Forum Polityka, aktualnościKraj

Olejniczak szefem klubu Lewicy. Nie poleciał

Olejniczak szefem klubu Lewicy. Nie poleciał

Money.pl / 2008-12-16 19:43
Komentarze do wiadomości: Olejniczak szefem klubu Lewicy. Nie poleciał.
Wyświetlaj:
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-17 12:47
No cóż...Tak to niestety się zapowiada, że zostanie tylko PO i pis na scenie politycznej...Bardzo niedobrze...Ja osobiście wolałabym prawdziwą lewicę po drugiej stronie a nie udający lewicę w działaniu praktycznym a krzyczący "my prawica!" pis ale może jeszcze nie wszystko stracone...Mnie się ten Olejniczak na pewno bardziej podoba niż Napieralski a skoro wygrał wczoraj to może jest szansa że są na lewicy jeszcze jacyś myślący obywatele i dadzą radę odbudować trochę tę zagubioną partię...
Krzysiek84 / 83.15.98.* / 2008-12-16 19:43
Czyli jest szansa, że weto do pomostówek zostanie jednak odrzucone (mała ale jest)
szron / 83.17.191.* / 2008-12-17 08:29
mam taka nadzieje. Sld pod patronatem napieralskiego nie wejdzie do parlamentu, bo ich wyborcy nie zaglosuja na trzymajacych sztame z pisem i prezydentem. Dla dobra tej partii dobrze byloby odrzucic veto w sprawie pomostowek i pogonic napieralskiego.
Bankier_7 / 2008-12-17 12:16 / portfel / Punktator

Dla dobra tej
partii dobrze byloby odrzucic veto w sprawie pomostowek i
pogonic napieralskiego.

Albo przynajmniej niech się doadają to już będzie coś.
Taki podział niesłuży dobrze tej parti znanej zawsze z konsekwencji wewnątrzpartyjnej.
Pozdrawiam.
Gromosław / 193.28.230.* / 2008-12-17 20:25
odkąd razwiedka postawiła na PO SLD stacza się w niebyt (i bardzo dobrze). no cóż nie można grać na dwa konie. SLD już się nakradł, nagangsterzył a platformersy jeszcze się nie nachapali do syta więc łatwiej się nimi steruje. i gębę mają bardziej jewropejską. SLD pod przewodnictwem Olejniczaka czy Napieralskiego życzymy szybkiego zgonu. PO także!

Najnowsze wpisy