Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oleksy sypie kolegów z lewicy

Oleksy sypie kolegów z lewicy

Money.pl / 2007-03-22 09:21
Komentarze do wiadomości: Oleksy sypie kolegów z lewicy.
Wyświetlaj:
waran / 2007-03-22 15:00 / Twardy dziadyga
Problemem w Polsce jest to , że brak tu ludzi honoru . Poszukajmy ich wszędzie. I brak . PO do wyborów szła z hasłem - i tak razem z PiS rządzic będziemy. To po co było na nich głosować. Już z góry się zabezpieczali przed własnym rozlazłym charakterem. PiS wygrał , narobił ludziom w głowach syfonu i rzucił się na Polskę jak wilki na sarnę . Bo im sie należało, te łupy to dla nich. Samoobrona tak przez wszystkich moralnych i wyuczonych , podtarła sobie tyłek frazesami o dobrze Ojczyzny. Dorwała się do koryta , bo PiS był zbyt słaby , a pić się chce. LPR zrobi wszystko by istnieć. Jak trzeba będzie , to uruchomią stosy . Kościół po smierci papieża przezywa wielkie rozdarcie. I stał się synonimem zakłamania , zachłanności , kłamstwa i innych bredni. Jest wielu madrych księży , ale niestety szybko umierają . Zostają nadęci , uzbrojeni w mikrofony , bursztynowe ołtarze , sternicy , gotowi utopić w morzu nienawiści Naród. Oni nie myślą o bliźnim. Dla nich Jan Paweł II był tylko ikoną za którą po kliknięciu , otwierało się przejscie do dalszej gry. Potrzebują wiernych jako paliwa do swej nienasyconej rządzy władzy i pieniędzy.
Problem jest z tymi buldogami. Niech się w końcu pozagryzają. Niech odejdą w wieczną ciemność . Ale oni są częścią tego Narodu, wraz z jego historią , IPN-nami , teczkami, robotnikami na bramach. To , że w Polsce komuna porobiła takie spustoszenia , to wina Polaków. Gdzie jest dwóch Polaków tam są tzry odrębne zdania. Tak jak Wałęsa powiedział , za a nawet przeciw. Sami sobie robimy w spodnie. Mam pytanie , czy jest jakaś siła w Polsce , która nie jest udupiona w komunę? Jeżeli Oleksy kłamie , to zrobił najlepszą rzecz pod słońcem . Rozpieprzył ten kraj do reszty. Jeżeli jest to prowokacja , to znaczy , że obecnie nam panujacy wystraszyli się możliwości powrotu Kwaśniewskiego. A jeżeli jest to prawda , to niech Olek wie , że dużo ludzi wierzyło w niego. A w Polsce można albo kochać , albo nienawidzić . Może jestem już zbyt stary. Obijało misię o uszy słowo honor. więc niech stanie Pan Prezydent Kwaśniewski przed kamerami i powie , że to kłamstwo. Wzywam Pana Panie Prezydencie do tego. Miej Pan Honor stanąć jeszcze raz przed Narodem.
Przepraszam wszystkich , ale więcej pluć już nie będę .
Zdzich / 2007-03-22 23:39 / Bywalec forum
Trudno się z panem nie zgodzić
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2007-03-22 15:45
Po co Pan Kwaśniewski ma stawać przed narodem i mówic że to co powiedział Pan Premier Oleksy to kłamstwo. Komu wierzyć? Czy sprawa z dyplomem Kwasniewskiego to kłamstow, a goleń w Katyniu! To były kłamstwa czy prawda?
naraw / 83.11.70.* / 2007-03-22 15:17
smutny i gorzki komentaz
ale dużo w nim prawdy
oj duzo
adlez / 2007-03-22 17:49
Ej tam, raczej komentarz człowieka naiwnego.
waran / 2007-03-22 19:54 / Twardy dziadyga
Bo białe jest białe , a czarne czarne. Innych kolorów tutaj nie uświadczysz. A potrafisz każde świństwo usprawiedliwić , czy każdą wadę ukarać ? A Giertych i Kulczyk na Jasnej Górze to co było ? Nie myl naiwności z roztropnością. Zabić można tylko raz !
olinek / 83.19.22.* / 2007-03-23 11:37
nikt mnie nie przekona że ciemna masa jest ciemna a jasna
masa jest jasna najepsza masa jest własna.
wot ideologia partyjna
dopewar / 83.12.134.* / 2007-03-22 14:56
Wolałbym by ci, którzy plują na lewicę, zajęli się robotą dla Polski, bo jak na razie korzystają tylko z tego, co ona zrobiła. Tworzą sztuczne problemy, szczują nienawistnym IPNem, łamia ręce w drodze do kaplic i kościołów, które budują za społeczne pieniądze i karmią sługi boże narodowym majatkiem i krwawicą. Co mnie obchodzi z czego żyją byli lewicowi politycy, których odsuneli od władzy niedołężni prawicowcy, robiąc z publicznych mediów politycznoreligijnokomercyjne. Wystarczy posłuchać i poczytać co o nas piszą na Zachodzie, jak za komuny, a to juz starczy. Wirtualna Polska zrobiła sondę http://wiadomosci.wp.pl/kat,9211,ankieta.html?POLL%5Bpid%5D=8769990 , z której jasno wynika co sadzimy o prawicowych prezydentach, mimo, że trudno to wyczuć z mediów tzw. publicznych.
wajar / 83.238.237.* / 2007-03-22 17:56
Ten cytacik to Trybuna, czy NIE?
cheapczad / 2007-03-22 13:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie znam oleksego osobiscie, ale sposob w jaki sie wypowiada, i jezyk jakiego uzywa publicznie zdecydowanie sie roznia od tego przedstawionego tutaj. cos nie pasuje.
tasmy z begerowa mozna bylo posluchac a tych?
Oj!! / 83.15.97.* / 2007-03-22 13:45
Znów buldogi z czerwoną sierścią pod dywanem się gryzą na śmierć i życie. Czy byśmy cokolwiek wiedzieli o aferze Rywina gdyby buldogi vicemagistra i Millera pod dywanem się za gardła nie chwycili. Tylko się cieszyć bo to co jest tajemnicą poliszynela staje się ogólną prawdą. Przecież czerwoni i różowi zrobili sobie z Polski prywatny folwark, który rabowali i rabują bezlitośnie. Mało tego za Millerem stała razwiedka obcego mocarstwa a za vicemagistrem też stoi razwiedka jeszcze większego mocarstwa. Najlepiej dla Polski będzie aby buldogi zagryzły się na śmierć.
doloma / 83.12.134.* / 2007-03-22 14:58
Ciesz się sługo Ameryki i Watykanu, ujadający na Unię! Niedługo zostaniesz tu sam!
Cesar / 2007-03-22 17:04
Przez takich ludzi jak Ty niestety...
rosssbawiony do uues / 83.18.4.* / 2007-03-22 14:38
Taaak, można tutaj poczytać taką fikcję polityczną (czy raczej potyliczną), że włos (pardon sierść) się człowiekowi pod dywanem jeży :D:D:D
waran / 2007-03-22 11:53 / Twardy dziadyga
Od lat 70-tych widziałem rozwój Oleksego. Mały , tłusty ,zazdrosny. Taka typowa partyjana świ.... . Ciagle wypływał jak odchody na wierzch. Grabarz lewicy , zło politczne , które wyłazi z każdego zaułku w kraju. Teraz to sobie sam łeb urwał . Nigdy nie byłem za lewicą , ale Oleksy budził we mnie całe życie wstręt. Mam tylko cicha nadzieję , że te brednie Oleksego to tylko brednie. Bo trudno będzie teraz spojrzeć na lewice , bo zaraz za nią pojawi się twarz Wierzejskiego czy Kurskiego. Jeżeli to prawda , to zegnaj rozumie. Już tylko LPR i PiS wraz z Samoobroną i tylko brak jakiegoś zaborcy , który nas pogodzi. Tragedia , bo nie lubię lewicy za jej oleksostwo i nie lubię kurszczyzny. Zwykły Polak w tym kraiku nad Wisłą może tylko emigrować . Normalny kraj to nie jest . Mam pytanie do Aleksandra Kwaśniewskiego i prośbę . Połóż człowieku rękę na sercu i powiedz , że to brednie. Ale jeżeli to prawda , to emigruj i nie pokazuj sie wiecej w Polsce , bo jak Cię zobaczę to napluję w Twoja twarz.
Ivv / 84.10.79.* / 2007-03-22 18:41
A jak ci powie z ręką na sercu to mu uwierzysz? Ja uwierzę tylko w to, że potrafi udowodnic skąd ma to, co w polskich bankach. A o tym, co ma w szwajcarskich to się nigdy nie dowiemy, bo Szwajcarzy nawet nie powiedzą czy ma tam konto, a może mieć ich i 10.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-03-22 13:43
Waran, to nie tak.
1. To nie Oleksy jest świnia tylko ci o których mówi to świnie.
2. "Prośba do Kwasniewskiego" - co ty, oczywiscie przuysiegnie.
3. O historiach na lewicy mówią, od dawna, wszyscy - nawet NIE. Problem, nie w tym jednak, że wszyscy wiedzą i wszyscy mówią, ale w tym, jak to udowodnić. Sądy 24 godzinne tego nie zrobią.
4. A z tym pluciem, no nie o to chodzi, oni kradnąc okazali sie zaimpregnowani na plucie. Chodzi o to, aby złodziei zapuszkować.
ferd / 84.135.189.* / 2007-03-22 13:35
Chłopie Kwaśniewski tę rękę położy ale ja mu i tak nigdy nie uwierzę. Jego nie wolno wpuszczać do Polski
T.W. / 83.6.121.* / 2007-03-22 13:00
O PO kolega zapomniał.......
sceptyk / 2007-03-22 12:12 / Tysiącznik na forum
I co to da, że naplujesz?
Olek zamelduje w TVN Pogoda, że właśnie spadł lokalny opad atmosferyczny. To o czym iszesz, to jest kwestia honoru. A widziałeś kiedyś w Polsce komunistę, który znałby słowo honor?

A poza tym Aleksander Kwaśniewski, wg słów swojej Czcigodnej Małżonki jest pomazańcem bożym, więc nie podlega ziemskim prawom..
Floyd / 2007-03-22 13:06 / Tysiącznik na forum
Ach, jak ja uwielbiam te uogólnienia. Może zatem zapytać też: Czy kto widział liberała który nie nie znałby słowa honor?
g / 83.4.27.* / 2007-03-22 14:00
i:
Czy ktoś zna katolika w tym kraju, który wie co to przebaczenie ?
tomek.l / 81.190.56.* / 2007-03-22 15:25
czy przebacza się złodziejom?
sceptyk / 2007-03-22 14:12 / Tysiącznik na forum
Do chrześcijańskiego przebaczenia jest niezbędne:
- wyznanie winy (spowiedź)
- szczery żal
- mocne postanowienie poprawy
- NAPRAWIENIE KRZYWD

Żaden czerwony nie spełnił jeszcze żadnego z tych warunków. Choćbym chciał, przebaczyć nie mam prawa.
Aluś / 83.144.96.* / 2007-03-22 20:03
To gdzieś ty się religii uczył? Tak robił Jezus? Bo ja myślałem, że kazał miłować wszystkich ludzi bezwarunkowo. Chyba nie ten Nowy Testament czytałem.
zenon / 89.78.30.* / 2007-03-22 22:03
"idz i nie grzesz więcej" .....
Rzeczywiście to były chyba tzw bryki przed maturą ....
marek 19-53 / 83.24.49.* / 2007-03-22 21:27
Chyba żadnego Pan nie czytał.
Odpuszczenie grzechów, wybaczenie, wezwanie do miłowania
to są nieco odmienne kwestie. Z miłości jako takiej nie wypływa odpuszczenie grzechów.
Dla "uproszczonego" uzasadnienia swojej tezy pominą Pan karę za grzechy.

A wezwanie do Boga "odpuść im, bo nie wiedzą co czynią" też nie ma tu zastosowania, bo łajzy doskonale wiedziały.

A czy Pan miłuje Giertycha, Leppera, Beggerową, Kurskiego itd.
szposzczegawczy / 83.18.4.* / 2007-03-22 15:42
A jeśli ktoś robił dobrze, po czym szumowiny mu wmówiły że robił źle, to powinien też taki algorytm przejść?
adlez / 2007-03-22 17:58
A który był taki dobry? Pokazać go.
sceptyk / 2007-03-22 11:52 / Tysiącznik na forum
Patrzcie państwo!
Lewica zawsze przedstawiała się jako obrońcy ludzi biednych, pokrzywdzonych i wykluczonych.
Na biednych ściągają przymusowo horendalne podatki.
Z tych podatków zatrzymują jak się okazuje całkiem sporo, na własne koszty zarządzania i wynagrodzenie za ponoszone ryzyko.
Śmiesznie wygląda Olek i Jola pochylający się z troską nad biednymi i głodnymi z okien swoich luksusowych rezydencji i z ustami pełnymi kawioru zapitego szampanem.
Józek, widzę, że na stare lata sumienie ministranta cię ruszyło.
szposzczegawczy / 83.18.4.* / 2007-03-22 14:51
Jaka lewica? Ludzie którzy próbują tworzyć autentycznie lewicę są zawczasu likwidowani jak np. Daniel Podrzycki - że niby miał zawał serca za kierownicą. Mam w Sosnowcu znajomego policjanta który wprawdzie na miejscu wypadku nie był, ale usłyszał od zabezpieczających miejsce wypadku, że to był taki "wypadek" jak samobójstwo Sekuły (trzy strzały w brzuch). Pani Szyszkowska wykazała się lepszym instynktem samozachowawczym ogłaszając, że z wymaganych 100 000 głosów zebrała bodajże jedynie 99 891.
. / 2007-03-22 11:26 / ................
a juz myslalem ze nigdy wiecej nie zobacze ani nie uslysze tej skrzypiacej zarazy
I pomyslec,ze niedawno szykowal sie do powrotu na szczyty wladzy.razem z czarzastym zreszta.No ci dwaj dopiero by nam pokazali.nawet Giertych by przy nich zbladl
olinek / 83.19.22.* / 2007-03-23 11:28
nikt mnie nie przekona że ciemna masa jest ciemna a jasna masa jest jasna najepsza masa jest własna.
wot ideologia partyjna
KAP / 162.27.160.* / 2007-03-22 09:55
Alez ten gosciu , swoja droga ,ma kompleksy i w kur.. na innych. Gdyby nie czlonkostwo w PZPR idealny na prominentnego aparatczyka PiSu.
KAP / 162.27.160.* / 2007-03-22 09:55
Alez ten gosciu , swoja droga ,ma kompleksy i w kur.. na innych. Gdyby nie czlonkostwo w PZPR idealny na prominentnego aparatczyka PiSu.
anamaria / 83.30.189.* / 2007-03-28 10:46
treść tych taśm to dowód jakie postkomunistyczne świnie rządziły nami po 89roku łąCZNIE Z UKłADCZYKIEM LECHEM NIE UJMUJąC MU SKOKU PRZEZ PłOT
A JEGO ATAK NA OBECNEGO PREYZDENTA boi sie i robi do wlasnego gniazda wstyd uwazam ze te tasmy to dopiero czubek gory lodowej ktos sie niezle
bawi
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-03-22 14:37
raczej platformy oni tak samo robią kasę
acomitam / 83.25.203.* / 2007-03-22 14:24
O wszelki Duch...A dlaczego PiS-u?
Zdzich / 2007-03-22 09:21 / Bywalec forum
Prokuratura bada sprawę rozwojową, a gdzie jest nasz Zero gdzie jest konferencja prasowa. Tam przecież muszą paść słowa, które przygwożdżą lewice, która po tych rewelacjach nie podniesie się już nigdy.
. / 2007-03-22 10:12 / ................
oleksy to nie cala lewica a to co mowi nie ma dowodow
armator / 83.144.109.* / 2007-03-22 10:21
he he he
niznany / 87.105.110.* / 2007-03-25 00:46
p****** sie polityko
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy