Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oleksy sypie kolegów z lewicy

Oleksy sypie kolegów z lewicy

Money.pl / 2007-03-22 09:21
Komentarze do wiadomości: Oleksy sypie kolegów z lewicy.
Wyświetlaj:
niezszamba / 80.55.218.* / 2007-03-28 14:06
kluca sie miedzy soba bo krasc juz niema co i czego (nic nie zostalo albo niewiele)
wladymirex / 83.20.125.* / 2007-03-24 21:38
Przyznał by się że był nawalony jak meserszmit i dał się podprowadzić.Guziec (afrykańska świnia) ma już 800 godzin nagrań i to nie tylko lewicowców. W odpowiednim momencie zostaną uruchomione.
asterix / 83.25.85.* / 2007-03-24 12:54
Ha, ha. Wyobrażam sobie jaki teraz musi być popłoch wśród "kumpli" Gudzowatego. Ciekawe czy są odważni , którzy zasiądą z nim przy stole? A może miał już dosyć gości i chciał np. jajecznicę zjeść sam?
asterix / 83.25.85.* / 2007-03-24 12:27
Czy ktoś pamięta jak socjalizm się chylił ku upadkowi i na podreperowanie notowań zmontowano taśmy z rzekomej rozmowy Lecha Wałęsy z bratem?
fupa / 89.76.221.* / 2008-03-15 10:27
Zmontowano nie tyle rozmowę, co zmontowano obraz (z kręcącym się magnetofonikiem zbranym bratu Wałęsy) z dźwiękiem pochodzącym z podsłuchu z wozu na zewnątrz budynku (o czym świadczyły efekty Dopplera spowodowane ruchami powietrza).Zmontowanie obrazu z dźwiękiem miało sugerować, że nagranie wykonał własny brat Wałęsy.
To samo było z "gwoździem" Ziobry, który pokazywał gów..ny dyktafonik, a nagranie pochodziło z profesjonalnych mikrofonów kierunkowych zainstalowanych w pomieszczeniu (I Lepper dał się nabrać, zaczął gorączkowo zmyślać, że Ziobro gmeral ręką pod marynarką, żeby wyłączać dyktafon w niewygodnych momentach).
A co Wałęsa wygadywał!? Największy wstyd, to to że BISKUPI swoim autorytetem postanowili zaręczyć, że to jest nieprawda, że głupek tego o Kościele nie gadał!
zmontowano taśmy z rzekomej rozmowy
Lecha Wałęsy z bratem?
persena / 83.2.86.* / 2007-03-24 03:06
no to pis-iki z poplecznikami rączki zacieraja, trzeba zademonstrować zbulwersowanie i napławić się szczęściem do syta, bo to jedyna taka okazją do "zwyciestwa" :-/ kamyczki w dłoń!
BEZPARTYJNY / 80.55.218.* / 2007-03-23 16:31
wszystko to i wiele innych spraw czy z lewicy czy z prawicy konczy sie bez echa .CZEKAM W KIEDY BEDE ZYL W KRAJU UCZCIWYCH RZADOW , CHYBA NIE DOCZEKAM
jfk / 83.175.144.* / 2007-03-23 11:42
Trzeba pić z głową a nie z kolegami.
Aleksy O / 91.94.163.* / 2007-03-23 10:20
Brawo Józek,świetnie się rozprawiłeś z kolesiami,którym marzy się jeszcze wadza,a ciebie chcieli odstawić na boczy tor,to niesprawiedliwe.
waz(usa) / 64.21.106.* / 2007-03-23 03:49
Prawdopodobnie jakas teatralna zadyma dla odwrocenia uwagi od spraw istotnych.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-03-23 13:32
tia... "teatralna zadyma".

Na którą to "teatralną zadymę" nie wiedzieć czemu przerażony Kwach rzuca inwektywami i posądza Oleksego o zdradę. No tak, Oleksy zdradził CZERWONĄ MAFIĘ, a mafia nie ma zwyczaju zdrady darować...
SPRINGER / 62.121.118.* / 2007-03-22 20:25
To wszystko śmierdzi mi jacusiem kurskim. On jest specjalista od szkalowiania w tej ekipie.

Dziwne, że nie ma dochodzenia w sprawie, tylko jest już winny i skazany. Jak łatwo wyciekaja materiały z ABW do niemieckiego pisma ? Bo nie jest ważne jak się nazywa pismo i kto go redaguje. Ważne jest kto płaci redagującym.
olinek / 83.19.22.* / 2007-03-23 10:02
Po pierwsze nie pić po drugie nie pić po trzecie nie pić do mikrofonu - najlepiej do lustra ale tu uwaga ! nie weneckiego.
asterix / 83.25.81.* / 2007-03-24 12:18
Dobre!!!
ante_emigrant@vp.pl / 83.31.210.* / 2007-03-22 16:49
Zamykają się z chłopakiem w pokoju i nie wiem o czym tak przez kilka godzin gadają i to przy głośnej muzyce
no ale podobno się żarliwie modlą, bo wychodzą zawsze z wypiekami na twarzach.
Coś mi jednak nie daje spokoju, wolałabym posłuchać i się upewnić
korzyb / 62.29.129.* / 2007-03-23 09:38
pewnie urwał mu się film
jb / 83.31.210.* / 2007-03-22 16:44
Wydaje mi się że to zostało zmontowane na zamówienie obecnej koalicji rządzącej. Jest temat zastępczy.
marek 19-53 / 83.24.49.* / 2007-03-22 18:58
Gudzowaty i obecna koalicja?
Ma Pan jeszcze więcej takich dobrych pomysłów?

Rozumiem, że p. Borowska "sprywatyzowała" dla siebie dużą firmę HZ na zamówienie obecnej koalicji. No i wypowiedzi Oleksego - zapewne poleciał do Gudzowatego na polecenie Rydzyka lub Kurskiego.
Zdzich / 2007-03-22 23:27 / Bywalec forum
Nie wiem o co chodzi z tym nagraniem ale jak przy IV RP nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o odwrócenie uwagi od spraw bieżących albo o poprawienie wizerunku. Patrzcie to nie my mamy problem to układ eseldowski parszywej komuny ma problem. To ojciec dyrektor nie nas ma ganić, to nie nasze szambo perfumerii. Biedny lud kołtuniarski, moherowy to kupi i jak tu „SPRINGER” napisał „pachnie to jacusiem kurskim” Romuś próbuje do siebie przyciągnąć moherowy elektorat poprawia stosunki z ojcem dyrektorem. Notowania PiS-u spadają, czas uruchomić stary scenariusz. Gruby Józek jak by chciał popełnić śmierć polityczną to by poszedł do prokuratury i tam złożył doniesienie, a nie po głębszych kieliszkach zaczął swe wynurzenia dla Guzowatego. W tych wynurzeniach nie ma nic konkretnego. Było za to dużo pie...enia ot takiego co to przy większości w weekend na działce, przytaczając te same wsysane dowody nie poparte żadnymi argumentami. Przecież Józek nic nie powiedział takiego, że jakiś koleś dał 100 tys. dolców dla Olka i wygrał przetarg, albo jakiś inny gość wybulił kasę na 400-metrowy apartament w Wilanowie i dostał zwolnienie z kicia. Mogę się z każdym założyć, że z tej afery nic nie wyniknie o prócz szumu i jazgotu. Na tydzień może na trochę więcej niż tydzień będzie w mediach jacy my to jesteśmy moralni jacy uczciwi aż do bólu. Zastanawiam się czy z tego coś dla kraju będzie.
jb / 83.24.158.* / 2007-03-22 20:17
Szanowny Panie. Proszę popatrzyć, jak sondaże popularności PiS poleciały w dół. Trzeba było coś nowego rzucić dla ogłupiałego narodu. Pół roku taśmy leżą w prokuraturze i dopiero teraz sensacja! To tak samo jak z WSI, ciągłe przecieki (zapewne kontrolowane). Poza tym gdzie prace nad obniżeniem podatków? Gdzie prace nad reformą służby zdrowia? Co mnie obchodzi Oleksy, Kwaśniewski, Borowski, Rydzyk, Putra, Lepper........!
Ja nic z tego nie mam jak również każdy inny człowiek w Polsce. Tego typu prace rząd powinien robić po godzinach pracy.
mara-krak / 213.134.160.* / 2007-03-24 11:53
Może ciebie jednego nie obchodzi może jakby ci mafia porwała syna tez by cie to nie obchodziło - ale mnie to bardzo obchodzi że zarzucają giertychowi wprowadzenie mundurków lepperowi wyrok za zboże a jarkowi ze trzyma z dyrektorem moherowa - A SAMI STANOWILI CZERWONĄ MAFIĘ KTÓRA ROBIŁA PRZEKRĘTY NA MLD ZŁ sami trzymali z mafią ze starachowic dlaczego kwas zakończył kadencję ułaskawieniem dalczego tak rękami i nogami bronili byłej bespieki - krótko: wolę mohery od mafii bo zamiast RM mogę słuchać RMF i mogę nie chodzić do kościoła i już ale niestety od prawdziwej mafii która okrada z wszystkiego i finansuje prawdziwych bandziorów tak łatwo nie ucieknę!
Zdzich / 2007-03-26 21:11 / Bywalec forum
Do mara-krak - piszesz głupoty bo mafia była jest i będzie bandziorów nigdy nie brakuje. Ona zawsze jest czy rządzą moherowe czy czerwoni i nie pisz co wolisz głupio analizując. Myślę, że wolałeś by rządzili mądrzy i uczciwi. Piszesz „mogę nie chodzić do kościoła i już ale niestety od prawdziwej mafii która okrada z wszystkiego i finansuje prawdziwych
bandziorów tak łatwo nie ucieknę”, nie wiem o co ci chodzi z tym o kradzeniem ale myślę, że o sprzedaży majątku myślę, że nie masz pojęcia o sprzedaży i kupnie. Zawsze można powiedzieć o kimś, że za mało utargował lub dostał w łapę i ty chwytasz takie wieści, nie czekasz jak się sprawa skończy jaki jest wyrok już cię to nie interesuje. Powiem ci, że rządzący za kadencji SLD powsadzali swych kolesi za kratki. A przecież pan zero będącym w komisji śledczej ustalił w jednej minucie wszystkie przekręty, to są jego słowa „wszystkiemu winna jest grupa trzymająca władzę” Jest już prawie 1,5 roku przy władzy i gdzie ta grupa. Bilbordy PZU, które miały być PO a były PiS-u, Wąsacz zatrzymany z całym zajściem grupy antyterrorystycznej i później puszczony, lekarzyna którego już osądził, że nie będzie więcej zabijał, za co później się tłumaczył. I z takimi chcesz trzymać to trzymaj ale jak piszesz o bandziorach to zobacz na siebie czy ty jesteś czysty. Duży robi duże przekręty, mały robi małe przekręty ale zawsze są to przekręty.
zenon / 89.78.30.* / 2007-03-22 21:56
w prokuraturze od 8 marca ...
Binek / 83.6.226.* / 2007-03-23 16:24
Te taśmy organom ścigania są znane od dawna. One teraz w dziwny sposób wyciekają do zaprzyjażnionej prasy pan Axela S... A tak na marginesie co słychać w sprawie pana senatora Putry i oczyszczalni ścieków. Już kilka lat trwa intensywne śledztwo w sprawie świadectw udziałowych ojca dyrektora i dalej nic.
asterix / 83.25.81.* / 2007-03-24 12:22
Oni są swoi.
obserwatorka ;) / 83.23.9.* / 2007-03-22 16:03
Raczej...jest duzo prawdy w wypowiedzi Oleksego, poczekamy co prokuratura wyjaśni. Bedzie trudno bo ta partia jest bardzo zdyscyplinowana. Ktoś cos musiał dosypać Oleksemu ,ze się tak otworzył, powinno sie wszystkich w podobny sposob przetestować i majątki im odebrać, ktore zagrabiając okradali własny kraj. To straszne , zobaczcie jak oni sa ustawieni a w kraju nędza. Winno ich rozliczyć a dobra skonfiskować.
Zdzich / 2007-03-26 21:14 / Bywalec forum
Już to myśmy przechodzili w 1945-46 roku wszystko było rozdawane lub niszczone bo eto nie nasze a eto pańskie i chcesz tego samego.
asterix / 83.25.85.* / 2007-03-24 12:37
Dobra skonfiskować i rozdać według partyjnego klucza. Tylko wówczas ci obdarowani staną się bogaci, ale wówczas znów można ten manewr powtórzyć. I tak w nieskończoność, aż każdy będzie przez jakiś czas bogaty.
panie Oleksy do dziś pana nie cierpiałem ale po słyhnnych nagraniach jest p.
zrehabilitowany prosze uważać tylko bo p. Kwaśniewski w wywiadzie tvn24
powiedział że pana udusi w co nie wieże bo w moim tv sony wyglądał na pijanego
lub b. zmęczonego a i głosik jakiś taki bełkotliwy chyba że tvn24 tak transmitowało
wywiad z p. prezytentem na lotnisku
pozdrawiam p. Oleksego i więcej takich pogawędek z p. Gudzowatym
Zdzich / 2007-03-22 23:35 / Bywalec forum
Ja Józka nie cierpiałem i nadal nie cierpię przecież pi...y on nadal 3 po 3 takie argumenty usłyszysz jeszcze nie raz na działce przy grylu.
lciesiel / 2007-03-22 15:10 / Bywalec forum
Oleksy mówi, że rozmowy nie pamięta, że to manipulacja, ale oczywiście przeprosi, jeśli kogoś obraził..
No to w końcu ma za co przepraszać, czy nie ma za co? To była ta rozmowa, czy nie?
x-trade / 198.28.69.* / 2007-03-22 15:29
Po nadmiarze C2H5OH może się zdarzyć....
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy