Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Olsztyn: Były prezes spółdzielni mieszkaniowej podejrzany o stręczycielstwo

Olsztyn: Były prezes spółdzielni mieszkaniowej podejrzany o stręczycielstwo

Wyświetlaj:
Stefański / 81.190.145.* / 2012-08-22 11:55
( moja sprawa od 29 minuty)
ww w.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/wideo/21072011-2125/4799189
Stefański / 81.190.145.* / 2012-08-22 10:44
sprint -- ty to chyba chcesz spotkać się z prokuratorem za pomawiania. Podważasz prawomocne uniewinnienie sądowe i łączysz jakiegoś Stefańskiego z Warszawy z moją sprawą. To żadna rodzina głupcze. Nie znam w ogóle gościa,ani tej rzekomej rodziny.
uniewinniony / 81.190.145.* / 2012-08-22 10:17
Do tego poniżej - vel - sprint. ----------------
Człowieku o jakim Stefańskim ty piszesz? Nie mieszaj spraw. Tu chodzi o uniewinnionego Stefańskiego z Olsztyna. Poczytaj niżej.
sprint / 85.222.86.* / 2012-05-02 13:57
SĄD REJONOWY SIĘ NIE PRZYCHYLIŁ DO WNIOSKÓW POLICJI BO STEFAŃSKIEGO KREWNA MAJEWSKA PRACUJE W ADWOKATURZE WIĘC SWOJEGO RESORTU NIE RUSZAJĄ A PONADTO PANI MAJEWSKA-OZIEMSKA MA PRZYJACIÓŁKĘ W SĄDZIE PANIĄ KONICKĄ WIĘC SPRAWIE UKRĘCONO ŁEB :) JAK KTOŚ JEST IDIOTĄ TO UWIERZY JAKI STEFAŃSKI NIEWINNY .
sprint / 85.222.86.* / 2012-05-17 08:33
Natomiast koleżanka z pracy pani Majewskiej-Oziemskiej czyli pani Nowaczyk to właśnie osoba która wynajmowała lokal na sklep niejakiej pani Gołębiewskiej tesciowej Haliny Gołębiewskiej pseudonim "INKA" która była pracownicą Agencji towarzyskiej "Butterfly" która nalezała do jej teściowej oraz przez 2 tygodnie pracowała w biurze prawnym jako zastępstwo sekretarki a następnie po tym jak okazało się że to pani lekkich obyczajów została poproszona o zmianę miejsca pracy , a potem jak wiemy zamordowała ministra Dębskiego - pogratulować , pogratulować :) .
WYROK dla Teresy RM - zakłamanej donosicielce / 89.228.248.* / 2011-12-16 19:02
Proces byłej szefowej Domatora Teresy R-M. Prezesie, zwróć tysiące !!!

Sąd nie miał wątpliwości co do jej winy. - Pani prezes, będąc we władzach spółdzielni i mając dbać o jej gospodarność, doprowadziła do wyprowadzenia tej kwoty [45 tys. zł] - stwierdziła Agnieszka Żegarska, przewodnicząca składu orzekającego. - W ocenie sądu był to czyn niedopuszczalny.

Teresy R.-M. nie było na ogłoszeniu wyroku. Był za to Leszek Stefański, który przed nią kierował Domatorem. Teresa R.-M. stała na czele opozycji, która go odwołała z funkcji. Stefański też miał proces za działanie na szkodę spółdzielni, ale sąd go z tego zarzutu uniewinnił. - Była prezes chodziła praktycznie na wszystkie moje rozprawy. Teraz ja, mając dużo czasu, chodzę na jej - mówił i nie ukrywał zadowolenia z wyroku: - Jeszcze rok temu wydawało się, że Teresa R.-M. jest nie do ruszenia.

Ryszard Olejniczak mówi, że wtorkowy wyrok ma duże znaczenie. - Potwierdza, że nasze podejrzenia były słuszne, co daje nadzieję, że także pozostałe zgłoszone przez nas sprawy zostaną rozstrzygnięte po naszej myśli - stwierdził. - To również może być sygnałem w postępowaniu wytoczonym przez prokuraturę. Sąd nie musi rozstrzygać ponownie tych samych zarzutów, wystarczy, że będzie się posiłkował wcześniej wydanymi wyrokami.

