wcześniej bestialsko torturowanego. Młodzi! Apel do was! Jak nie wiecie, jakimi bezwzględnymi bestiami są rosjanie, to poczytajcie historię Polski, oczywiscie publikacje wydane albo przed rokiem 1945, albo po roku 1989-tym
!@#$ / 83.7.5.* / 2010-06-10 15:02

W piśmie czytamy m.in., że od drugiego tygodnia kwietnia br. Radio Maryja jest przedmiotem szczegółowo zaplanowanego ataku politycznego w ramach walki z religią (...).

A kto ten atak zaplanował? Oczywiście, że Putin przy pomocy Tuska i jemu podobnej swołoczy. Pmiętamy, co powiedział O. Rydzyk niedawno? Nie? To przypomnę:
"Jesteśmy zdani tylko na KGB i Putina z Moskwy. Co to znaczy? Polacy zacznijcie myśleć i mówić innym. Jakoś nie mówią tego ludzie. Czekacie, żeby ksiądz powiedział. Wszyscy powinni mieć odwagę mówić. Jak będziemy tchórzami, to będzie się bardzo źle działo z ojczyzną".
No i Putin się mści, a polski wymiar sprawiedliwości nic z tym nie robi, bo to są pieski służące Platformie i Kremlowi. Ludzie! Rosja ingeruje w nasz Koścół! Czy wy tego nie widzicie tchórze?! Dalej chcecie się przyjaźnić?!
_CzarnyZajaczek_ / 83.28.117.* / 2010-06-10 00:56
heh, przestępstwa to tutaj prokuratura raczej nie znajdzie, a na pewno winnego nie uda się ustalić. Dlaczego tak uważam?

przychodzi do mnie sms od znajomego "nie mogę teraz zadzwonić, telefon mi pada, przedzwoń do mnie pod nr ..... PILNE" a ten numer to oczywiście zgłasza się Radio Maryja

głupi dowcip, który ostatnio zrobił furorę, ot co

a do niektórych komentujących: niezależnie od swoich poglądów na temat ojca Dyrektora, ani od tego że nie widzę tutaj żadnego przestępswa co najwyżej głupotę, to w państwie prawa ma prawo dochodzić swoich praw, ponieważ w co nie wątpiętakie masowe telefony musiały uniemożliwić normalne funkcjonowanie stacji przez jakiś czas (brak kontaktu ze słuchaczami)

co do medium mam wiele zastrzeżeń ale szerzenia faszyzmu nikt nie potrafił mu udowodnić, więc uznajmy zasadę domniemania niewinności za obowiązującą w stosunku do wszystkich, w przeciwieństwie do niejakiego Pana Zero
Maj mkjnhuz / 84.75.178.* / 2010-06-09 22:18
Ta sfora stracila juz kompletnie poczucie prawa. Nauczyli ich tego Palikot, Zbycho, Rycho i Miro oraz inn podobni, nie pomijajac Sawickiej i Misiaka.
Marius1919 / 2010-06-09 23:33
Podżegaj i Szpicluj - To były prawa podczas tej sPiSkowej kadencji !!!

Ta sfora nigdy nie miała poczucia prawa więc łatwo jej zarzucać że inna partia straciła, w końcu to siebie bierze za wykładnię !!!

Biedne Mochery otumanione przez faszystowskie wystąpienia dyktatora którego by się najchętniej wyrzekł cały Katolicki Kościół.

Smutne jest to że z wypowiedzi wynika że ani prawi ani sprawiedliwi !!!
rotor / 84.144.85.* / 2010-06-10 17:49
Ty Marius a moze ty Tusek jestes????
jak narazie widac to tylko ciebie otumaniono
biedny wykorzystany przez Propagande Oslow
czlowieku.
Narazie to za PO niszczy sie wszystko co dobre powstalo.
A ich jad jest rzucany na wszystkich prawych ludzi.
lciesiel / 2010-06-09 20:53 / Bywalec forum
A ja rozgłośnia nęka ludzi od wielu lat, to dobrze? Gdziekolwiek radio włączysz, to pierwsze ci się samo ustawi.. ;-)))
St. / 77.252.247.* / 2010-06-09 19:23
Powinni go zamknąć jako pospolitego złodzieja za wyłudzanie pieniędzy a nie wydawać pieniądze z podatków uczciwych ludzi.
Gall# / 213.158.199.* / 2010-06-09 20:52
Nasz kraj dotknięty nierządem platformy przechodzi głęboki kryzys.
Polska została cofnięta do roli wasalnego przywiśla, upadła kultura polityczna, zagrożony jest fundament demokracji.
Radiu Maryja z wielomilionową rzeszą słuchaczy odmawia się prawa do istnienia, odmawia mu się ochrony prawnej.

Dziś w Lublinie v-ce lider PO - bliski współpracownik Komorowskiego - bezkarnie zakłócił przebieg legalnego wiecu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego. Dopuszczono do ustawienia naprzeciw sceny - drugiej podobnej sceny, z której zagłuszano głośną muzyką i zniewagami wiec kandydata PiS.
Czy my żyjemy w republice bananowej? - czy to jest jeszcze demokracja? Co ma w tej sprawie do powiedzenia rząd Tuska i władze PO? Gdzie była prokuratura?
Marius1919 / 2010-06-09 22:00
Dziś usłyszałem zagadkę :)
Czym się różni PiS od powodzi ???
Niczym !!!
Jedno i drugie chce wrócić do koryta !!!
cozaczassy / 213.158.199.* / 2010-06-09 22:45
Banda Tuska niszczy państwo; rzuca - łajnem WSIowego Bronka w naród
St. / 77.252.247.* / 2010-06-09 22:07
Bardzo dobre i zgodne z prawdą :)))
ździcho / 77.255.38.* / 2010-06-09 19:03
Ojciec Rydzyk zbiera owoce swojej działalności publicznej. Która to jeszcze rozgłośnia w Polsce sieje tyle nienawiści, ksenofobii, nietolerancji dla jakiejkolwiek inności?
Do zdzicha i innych / 89.200.162.* / 2010-06-10 03:10
Uważam, że to musi byc naprawdę mądry człowiek. Tyle szykan na Niego a nie potrafią Mu niczego złego udowodnic. Widac , że bardzo przeszkadza obecnej władzy bo głosi niezależne poglądy. Nie można Go zastraszyc i zmusic do chwalenia władzy tak jak inne media.
A to co robi teraz PO to naprawdę tragedia. Dziwi mnie, że częś społeczeństwa jest taka naiwna.
A co do nienawiści, nietolerancji to właśnie obecnie rządzący atakują wszystkich , którzy mają odwagę mówic prawdę.
ździcho / 77.255.40.* / 2010-06-10 08:30

A co do nienawiści, nietolerancji to właśnie obecnie rządzący atakują wszystkich ,
którzy mają odwagę mówic prawdę.

Zgadza się co do joty, tyle że jak nadmieniasz dzieje się to teraz i niejako okazjonalnie, że tak się wyrażę. Od 10 kwietnia otworzył się worek z zawirowaniami (Smoleńsk, Wawel, powodzie, wybory) wszystko naraz i do tych zjawisk ludzie samoistnie nakręcaają się negatywnymi emocjami. Oczywiscie nie chcę wcale na tym polu pomniejszać zasług obecnie rządzacych. Tyle, że Radiomaryja nie okazjonalnie lecz programowo od samych początków swego istnienia prowadzi nienawistną nagonkę na mi.n. Żydów, homoseksualistów, muzułmanów, świadków jehowy oraz właśnie: głoszących niezależne poglądy i chyba generalnie osób innych ras czy nacji, którzy mieszkają w Polsce i siedzą tutaj cicho nie wadząc nikomu. Słowem na inność. Chyba temu nie zaprzeczysz.
ździcho / 77.255.38.* / 2010-06-09 22:36

TOKFM

A cóż to takiego?
Luka Toni / 83.3.13.* / 2010-06-09 16:30
Młodzieżówka PO czyli ta "światła i wykształcona" część społeczeństwa pastwi się nad Rydzykiem. W końcu Donek dawno ogłosił tego księdza swoim głównym wrogiem.

Walka z Kościołem którą prowadzi PO to wojna przegrana !!! Komuchy przekonały się o tym za czasów PRL-u
Natter / 2010-06-09 20:21 / Tysiącznik na forum
Z Kościołem nie ma sensu walczyć On sam już toni[e] afery pedofilskie to tylko preludium.Ta średniowieczna struktura niema już racji bytu.Jedno co potrafi to grabież majątku.Za komuny kościołowi się również nieżle się wiodło i tu masz lukę w pamięci.Prawdą jest że nieposłusznych kśięży maltretowano .ale to samo dotyczy świętego Kościoła poprostu herezję i czarownice paliła na stosach inkwizycja czyli coś w rodzaju SB.
ździcho / 77.255.38.* / 2010-06-09 22:43
O kurde faktycznie! Ja nawet bym nie pomyślał, że Rydzyk, Radio Maryja i TRWAM ma jakikolwiek związek z kościołem. Właściwie jedynie dewocja stanowi jakiś pomost między jednym a drugim.
Marius1919 / 2010-06-09 18:23
Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli:

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego.
St. / 77.252.247.* / 2010-06-09 17:04
To złodziej to twój guru?

Najnowsze wpisy