Forum Forum prawneBankowe

Okradzony w banku co robic?

Okradzony w banku co robic?

miroslaw_jarach / 83.24.8.* / 2009-07-07 00:46
Witam sprawa wyglada nastepujaca w sierode w ubieglym tygodniu poszedlem do mojego banku (BZWBK) w banku bylo dosyc duzo osob poniewaz na 2 okienka dzialalo tylko 1 podszedlem do okienka w celu zlecenia wykonania przelewu i odrazu wyciagnolem portfel w celu wyciagniecia pieniedzy nastepnie potfel schowalem do tylniej kieszeni.po wyjsciu z banku udalem sie do sklepu (sklep miescil sie za sciana z bankiem) w celu kupienia papierosow w momencie podejscia do kasy zorientowalem sie ze niemam portfela napewno nie zgubilem go w sklepie gdyz obeszlem caly sklep a w momecie mojego pobytu w sklepie bylem jedynym klijentem. Moje podejzenia wzbudzila pewna osoba ktora stala za mna w banku chwilke potym jak wsadzilem portfel do kieszeni zblizyla sie znacznie do mnie a nastepnie nagle wyszla.O sprawie zawiadomilem policje piersze slowo pana policjanta brzmialo:
-to powiedz pan mi teraz ile zes mial pan tam forsy ?
Odpowiedzialem mu ze okolo 20 zl poniewaz reszte kasy wplacilem na konto
a on na to:
ze on przyjmie zawiadomienie ale i tak tym sie nikt nie zajmie i ze szkolda i mojego i jego czasu.
ale jednak nalegalem i zawiadomnie przyjol
Poszedlem do banku w celu poproszenia o udostepnienie nagrania z kamery jednak odmowiono mi...
Nie chodzi juz o 20 zl tylko o sam fakt....
niedlugo minie juz tydzien czasu a policja jak nic nie zrobila tak nic nie zrobi
I TERAZ MOJA PYTANIE CZY WIE KTOS MOZE PRZEZ ILE CZASU BANK BZWBK PRZECHOWUJE NAGRANIA Z KAMER, PROSZE O WIARYGODNA I SPRAWDZONA ODPOWIEDZ...
Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM

Najnowsze wpisy