Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Olejniczak: Nominacja Mojzesowicza to kampania wyborcza

Olejniczak: Nominacja Mojzesowicza to kampania wyborcza

Wyświetlaj:
marksik / 84.234.0.* / 2007-08-01 09:26
Obserwuj synek poczynania Jarka bo za chwilę twoja ferajna będzie na tapecie. I co wtedy! Fora z Sejmu i do roboty trzeba się będzie zabrać . A tu obie rece lewe a w rekawach tony piachu.
edwardos / 79.187.37.* / 2007-08-01 09:02
co ten dzieciak gada, znowu dostał instrukcje od szmajdzińskiego. No tak nie ma tęczowych manif, zamkniety klubik LeMadame to chłopiec sie nudzi. Idź zanieś paczkę Sajmonowi z Kamerunu na Rakowiecką. Kiedy otwieracie filie LaMadame w Skierniewicach ?
R-2oor / 2007-08-01 15:45
Jakies kompleksy stary pryku ? Dla osób, którzy weszli w pełnoletność w PRL nie powinno być wogóle miejsca w polityce, bo tylko brednie wygadaują, toczą swe żałosne gierki polityczne i gówno wiedzą o gospodarce oraz świecie, który ich otacza. Spieprzać Dziady!
Floyd / 2007-08-01 23:10 / Tysiącznik na forum
Brawo! Nawet kochany umiesz poprawnie napisać "gówno" ale "w ogóle" już nie bardzo. Widać co ci jest bliskie
i wokół czego toczy się twoje życie.
No i oczywiście, jak każdy kretynek nie masz żadnych kompleksów.
R-2oor / 2007-12-14 10:50
@Floyd- Rozumiem, że Ty także zaliczasz do tych "starych pryków" o czym świadczy Twój konserwatyzm. Proponuje wykłady prof. Bralczyka pacanie. Może czegos się dowiesz o ewolucji języka jak i niej samej, czyli o czymś co Cię ominęło.
http://bojster.net/stuff/google_w_ogole.html
Sabre / 2007-08-01 08:39 / Tysiącznik na forum
Przecież wszystko jest jasne! Koalicja jest, bo trzeba kontynuować reformy i budować solidarne państwo. Ale też koalicji nie ma, bo koalicjanci zachowują się niekoalicyjnie. Koalicjanci jednak nie wyjdą z koalicji, bo poza nią nie zrealizują swojego programu. Ale też nie mogą w niej zostać, bo w takich warunkach nie da się pracować. Wybory są już bliżej niż dalej, a pamiętajmy że były dalej niż bliżej ... .
Chyba wszystko zrozumieliście?
MAO / 79.187.37.* / 2007-08-01 09:15
jak na to wpadłeś, tego uczą na uniwerytecie żakowskiego ? Zawsze wiedziałem że wszechLisy to mądre chłopaki.
Sabre / 2007-08-01 09:33 / Tysiącznik na forum
Proponowałbym nieco poszerzyć twoje tzw. horyzonty, czyli umiejętność obrzucania obelgami. Powtarzanie wyświechtanych bzdur o wszechlisach i uniwersytetach wzbudza już jedynie politywanie.
Postarajcie sie choć trochę.
P.S.
A pisząc o wszechLisach zalecałbym ostrożność - sporo zwolenników koalicji może odczytać to jako atak na koalicjanta (LiS) i znaleźć się w rozterce, a przecież nie wiadomo jeszcze do końca czy go chwalić, czy potępiać.
MAO / 79.187.37.* / 2007-08-01 09:58
sabre chce byc elegancki, proszę bardzo oto twój szef

TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/

„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”
głosuj na PO sabre !
Sabre / 2007-08-01 10:12 / Tysiącznik na forum
A co ty mnie tu ... Tuskiem? Ma być jakimś ministrem? Wywiad jest o nominacji Mojzesowicza i o cyrku w koalicji.
Bez odbioru / 83.22.238.* / 2007-08-01 18:17
Nie wdawaj się z nim w debaty bo facet niezbyt kuma o co biega. Zarówno jego nick jak i treść postów wskazuje ,że "swoje" myśli czerpie on z "Czerwonej książeczki".
exxel / 83.11.68.* / 2007-08-01 18:32
a z jakiej ksiażeczki czerpie swoje myśli Bez odbioru?
Zdzich / 2007-08-01 07:48 / Bywalec forum
A myślałem, że już dawno czasy minęły z brakiem sznurka w czasie żniw, gdzie sam urzędnik wysokiej rangi musiał zająć się tym sznurkiem. A tak na marginesie dawno już nie było słychać pana bulteriera.

Najnowsze wpisy