Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Oleksy jeździł samochodem paliwowych baronów

Oleksy jeździł samochodem paliwowych baronów

Wyświetlaj:
historyk / .* / 2005-07-01 20:19
POLITYK to kłamca i złodziej, więc każdy kto wybiera ten rodzaj działalności musi zakładać z góry że takim będzie lub takim się stanie. Następną domeną polityka jest wiarygodność lepsza lub gorsza, którą buduje swoimi czynami i wypowiedziami. Robienie wody z mózgów wyborcom należy do programowych działań wielu z nich. Prawdziwym majstersztykiem jest mówienie nieprawdy w taki sposób by wszyscy wierzyli że to prawda i głosowali za reprezentantem "TEJ PRAWDY". CZASY jedynie słusznych ideii odeszły zdawałoby sie do historii, a jednak chyba nie do końca, gdyż ciągle żyją Ci którzy do niedawna je stosowali i próbowali nam ją na siłę wpajać. Kłamstwo wielokrotnie powtarzane przez ludzi uchodzących za autorytety staje sie "PRAWDĄ", szkoda tylko że wiedzą o tym tylko nieliczni, Ci co robią ze swojego mózgu użytek !!!
Cesar / .* / 2005-07-01 18:12
To jest tak, ze wszyscy, co do jednego kazdy robi cos na boku. Losy Panstwa - my Polacy musimy o nie zadbac. No bo jak to by bylo:ma juz lesio,juz ma olek,ma juz wiesio,nawet bolek.ma juz marekma juz krzysiu,ma juz jurekno i zbysiu.ma juz wlodzio i kazdy smiec,no to i józio tez musi miec.----Chce byc wreszcie dumny, ze jestem Polakiem!
Psychiczny / .* / 2005-07-01 06:26
Wszyscy politycy to kupa śmierdzących złodzieji, bandytów i przekrętów! Wysłać ich w kosmos, ale przedtem dokładnie rozdrobnić!!!!!
rozczarowana / .* / 2005-06-30 17:01
Panie Oleksy, kiedyś uważałam Pana za uczciwego człowieka i bardzo tego żałuję. Stać Pana nie tylko na taki samochód, a część Pańskich dochodów pochodzi z moich podatków, dlaczego tak bardzo się Pan zeszmacił i zawiół ludzi, którzy w Pana wierzyli. Żal mi Pańskich dzieci, bo One znowu muszą się wstydzić za ojca.
wkur...ny na rzeczywistość / .* / 2005-07-02 14:19
Wiesz co - żal mi ciebie.Jeszcze się rozpłacz weż na kolana tego złodzieja i go pogłaskaj.
Kodpocztowy / .* / 2005-06-30 12:22
Niby z innej beczki:czy nie dziwnym wydaje sie fakt, że większość firm, firemek i róznych przedsięwzięć gospodarczych, ma swoje siedziby w okolicach Warszawy? Dla ludzi biznesu ze świata nie gardzącego pograniczem Prawa, może to byc doskonała wskazówka, że wypasiona teczuchna załatwia wszelkie problemy mogące bruździć koszeniu kasy na Lechickiej Łące.Dla mnie to fakt, ale może sie mylę?
George / .* / 2005-07-04 06:47
Proszę Pana/Pani! Jest taka teoria, która mówi, że skalę centralizmu państwa można mierzyć skalą rozwoju regionu stołecznego w stosunku do innych regionów. To że Warszawa i okolice mają znacznie niższe bezrobocie, najwyższy wzrost, przyciągają najwięcej kapitału i największe firmy mają swoje siedziby w Warszawie jest więc wyrazem skupienia nadmiaru władzy w rękach państwa. Źle to świadczy o Polsce.
olo / .* / 2005-06-30 12:22
a o sprawie zlikwidowania przez słyżby specjalne urzędnika skarbowego, który chciał kontrolować firmy żony Oleksego to już cisza....
PanLolek / .* / 2005-06-30 12:15
Ziutek, to dopiero początek.A uczciwości mozesz mieć tyle co kłaków na pałce.Możesz sobie jeździć czym chcesz i od kogo chcesz, ale gdy przychodzi czas trudnych pytań, to wiedz, że jest to czas próby - czy jestes gościem odpowiedzialnym za swoje poczynania, czy jak reszta swołoczy bedziesz sie oglądać kto wyciągnie cie spod świateł rampy.Żal mi nas, ze mamy takich tfu!reprezentantów.
AJK / .* / 2005-06-30 10:59
Słuchajcie poprostu nie pojdzmy do wyborow dopoki nie zmniejsza sejmu i senatu dokladnie o polowe. Czy stac nas na to?? To wazne. Zrobmy blekitna rewolucje.
demokrata / .* / 2005-07-01 09:35
Myślę, że akurat odwrotnie, powinniśmy pójść gremialnie, całym społeczeństwem i po prostu: SKREŚLIĆ WSZYSTKICH. To będzie nasz głos. Ważny głos. Niech go usłyszą.
LONEK / .* / 2005-06-30 09:18
PAN JÓZIO TO "KALI" ZE SWOJĄ FILOZOFIĄ ! >GRZECHEM JEST JAK KTOŚ KALEMU URAŚĆ KROWĘ, ALE JAK KALI UKRAŚĆ TO NIE JEST GRZECH
sugar / .* / 2005-06-30 07:49
I co mu zrobimy jako Polacy. NIC , bo naród ma za słabe możliwości a z mafią i rządem trzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Wlado / .* / 2005-06-30 07:33
To co napisał "kuku" jest może dobrym pomysłem, ale trzeba wiedzieć, że ci co dostają te samochody i ci co daja pójdą do głosowania i się wybiorą i to na pewno. Oni są bardzo obowiązkowi, do bulu.
klukunek / .* / 2005-06-30 05:55
Dzisiaj Oleksy , jutro znajdą coś na Cimoszewicza , bo kandyduje . Jakby dobrze się przyjrzeć , to na Giertycha można by znależć bata , bo ma też na sumieniu pweien bank itd. , itp. , et cetera......
librant / .* / 2005-06-30 04:08
Jozik co ztoba Twoj kolega Cyrankiewicz byl madrzejszy?A tak naprawde to przesral wszystkopan Walesa z matka boska w klapie w swojej mary-narce. LIBRANT
Jacek / .* / 2005-06-29 22:35
Ale oni są obrzydliwie pazerni. Mają przyzwoite dochody a mimo to "lewe" źródła dochodów są czymś zupełnie normalnym. Przecież to jest tak widoczne, że nie można nie wpaść. Chociaż....
Grossvater / .* / 2005-06-29 23:24
Nic dziwnego że przyschła sprawa "marszalicy" Grześkowiakowej i zasiadania córki też w jakiejś lukratywnej RN, wszyscy są umoczeni. Totalna ignorancja władzy, jakże ubożuchno było w PZPR.
kuku / .* / 2005-06-29 22:12
Powinno się powołać Trybunał Egzekucyjny zamiast Trybunału Stanu. Oczywiście nierealne, ale idźmy wszyscy niezadowoleni na wybory i zróbmy społeczny trybunał egzekucyjny. Jak nam się nie podoba nikt z prawa, ani z lewa, środka, czy półsrodka to tym bardziej powinniśmy pójść i oddać głos nieważny ( nie pustą kartkę, ale przekreśloną ). Miała Ukraina swoją pomaranczową reowlucję. My zróbmy naszą "nieważną" rewolucję. Pokażmy naszym drogim wybrańcom-popaprańcom, że ich legitymacja do rządzenia nami opiera się na znikomej liczbie ich wyborców.
demokrata / .* / 2005-07-01 09:42
Popieram. Skreślmy wszystkich. Tyle, że każdego i z osobna. Bo każdy z nich jest doskonałym i godnym reprezentantem ... tego zacnego narodu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy