Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

Wyświetlaj:
tttom / 89.191.152.* / 2019-02-26 15:09
polecam www.zbywaj.pl - darmowy i dobry
Alabaster / 188.147.44.* / 2019-03-12 10:18
Niestety OLX ma fatalną obsługę. Nie dość, że nie można do nich się dodzwonić, ani nie oddzwaniają do klientów to w dodatku nie czytają ze zrozumieniem meili
Ostatni raz dałem tam ogłoszenie
Non-olx-fan. / 93.105.230.* / 2019-01-29 14:36
A zauważyliście, że na liście ogłoszeń (zjawisko powtarzające się praktycznie we wszystkich kategoriach) już od jakiegoś czasu ogłoszenia wielokrotnie dublują się na kolejnych stronach przeglądania? Ogłoszenia, które pojawiają się już od pierwszej strony, stopniowo przeplatane są z następnymi i tak w kółko: kolejne zaś powtarzają się pomiędzy jeszcze dalszymi. Zapewne chodzi im o zwiększenie ilości kliknięć na serwerze i podbijaniu wyświetleń reklam.
Kilkukrotnie zgłaszałem im to zjawisko, w odpowiedzi DOPIERO ZA TRZECIM RAZEM otrzymując lakoniczną odpowiedź: tak, problem jest znany naszym technikom i pracują już nad tym. Problem trwa przez blisko pół roku i dalej nad tym pracują? Nie sądzę. Wiecie, jaki był finał? Na przestrzeni najbliższego tygodnia czasu zablokowali mi dwa ogłoszenia, argumentując ich niezgodnością z regulaminem, pomimo, że ogłoszenia przez wcześniejsze trzy miesiące niezmiennie były wystawione i bezproblemowo odświeżane...
Złośliwość? Prawdopodobnie.
Jarek1969 / 46.238.239.* / 2018-12-23 10:32
paranoja ...wstwiam cos warte ok 100 zł oczekuje na moderatora po 12 godzinach oczekiwania na pojawienie sie tego ogloszenia widze je w rubryce zmoderowne ,wymyslili jakis tam bezsenowny powód ,ale za pewne dla tego ze dalem obcje bez promowaania i wstawilem za darmo ,OLX ma dni policzone kwestia czasu sa inne portale ogloszeniowe podobne do dawnej Tablicy
janek11111111 / 91.236.137.* / 2018-12-13 08:40
olx to coraz wiekszy badziew,kase biorą gruba za ogłoszenia motoryzacyjne a ciagle maja problemy z serwerem.dodałem ogł w sobote rano a wyskoczyło póznym wieczorem.chciałem zwrotu pieniedzy ale łaskawie po 4 dniach odpisali ze ogłoszenie jest wyswietlanane
i sie pier....co chwile sie wyswietla "houston mamy problem" i tyle - ale kase płac..zrezygnowałem z ich usług
Johny.B. / 83.26.131.* / 2018-12-07 23:48
Uważam że OLX robi złe postępowania z tymi limitami, macie za duże wymagania od ludzi tym bardziej po pierwsze 3 ogłoszenia to uważam przesada naprawdę za mało powinno być przynajmniej max. 10 a kiedyś potrafiło się mieć dużo, po drugie już najgorsze gdy ktoś sprzeda jeden towar w ciągu 3 dni lub pomyli sie z czymś i niechcąco usunie to nie można dodać na jego miejsce innego tylko czekać aż miesiąc na następne ogłoszenie naprawdę przesada! Zastanówcie się co robicie przynajmniej z tą jedną zasadą. Uważam że robicie czyste zdzieranie z ludzi pieniędzy aby kupić nowe ogłoszenie! lub 3 dni przed nowym ogłoszeniem oferujecie przedłużenie i tu coś płacić dodatkowo, bo odśwież to już standard normalne czy tu jest sens? jak za 3 dni jest nowe odświeżanie to po co płatne przedłużenie! Tylko chcecie zedrzeć z człowieka pieniądze powiem naprawdę macie w głowie coś nie dobrze tylko żerować na ludziach! Jak was nie wstyd z tymi głupimi zasadami i proszę to zmienić i ludzie będą mieć inne zdanie o was.
Szymon681 / 178.115.129.* / 2021-04-23 02:02
Lagoldi.com jest darmowe i nie ma limitu ogłoszeń. Dodatkowo wystawiasz i promujesz swoją wizytówkę firmy za darmo. Dużo jest ofert z innych krajów, ale to dlatego, bo jest strona globalna.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jaceryx / 89.64.12.* / 2018-11-14 09:05
Uciekajcie ludzie z OLX i sprawdzajcie inne portale! Niech się chamy udławią własną głupotą i pazernością! Moderatorzy, to prymitywne i niedouczone półgłowki z łapanki, które nie potrafią logicznie myśleć.
sdsadsa / 176.221.121.* / 2018-11-08 19:39
ja wystawiam cos do danej grupy ludzi a olx wymusza ma nmie dana kategorie której nie chc
Tomek780 / 37.8.230.* / 2018-11-04 20:52
Jak tylko wpadło w łapska pazernych ludzi z allegro, to już przestało mieć sens. Tablica była spoko. I taka forma miała zostać. Ale oczywiście trzeba zarabiać na ogłoszeniach. Co chwila zmiana regulaminu, coraz większe limity ilości wystawianych ogłoszeń, same już płatne kategorie. Żenadą jest bardzo słabo rozwinięta ilość podkategorii w każdej grupie. Zamieszanie i błędne wystawianie ogłoszeń według moderatora. W efekcie usuwają ogłoszenia, żeby to wsadzić je w płatną lub limitowaną kategorię. Uciekajcie ludzie z OLX i sprawdzajcie inne portale, żeby to od Allegro nie było.
asdgasdvasdvsdfbvadfbvad / 83.145.156.* / 2018-10-10 13:32
Koniec OLX podzieli los naszej klasy
Aluś / 94.254.233.* / 2018-09-20 00:11
Chcialem oddac łozko do masazu za darmo to debile utrudnuali mi wystawienie przedmiotu , a potem chcieli kase, zenada dno i tyle .
Bojkot OLX-a / 83.9.157.* / 2018-09-07 22:25
Olx.pl należy do grupy Allegro. Wnioski nasuwają się same. Oferty na Olx-sie są płatne, a na Alledrogo darmowe. Właściciel ze sprzedaży na Olx-ie nie ma zarobku, więc utrudnia zamieszczanie ogłoszeń na tym portalu, aby zamieszczać na Alledrogo. Tu czerpie ogromne profity ze sprzedaży.
Tablica.pl miała sens.
zigaj / 46.134.174.* / 2018-08-24 07:56
Co to za wystrój nic nie działa OLx zrobił sie dziadostwem żenada dno
Iwona C. / 89.75.142.* / 2018-08-17 12:31
Z OLX-em największy problem polega na tym, że mają klientów w głębokim poważaniu.Od 3 (trzech !!!) dni nie odpowiadają na żaden z kilku maili wysłanych na adres: pomoc@olx.pl w sprawie o zerowym stopniu komplikacji. Widać wszyscy pracownicy OLX-a odpoczywają nad morzem lub na Mazurach, za moje pieniądze, oczywiście. Obudzą się któregoś dnia z ręką w nocniku, klienci odpłyną do konkurencji...
Zdzisław774 / 83.11.134.* / 2018-08-15 19:56
Proponuje złożyć sie i wykupić kilka anty reklam
w TV
Każdy który ma konto OLX i został wykorzystany niech sie złoży po 1 zł na antyreklame OLX.

Po kilku antyreklamach w TV albo naprawią swoje błędy albo splajtują.
Ja dam 20zł na ten cel i liczę ze chętnych bedzie wiecej
Bmcbox / 5.173.168.* / 2019-10-29 14:08
Witam.
Ja również chętnie dołożę kasę by olx przestał istnieć.

Najnowsze wpisy