Obawy te podziela mecenas Jolanta Gajownik, reprezentująca Teresę R.-M. - Ten wyrok nie stawia nas w luksusowej sytuacji w postępowaniu karnym [proces może się zacząć w styczniu 2012 r. - red.] - powiedziała "Gazecie" tuż po zakończeniu wtorkowego posiedzenia.

grzegorz.szydlowski@olsztyn.agora.pl
sprint / 85.222.86.* / 2012-05-02 13:46
Pani Tereso proszę się nie załamywać , my doskonale wiemy kim są Stefańscy , każdy może w swoim życiu wejść w gówno , niech się pani nie martwi tymi oszczerstwami - wiadomo doskonale że jak spółdzielnia ma długi to trzeba podnieść czynsz i pani to zrobiła to analogicznie jak z zadłużeniem w kraju - podnosi się podatki i już , niech się pani trzyma , trzymam za panią kciuki żeby pani wyszła z tego gówna .
Stefański / 81.190.145.* / 2012-08-22 10:59
A nie widzisz (nie doczytałeś),że sąd i to prawomocnie stwierdził ,że ta pani WYPROWADZIŁA pieniądze? A to tylko jeden z 15 zarzutów. Gratuluję obiektywizmu. Łączy mnie prawomocnie uniewinnionego z jakimiś warszawiakami (których na oczy nie widziałem) i trzyma kciuki za tą co w jednej ze spraw ma już udowodnioną winę.
życzliwy / 81.190.145.* / 2012-08-22 10:21
Tak - życzymy wyjścia z gówna w którym pani jest po czubek głowy i wejścia do więzienia (za te wszystkie przekręty) i to na długie lata.
sprawiedlwość temidy / 46.186.56.* / 2011-06-10 00:31
Leszek Stefański i Marek Starzyński w dniu 6 czerwca 2011r prawomocnym wyrokiem zostali UNIEWINNIENI przez Sąd Okręgowy w Olsztynie sygn. akt VII Ka 353/11 od wszelkich zarzutów dotyczących działania na szkodę spółdzielni, Sąd nie dopatrzył się nawet ZNAMION przestępstwa, a w dniu 27 maja 2011 roku Prokurator Okręgowy w Olsztynie skierował do Sądu Rejonowego w Olsztynie VII Wydział Karny akt oskarżenia sygn. I A 060/40 /11 o popełnienie 15 przestępstw przeciwko ( fałszywej uzdrowicielce) Teresie R-M która ich POMAWIAŁA i pisała na nich donosy.--------------------------------------- ----- 20 marca 2007r cyt. ,,Wszystkich nas osądzi Pan Bóg, a mnie dodatkowo w niedalekiej przyszłości Sąd. Sąd – Temida ukaże całą prawdę, wyda wyrok i wtedy będziecie Państwo mogli obrzucać mnie kamieniami… lub zadumać się nad losem niewinnego, zaszczutego człowieka... ...Nie życzę nikomu znaleźć się w takiej absurdalnej sytuacji jak ja. Wybrany przez równych sobie do pomocy, zrobiłem tak wiele, dla tak wielu, a tak bardzo cierpię z powodu oszczerstw tak niewielu. Głęboko wierzę, że w niedługiej przyszłości wszystkie okoliczności się wyjaśnią a Sąd wyda sprawiedliwy wyrok." Leszek Stefański
temida 0007 / 46.186.56.* / 2011-06-06 23:21
Leszek S i Marek S w dniu 6 czerwca 2011r zostali UNIEWINNIENI prawomocnym wyrokiem przez Sąd Okręgowy w Olsztynie.
temidaaaa / 81.190.132.* / 2011-05-30 20:03
Wciąż w prasie podają że kłopoty sm domator zaczęły się z chwilą zaciągnięcia pożyczki, a to jest nie tak. Z CHWILĄ ZACIĄGNIĘCIA POŻYCZKI KŁOPOTY DOMATORA SIĘ SKOŃCZYŁY. Przecież poprzedni zarząd przez dwa lata spłacał pożyczkę i nikt w domatorze tego nie odczuwał, czynsz był niewygórowany , a co WAŻNE innych długów nie było !!!
KŁOPOTY domatora zaczęły się Z CHWILĄ przejęcia spółdzielni przez TERESĘ RM !!!
... a dlaczego ? Pieniądze bez żadnej kontroli szły na prawo i lewo. Podniesienie wypłaty dla pani prezes do horrendalnej kwoty, szkolenia w Zakopanem , rozjazdy taksówkami, telefony komórkowe ,laptopy , premie, nagrody za posiedzenia , nawet wynajęcie detektywa itd itp - wszystko na koszt spółdzielców. Zupełna utrata kontroli, to była normalna ,,jazda bez trzymanki" . Całość wiedzy na temat ,,WYCZYNÓW" i rozrzutności T RM posiada obecny zarząd i rada nadzorcza.

-- Prasa podaje też ,że T RM ujawniła zaciągniętą pożyczkę. Przecież nikt tego nie ukrywał, wystarczy się zapoznać z protokółami z W.Z. z lat 2001-2004r- spółdzielcy domagali się działania zarządu w celu jej uzyskania, a nawet zarzucali brak skuteczności gdy banki odmawiały udzielenia kredytu.

-- Prezes Domatora zarejestrowana aw 2006-10-17
cyt,, ....Mimo zmian w aktach KRS grupa ponad 60 spółdzielców z ul. Dywizjonu
303 domaga się jej odwołania. Do spółdzielni wpłynęło pismo z prośbą
o zwołanie nadzwyczajnego walnego w tej sprawie. - Zebranie odbędzie
się 10 listopada - zapowiada prezes. - Przedstawię wtedy
spółdzielcom sytuację spółdzielni, która jest BARDZO DOBRA. Mam
nadzieję, że merytoryczne argumenty przekonają niezadowolonych".

...JAK WIDAĆ Z POWYŻSZEGO ARTYKUŁU Z DNIA 17.10.2006 TERESA R- M SAMA TWIERDZIŁA ,ŻE SYTUACJA SPÓŁDZIELNI JEST BARDZO DOBRA.
Wystarczyło zamiast prezesa posadzić choćby małpę i pilnować tylko by nic nie zmieniała !!!
A Teresa RM zmieniła dosłownie wszystko, zaczynając od zwolnienia wszystkich pracowników, a kończąc na wywindowaniu czynszu.
temidaa / 81.190.132.* / 2011-05-30 20:02
www.prokuratura.olsztyn.pl/index.php?other=1&news=840
naga prawda / 81.190.132.* / 2011-05-27 23:55
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,9677328,Olsztyn__B__prezes_spoldzielni_oskarzona_m_in__o_przywlaszczenie.html
sm domator / 81.190.157.* / 2011-04-29 20:29
Teresa Rokicka- Morabet wykorzystała program pani Jaworowicz by załatwić swoje niecne sprawy. Oszukała i ją i wszystkich dookoła. Leszek Stefański był ofiarą programu SPÓŁDZIELCZA AGENCJA TOWARZYSKA, jeden przeciw wszystkim, niewinnie oskarżany. Teraz okazało się , że jest niewinny , że nie wyprowadził żadnych milionów, a pralnia pieniędzy to też wymyślony przez Rokicką-Morabet absurd. Do tego zakłamana oskarżycielka T. Rokicka-Morabet która zajęła jego miejsce tj prezesa SM Domator dopuściła się szeregu przestępstw. Obecnie ma już 17 zarzutów.
http://www.ro.com.pl/posluchaj/dzwiek/3072/Sliska-Sprawa-14.01.2011
sprint / 85.222.86.* / 2012-05-14 11:58
Stefański nie jest ofiarą bo jego krewni z Warszawy zajmują się również prowadzeniem Agencji Towarzyskich i posiadają z tego dochody : proszę bardzo : ich krewna Nowicka-Jasińska przyjaciółka pani Wierzbickiej która prowadzi AT. ; następnie : Majewscy z Sokołowskimi i Szewczykami i Nowaczykami : nie dość że są znajomymi to jeszcze wkręcają w to szambo młode studentki nie mające na studia - żygać się chce , takich ludzi to trzeba rozstrzeliwać bez sądu a nie ich uniewinniać , w dodatku mają w rodzinie cyganów co jest oczywistym czym zajmują się kolorowi z rodziny Majewskich i cyganie - nie jestem zaskoczona że cyganami wszyscy się brzydzą , też się nimi brzydzę .
Stefański / 81.190.145.* / 2012-08-22 11:10
Takich podłych kłamców, kwestionujących wyroki sądu trzeba by karać. A ty byś rozstrzeliwał. Co ty za oszołom jesteś? Otwórz książkę telefoniczną i zobacz ilu tam Stefańskich i to wszystko moja rodzina ? Podłe brednie i bzdury. Popisz jeszcze tych żałosnych pomówień to się poznamy w prokuraturze.
uniewinniony ! / 81.190.157.* / 2011-04-11 12:19
http://www.ro.com.pl/posluchaj/dzwiek/3072/Sliska-Sprawa-14.01.2011/
uniewinniony / 81.190.157.* / 2011-04-11 12:15
http://www.ro.com.pl/posluchaj/dzwiek/3072/Sliska-Sprawa-14.01.2011/
ByŁyPrezesSM Domator / 89.228.66.* / 2007-03-22 16:32
List otwarty

Wszystkich nas osądzi Pan Bóg, a mnie dodatkowo w niedalekiej przyszłości Sąd. Sąd – Temida ukaże całą prawdę, wyda wyrok i wtedy będziecie Państwo mogli obrzucać mnie kamieniami… lub zadumać się nad losem niewinnego, zaszczutego człowieka.

1) Rolę prezesa SM Domator pełniłem 10 lat. Jako członka Spółdzielni wybrano mnie abym walczył o 150 mieszkań, które były w budowie i pomimo, że spółdzielcy wpłacili 100% wstępnych kosztów, nie wystarczyło nawet na budowę pełnego stanu surowego. Z pomocą Rady Nadzorczej oraz fachowców z zakresu budownictwa i prawa – Marka Starzyńskiego i Stanisława Jasińskiego dopiąłem swego. Uratowałem zarówno mieszkania, jak i pieniądze spółdzielców (w tym także swoje). Wszyscy dopłaciliśmy ogromne pieniądze tj. drugie 100% (gdyż w między czasie drastycznie wzrosły ceny mieszkań). Po tym chciałem zrezygnować z (na tamten czas) zaszczytnej, lecz i wtedy i teraz bardzo niewdzięcznej funkcji, lecz na prośbę spółdzielców z satysfakcją pozostałem. Przez 7 lat otrzymywałem oklaski po każdym Walnym Zgromadzeniu. Budowaliśmy dalej. Niestety przedmiotowa budowa, za którą mam teraz sprawę w Sądzie trafiła na okres ogromnej recesji gospodarczej i dekoniunkturę w kraju. Pomimo wielu przeciwności losu w czasie, gdy upadło wiele firm i spółdzielni, po wielu wylanych przeze mnie i niektórych spółdzielców łzach z mozołem i trudem ale budowę ukończyliśmy.
W SM Domator wszyscy otrzymali mieszkania, nikt nie został na lodzie, tak jak np. w Samych Swoich czy też innych spółdzielniach. Faktem jest, że od ceny wstępnej spółdzielcy dopłacili ok. 20% i mieszkania wybudowaliśmy w cenie ok. 2150 zł. za m2. Obecnie tj. zaledwie po kilku latach każdy ze spółdzielców zarobił ponad 100% na swoim mieszkaniu. Miliony, którymi mnie obarczono są wyssane z palca na podstawie opinii biegłej sądowej, która została powołana w mojej sprawie karnej. Właśnie ta biegła sądowa stwierdziła, że tak jak w spółdzielni Pojezierze powinienem w 1999 i 2000 roku budować mieszkania w cenie, 1480 zł za m2. Myślę, że biegła zatraciła poczucie czasu i pomyliła się o kilka lat. Świadczy o tym fakt, iż ta sama opinia służyła w innej sprawie przeciwko prezesowi Pojezierza Panu Zenonowi Procykowi, że drastycznie zaniżył cenę metra, by sprzedać mieszkania dla „prominentów” Olsztyna. Biegła przyrównała cenę metra z tamtej opinii do ceny budynku, który my budowaliśmy. Nadto na żądanie organów śledczych w mojej sprawie inne spółdzielnie olsztyńskie przysłały pisma z wysokością cen mieszkań budowanych w 1999 i 2000 roku. Ceny te były identyczne lub bardzo zbliżone do cen w mojej spółdzielni, tj. SM Domator. Sami Państwo teraz widzicie z czego wynika ta „milionowa niegospodarność”. Pani biegła dla swojej fantazji mogła stwierdzić, że powinniśmy budować po 1000zł za m2, wtedy nie było by ok. 5,7 mln a np. 12 mln niegospodarności, i jeszcze większa sensacja. Jaki wykonawca by za tyle budował, czy według biegłej miał dokładać do interesu?

2) Pożyczka 2,9 mln była wzięta na potrzeby całej spółdzielni i skoro ktoś stwierdza, że o 1 mln była za duża (bo myśli tylko o ul. Pstrowskiego) to jak można to nazwać stratą 1-go miliona. Pieniądze te przecież wpłynęły na konto spółdzielni. Jeżeli ktoś uważa, że ten 1 mln był niepotrzebny to niech go zwróci pożyczkodawcy. Rozumiem, gdybym był posądzony o niepotrzebne odsetki od tego 1 mln, to jeszcze by miało jakiś sens – ale jaki milion straty? Jednak ta pożyczka nie dotyczyła samej ul. Pstrowskiego i dany milion też był potrzebny.

3) Obwinia się mnie też za to, że po 3 latach starań udało mi się załatwić pożyczkę. Dobrze, że znalazłem chętnych, których przekonałem, że warto spółdzielni jej udzielić. Rozpiętość odsetek w bankach na ten okres wynosiła od 11 do 20%, z tym że trzeba było wyłożyć prowizję i hipoteczne zabezpieczenie, dwa razy większe niż pożyczka. Ja załatwiłem pożyczkę w oprocentowaniu, wstępnie 15%, a w kolejnych latach 13% bez jakiegokolwiek zabezpieczenia! Pożyczkodawca obawiał się tylko jednego, czy pieniądze będą mu zwracane, gdy ja nie będę prezesem, gdyż mnie jako osobę którą zna ponad 20 lat obdarza całkowitym zaufaniem. Stąd zapis w akcie notarialnym o tych nieszczęsnych 10 latach mojej prezesury. Jednak nie było tam obligatoryjnego obowiązku i „musu” natychmiastowego zwrotu pożyczki, jak wielu to kłamliwie podkreśla, a był zapis, że w razie mojego odwołania pożyczkodawca może zażądać jej zwrotu. Jednak, gdyby mój następca uczciwie spłacał pożyczkę wcale by do tego nie musiało dojść.
Od kilku lat mieliśmy zgodę spółdzielców na zaciągnięcie zobowiązań na 6 mln. We wstępnej fazie pożyczka miała opiewać na kwotę 5 mln. Jednak dzięki powolnemu zbywaniu niechcianych, a niezbędnych do zrealizowania budowy lokali użytkowych, w tym garaży, pożyczkę wzięliśmy o wiele niższą tj. 2,9 mln. Spółdzielcy przez ostatnie 3 walne zgromadzenia ganili nas za to, że zarząd jest nieefektywny i nie może nic wskórać w bankach i przez to nie może ukończyć budowy. Dlatego też po uzyskaniu pożyczki wielu nie ukrywało swojej radości. Precedensem i naprawdę czymś nadzwyczajnym jest uzyskanie tak wielkiej kwoty jako pożyczki, bez zabezpieczenia, jednak mi się to udało i czy to jest przestępstwo? Czy zarzut ten nie jest zupełnym absurdem i tak kosmicznie czymś nierzeczywistym, że zastanawiam się czy to świat zwariował czy ja? Gdybym wziął z banku pożyczkę, na większe oprocentowanie, z zabezpieczeniem tj. hipoteką na 6 mln – to co? Było by wszystko w porządku. Ja przez trzy lata wielokrotnie próbowałem wziąć pożyczkę z banku, ale nie spełnialiśmy stosownych kryteriów bankowych, jednak moim zdaniem szarego, normalnego człowieka lepiej się stało.

4) I co dalej? Kolejne szykany i nagonka z uwagi na donosy kilku (bardzo „życzliwych” mi osób). Widząc że mój czas w SM Domator dobiega końca zacząłem szukać nowej pracy. Nie będę tutaj omawiał całości, gdyż nie ma to wielkiego znaczenia. Po prostu – zostałem zatrudniony w Agencji Rozrywkowo – Rekreacyjnej Venus przy ul. Lipowej 15 jako szef ochrony i fakt ten, że znalazłem STAŁE ŹRÓDŁO DOCHODU jest czymś chyba normalnym i oczywistym. Czy to ma być przestępstwo, czy to źle? A co, mając na utrzymaniu dzieci mam kraść lub żebrać? Chyba oczywistym jest, że każdy człowiek marzy o znalezieniu stałego źródła dochodu. Co mówi przysłowie, które opiera się na sprawdzonej przez czas mądrości ludzkiej – „żadna praca nie hańbi”. Znalezienie w tych trudnych czasach jakiejkolwiek pracy jest bardzo trudne, a w szczególności dla mnie, gdyż zostałem osaczony jak pies. Następczyni zwolniła mnie dyscyplinarnie – na szczęście sprawiedliwość zwycięża i Sąd nie podzielił zdania tej osoby i uznał, że stosunek mojej pracy nastąpił za wypowiedzeniem.

Wiem, że zaraz posypie się grad gromów od tej osoby i grupki jej popleczników. Na ostatnim Walnym Zgromadzeniu osoba ta chciała aby do Rady Nadzorczej wybrano jej gorących zwolenników, okazało się już wtedy, że jest to naprawdę nieliczne grono. Jednak za jej poplecznikami głosowało raptem dwadzieścia kilka osób i do Rady te osoby się nie dostały. Oszczerstwa tej osoby są tak nierzeczywiste, jak jej jeden z wymysłów, że posiadam nieruchomości na wyspach Bahama.
Jest to ostatnie pismo i komentarz w tych sprawach. Pomimo spodziewanych dalszych oszczerstw spowodowanych moim obecnym wystąpieniem postaram się powstrzymać z wyrażaniem swojej opinii. Nie życzę nikomu znaleźć się w takiej absurdalnej sytuacji jak ja. Wybrany przez równych sobie do pomocy, zrobiłem tak wiele, dla tak wielu, a tak bardzo cierpię z powodu oszczerstw tak niewielu. Głęboko wierzę, że w niedługiej przyszłości wszystkie okoliczności się wyjaśnią a Sąd wyda sprawiedliwy wyrok.
Leszek Stefański
sprint / 85.222.86.* / 2012-05-02 10:14
Pan Stefański jest tak niewinny jak cała rodzina Betherów z którą jest spokrewniona ta kanalia - po pierwsze jak ktoś prowadzi burdel to jest alfonsem lub prostytutką , po drugie jak ma się Nowickich i Wierzbickich w znajomych rodziny a do tego dziwki które są z kolorowymi to wnioski są proste i oczywiste a wasza rodzina zawsze się zapożyczała i nigdy długów nie oddawała bo wasza rodzina i krewni to szambo i w stolicy doskonale wiadomo większości że wasi krewni to k**** , burdele i prostytucja - a swoje listy to alfonsy niech sobie wsadzą w dupę .
on wie / 193.104.154.* / 2011-02-15 15:10
tylko w polsce kryminalista moze zostac prezesem
sąsiad / 83.9.255.* / 2007-03-26 23:24
Szkoda czasu na ustosunkowanie sie do napisanego na zamowienie "pisma -spowiedzi " p.Stefanskiego.Lepiej należalo napisac o przetargach i zakupach ziemi pod budowy, albo o sprzedazy lokali ,piwnic bez zgody Walnego, o zatrudnieniu żony jako sprzataczki , lub ,,ciecia ''jako sprzatacza posesji i o innych nie egzekwowanych od członkow rady spłat mieszkan?
Stefański / 81.190.145.* / 2012-08-22 10:40
sprint -- ty to chyba chcesz spotkać się z prokuratorem za pomawianie. Podważasz prawomocne uniewinnienie sądowe i łączysz jakiegoś Stefańskiego z Warszawy z moją sprawą. To żadna rodzina głupcze. Nie znam w ogóle gościa.
A ty sąsiad to widać marny sąsiad. Przyjdź i mi to w oczy powiedz. A co masz do ziemi zakupionej od urzędu miasta i do syndyka sądowego ? Bo innej nie było. Uważasz ,że przez tyle lat śledztwa i nagonki coś przeoczyli to leć zgłoś. A żonę to szkoda że nie zatrudniłem jako np kierowniczkę ze stosowną wypłatą. Teraz wielu rzeczy żałuję bo nie warto być uczciwym gdyż i tak oplują. Chociaż ... takich podłych jak ty jest niewielu , większość ludzi i sąsiadów jest mi życzliwych. Więc jednak było warto ...

Najnowsze wpisy