Forum Forum finansoweKredyty

Olewanie klienta w BZWBK

Olewanie klienta w BZWBK

mick / 2007-01-09 18:57
Miasto powiatowe w pld-zach Polsce. oddzial czynny w godzinach 8-17.
po 15.30 nie da sie zalatwic czesci spraw bo nie ma juz w pracy osoby za to odpowiedzialnej i władnej (kierownik i jego zastepca). na centrali telefonicznej zapewniaja ze taka sytuacja jest niemozliwa bo bank pracuje do 17tej i mozna skorzystac ze wszystkich uslug o kazdej porze. dwa razy tak chodzilem i nie zostalem obsluzony. w kolejny dzien zadzwonilem, w rozmowie kierownik mnie zapewnil ze ktos bedzie o tej porze na mnie czekal. przychodze przed 16ta - wszyscy z moca wladcza do aktywacji tej uslugi juz wyszli. CZY TO JEST POWAŻNE TRAKTOWANIE KLIENTA ?? moja propozycja - to wydanie gazetki promocyjnej jak w hipermarkecie - z godzinami w ktorych mozna zalatwic konkretna sprawe, a po 14tej nie przeszkadzac.
czy spotykacie sie z podobnym traktowaniem w tym banku w innych rejonach Polski? czy moze ja mam takiego pecha?
Wyświetlaj:
ridiger / 87.105.205.* / 2007-02-19 20:26
Coraz gorzej !!!

Jeden z dawnych sztandarowych produktów "kanały elektroniczne" - osiągneły dno.
Bankomaty działają jak żółwie lub się zawieszają. Wykonanie przelewu przez internet po godzinie 19:00 także graniczy z cudem. Personel wymieniono na panie stazystki lub z pośredniaka. Absolut niekompetencji. Dawni "dobrzy klienci" odeszli do innych banków.
Mam konta w innych bankach i mogę porównać ofertę.
Kiedyś BZWBK był w czołówce. Teraz szybko wycofuje się do końcówki peletonu.
Nie uratuje renomy nawet kampania ARKI w telewizji.
Widocznie grupa irlandzka grupa AiB wycisneła tą cytrynkę do końca, lub przestał ja ciekawić biznes w Polsce.
majusza / 153.19.205.* / 2007-01-09 19:26
Zdecydowanie zgadzam sie i radze zrobic ''mala aferke''. Napisz paszkwila do centrali w Poznaniu i postrasz ich, ze polecisz sie zajac ta sprawa odpowiednim instutucjom, bo plasisz za prowadzenie rachunku i obsluge, a nie zostajesz obsluzony. Niech Ci zwroca kase!!!!
Nie uwierzysz, ale ja zrobilam taka afere, ze pracownik banku ze swoich prywatnych pieniedzy wplacil mi kase na konto bo przez jego niekompetentne prowadzenie mojego kredytu, zostaly mi potracone z konta pieniadze, ktore nie powinny byly byc potracane. postraszylam jak wyzej i poskutkowalo.
Bank jest beznadziejny!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: